Skocz do zawartości
okoni

Kącik szczupłego piwosza

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, DeX napisał:

We Wrocławiu bylem rok temu, ale moze kiedyś jeszcze wpadne, zapodaj tutaj w temacie ciekawe miejscówki może ktoś jeszcze skorzysta. Z góry dzięki.

4hops -  niedaleko pl.Dominikańskiego. Miła obsługa, sporo ciekawych pozycji pojawiających się rotacyjnie. Jeszcze do niedawna działali wspólnie z meksykańskim tapas barem, ale obecnie po rozstaniu mają swój bufet, tez całkiem niezły. 

Kontynuacja  - blisko Rynku, duży wybór, ciekawe browary. Dosyć popularne miejsce stąd bywa tłoczno

Marynka - dużo mniejszy wybór, ale zawsze coś się znajdzie, miejsce bardziej kameralne,  na plus można zaliczyć całkiem dobrą pizze z food trucka, poza sezonem serwowana bezpośrednio przez okno do lokalu. 

Targowa - ładny wystrój, sporo różnych piw, tylko klimat bardziej restauracyjny niż w powyższych

Browar Stu Mostów - knajpka przy browarze, można posiedzieć na antresoli nad warkami, napić się dobrego piwa oraz ewentualnie skosztować kuchni. 

To tak z grubsza, pewnie sporo ciekawych miejsc pominąłem, ale jest tego dużo i co chwilę coś się otwiera :kwach:

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To grodziskie biale i zielone czesto w tesco bywa w takiej samej cenie.  APA niezła, ale mnie bardziej podchodzi to drugie White IPA. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grodziskie APA jest już któryś tydzień w Lidlu, razem z White IPA, te drugie zdecydowanie lepsze.

Ogólnie obydwa piwka bardzo dobre w świetnej cenie, godne polecenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie chcę psuć miłego nastroju ale z czego ten lager jest robiony, że 7 pln to dobra cena? Ile to kosztuje bez promo?

Już znalazłem, we Frisco 5,29.

Nie dajcie nabijać się w butelkę :smart:

No chyba że wypierdala z butów :pazura:

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie chcę psuć miłego nastroju ale z czego ten lager jest robiony, że 7 pln to dobra cena? Ile to kosztuje bez promo?

Już znalazłem, we Frisco 5,29.
Nie dajcie nabijać się w butelkę :smart:
No chyba że wypierdala z butów :pazura:
Dokładnie, niedługo 10 zika to będzie świetna cena. Bez brawury.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@korwin wiadomo, ze te promocje za 6,99 w lidlu to raczej symboliczne sa. Wiekszosc z tych piw mozna dostac wlasnie w okolicach 7zl. Tu nie chodzi az tak bardzo o cene, tylko jest okazja zeby sprobowac czegos ciekawego  :kwach:

Co do frisco to wiadomo, ze w internecie taniej, tylko kto kupuje browary przez neta:xzibit:

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj w indyjskiej knajpie Tulsi na Ursynowie zasmakowałem Primatora IPA - byłem pewien, że max na co będę mógł liczyć to Tyskie.

maxresdefault.jpg

Idealnie się komponował z tym ichniejszym ostrym żarciem :)

A w weekend ostatnie w tym roku (dla mnie) targi :1_grinning:

PTP_SFS_BANER-3000-X-938-4.jpeg

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta