Skocz do zawartości
okoni

Kącik szczupłego piwosza

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kolejna porcja sprawdzonych smaków do raczenia się, plus nowe szkło bo stare się zruszylo.

 

 

033ebd44c931d4a6ffc11503256e3880.jpg

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny amator robienia zdjęć w pionie :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie to nawet pod lekkim skosem, musiałem tak zrobić bo obok stał mój nagi partner i inaczej zdjęcie objęło by co nieco :listek:


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuszony reklamą niemieckich piw, poszedłem do Lidla i muszę powiedzieć że oferta tak słaba że aż szczypie w dupie

05964e80b367192ee961568f7494b067.jpg

Ale zdarzyła się jedna ortograficzna perełka :1_grinning:

(przed Lidlem)

b8611fddfe569d1768e8085ae2dc9de2.jpg

 

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijaj do Biedry. Tam do 6 Żubrów dorzucają dwie dorady, patroszone :listek:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żubry czy dorady? :pazura:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lewiatana w innym miescie. Petarda geparda American IPA 50 IBU, Dachowiec rockowiec APA 30 IBU czyli moje ulubione gatunki a to po srodku kupilem tylko dla zajebistej etykietki :24_stuck_out_tongue:

 

1c06d67523365.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliście Panowie nowego Żywca amerykańska pszenica? Jak na taniego koncerniaka to naprawdę miłe zaskoczenie. W upalny dzień wchodzi jak złoto.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Żywiec niestety mi nie podszedł, ale wiadomo, kwestia smaku. Natomiast jeśli chodzi o koncerniaki które próbują udawać piwa rzemieślnicze to podszedł mi bardzo Cornelius Apa(niebieska etykieta z kogutem). Fajne, egzotyczne chmiele. Muszę chyba się właśnie na coś tańszego przerzucić bo przy mojej częstotliwości piwkowania, rzemieślniki puszczą mnie z torbami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze spotykam Corneliusa to tylko jakies fikusne smaki z sokiem (not for me). Ostatnio kupilem z 8 butli ksiazece golden bo byla promocja a wybor zerowy i jest to taki wodnisty syf, ze szkoda gadac. Zywiec zapa znacznie lepiej wypada ale u mnie butelki po 5 zl wiec pogielo ich jeszcze bardziej :) juz wole jechac do miasta i za taka cene kupic cos normalniejszego typu Amber APA, a jesli znow bedzie promo na Jankesa to robie zapas w piwnicy na 100 butli :)  dla mnie nr 1 jesli chodzi o cene/jakosc.

W weekendzik takie atrakcje http://targipiw.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, hotel omega, byłem tam jakiś czas temu na wakacjach, serwowali kormorana wtedy, kierownictwo chyba lubi piwko ;)

A ten cornelius nie jest owocowy, co prawda czuć lekko egzotyczny smaczek, ale to za sprawką dodanych chmieli a nie soków. 

Zara wkleję foto. 

P6210421.JPG

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem w Polomarkecie jakieś sezonowe Miłosławy, mianowicie Sosnowe IPA, Dymione Ale, i Żytnie APA, cena 5 zł.

Chyba dzisiaj się przejdę i się skuszę, rewelacji się nie spodziewam ale zobaczymy.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dymane Ale? Chętnie przygarnę numer do choć jednej :pazura: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwo na czasie ;D

 

Ps. Ale ch.jowe... Warka strong light ;)

 

 

2017-07-28 20.41.05.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozacka etykietka (jestem w trakcie ogladania serialu)l ale nie pilem, kupie flaszke ze szklem w niedziele :24_stuck_out_tongue:

browar-deer-bear-lets-cook-piwo-serwis-o

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://piwnabeczka.pl

 

Był ktoś z Wawki tam? W sumie mam do tej miejscówki dwa przystanki metrem, może być ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 27.07.2017 o 09:20, okoni napisał:

O, hotel omega, byłem tam jakiś czas temu na wakacjach, serwowali kormorana wtedy, kierownictwo chyba lubi piwko ;)

A ten cornelius nie jest owocowy, co prawda czuć lekko egzotyczny smaczek, ale to za sprawką dodanych chmieli a nie soków. 

Zara wkleję foto. 

P6210421.JPG

 

Ta APA i IPA z Corneliusa faktycznie bardzo dobra. Świetny stosunek ceny do jakości na:kwach:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem 3 koguty w zabce za piataka (APA, IPA i mala puszka American Wheat jakas wersja halloweenowa). Macie racje, kogucik z niebieska etykietka najlepszy, zwlaszcza w taki dzien prosto z lodoweczki :listek:

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tych piw z kauflanda (jedyne krafty jakie tam znalazlem). Pierwsze 2 lyki ok ale pozniej taka sciera zalatywalo... nie wiem czemu tak to smakowalo ale cienkie to jak sik pajaka i daje plusa tylko za etykietki. Za to miloslaw sosnowe apa calkiem spoko bez zadnych wodotryskow tylko ciut za malo goryczki.

0c063dd2c9e63.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dupy nie urywa, chociaż ziele w ten skwar da się wyzlopac ;)

d37551b0996d3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulwy, w Oszoł ten zestaw za 9,99.DSC_0047.JPG

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wspieram lokalny browar :24_stuck_out_tongue: pierwszy raz znalazlem American IPA od nich i powiem wam, ze jest to genialne piwo. Jedyna wada jest to, ze kosztuje 8 zl i jest niszowe. Ogolnie to kazdy z tych kormoranow mi smakuje :) Za 2 tyg spinam poslady i warze swoje piwsko wg. przepisu Kopyra (pierwsza partia z brewkitu, ktory byl w zestawie a nastepna z garsciami chmielu pod jakies APA/AIPA). Ilez mozna z tym zwlekac...

c4a1375cbbf06.jpg

 

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×