Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - Mercedes-Benz AMG C-Coupe DTM (start 19.02.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

No powiem wam tak.  Te dwa wyscigi byly straszne... Juz na poczatku ktos sie we mnie wbija na 3 zakrecie.. Juz 10% uszkodzenia poszlo w gwizdek. Taka walka ze gonilem Kupczyka uciekalem przed Toperem i ogolnie to ja bylem kroliczkiem a nie goniacym trygrysem spowodowalo ze czulem sie nieswojo. R1 zakonczyl sie przygoda z Toprem.. Auto no zle sie zachowalo. Jednak no to ja bylem za toba to ja cie doknalem i to co sie potem stalo spowodowalo ze ja dostalem zawrotow glowy. 

 

R2, to start z pozycji gdzies w srodku i znowu uciekajacy bardziej niz goniacy.. Ten durny pitstop nie pomogl. Jednak przyznac trzeba ze dal mi dosyc dobry pomysl jak ogarnac temat na nastepny wyscig. Gdy natomiast wpadlem w poslizg to juz byl dramat. Sorki wszystkim ktorym napsulem krwi. Kolego Skiper chyba Sylwus tez odemnie oberwal. 

 

Z moich obserwacji kolega Raffaelo wpycha sie strasznie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam mój film trwa 7 min ale naprawdę warto :) walka z Diego w R2 gdzie wypadamy w sumie to z Twojej winy ale na miękko to jest walka a nie  płacz  :).  Error też super walka dwa razy Cie wyprzedziłem :).  Gratulacje dla wszystkich super wyścig ;)

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Race1

 

Race2

 

Edytowane przez Sir Siekier
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pindolki małe szczególnie Error  (jak się czujesz tyle czasu nas oszukując z tym tankowaniem ?) 

poproszę jakiś setup na Monaco bo dalej remonty i inne sprawy nie mogę nawet konsoli włączyć.

 

pozdrawiam z góry dzięki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypindalaj! Nie oszukiwalem!

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gustaw

Poniżej twój atak na mnie i darkman z początku R1. Według mnie zbyt optymistycznie i brawurowo ale daj znać jak ty to widzisz. Ja w każdym razie ładuje po twoim ataku głęboko w piasku i tracę kilka pozycji.

Według mnie takie wyjazdy w wewnętrzna nie są uprawnione i powodują zamieszanie / karambole. Specjalnie pokazałem jak na następnym zakręcie wyjeżdżasz pod darkman. Też na kontakcie.

Ps. To nie jest wniosek o karę tylko prośba o ocenę i dyskusję. Thx.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na podstawe tego filmu pragne aby dla nowych nauka byla i przykladowo ukarac Gustaw1982 ja proponuje - 4.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na podstawe tego filmu pragne aby dla nowych nauka byla i przykladowo ukarac Gustaw1982 ja proponuje - 4.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Tylko to nie jest wniosek o karę. Natomiast opinia, również sędziów, mile widziana ;) Dzięki error za twoją opinię. ;)

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz Kochany ile to razy ze mna tez nie bylo prosby o kare... A tu bum minus 30:/

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Errorek nie jest wniosek o karę czytaj ze zrozumieniem :) zaraz się na ten temat wypowiem

tak jak to widziałem -

 

atakowałem bo była duża różnica prędkości darkmen mnie niesetny uderza,  tam obok nie widział mnie chyba  i dostałem uderzenie i następstwem tego uderzam w ciebie pele a zostawiłem tam dużo miejsca dla Ciebie gdyby nie te uderzenie we 3 byśmy wyjechali z tego zakrętu.

Sorki bo suma sumarum straciłeś tam dużo do końca nie czuję się tu winny coś w rodzaju RI czy jak ktoś lubi RA biję się w piersi może pojechałem zbyt optymistycznie ale ciężko jest wyprzedzić kolegę który jest szybszy ode mnie w BLapach tu zaatakowałem i spróbowałem. 

i przy z stuku z tobą Pele miałem już hedicap byłem przed tobą zobacz dokładnie patrząc z tej perspektywy to ty uderzasz we mnie także towoja pretensja tak w sumie bezpodstawna. 

wogóle wygląda to u ciebie bardzo kwadratowo miałeś tam laga ? jakby był problem z FPS lub z łączem?

nie grasz po kablu mam nadzieję?

 

Dla mnie nie jest to na kare to bardziej RI bo zostałem uderzony przez Darkmana także Error jest to bez wniosku o karę daruj sobie proszę te -6 pkt.

 

ALE,

 

ktoś z pokoju B jeździł z linią jazdy bo na radiu chlapnął coś w stylu żeby z boksu na Monako wyjeżdżać nie tak jak po zielonej linii tylko przed tarkami 

fakt to było po wyścigu i z torem monako ale osoba nie była w stanie wyjść z pokoju i przestawić opcji na linie jazdy bo nie wychodziła z pokoju po wyścigu.

także przyzna się ktoś kto jeździ z linią będę lobbował żeby nie było DSQ bo jak sam takiego gagatka znajdę do zamorduję wjadę na chatę i wykończe do 3 pokolenia wstecz jak ktoś jeszcze żyję.

ja mam swoje typy nie nie jestem pewien na 100% nie chcę nikogo szkalować bez pewności 100%.

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@gustaw

Poniżej twój atak na mnie i darkman z początku R1. Według mnie zbyt optymistycznie i brawurowo ale daj znać jak ty to widzisz. Ja w każdym razie ładuje po twoim ataku głęboko w piasku i tracę kilka pozycji.

Według mnie takie wyjazdy w wewnętrzna nie są uprawnione i powodują zamieszanie / karambole. Specjalnie pokazałem jak na następnym zakręcie wyjeżdżasz pod darkman. Też na kontakcie.

Ps. To nie jest wniosek o karę tylko prośba o ocenę i dyskusję. Thx.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Optymistycznie kolega sobie pomyka próbując nas wyprzedzić tylko jest jeden problem. Piszesz ze to R1 a to nie jest mozliwe bo ja wystartowalem z P1 i tak jechalem do konca. Albo replay cos popieprzyl albo to jest R2 i sie przebijam do przodu to wtedy mozliwe ze tam bylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

atakowałem bo była duża różnica prędkości darkmen mnie niesetny uderza,  tam obok nie widział mnie chyba  i dostałem uderzenie i następstwem tego uderzam w ciebie pele a zostawiłem tam dużo miejsca dla Ciebie gdyby nie te uderzenie we 3 byśmy wyjechali z tego zakrętu.

Sorki bo suma sumarum straciłeś tam dużo do końca nie czuję się tu winny coś w rodzaju RI czy jak ktoś lubi RA biję się w piersi może pojechałem zbyt optymistycznie ale ciężko jest wyprzedzić kolegę który jest szybszy ode mnie w BLapach tu zaatakowałem i spróbowałem. 

wogóle wygląda to u ciebie bardzo kwadratowo miałeś tam laga ? jakby był problem z FPS lub z łączem?

Ok Gustaw. Tak jak pisałem nie o kary mi tutaj chodzi a o wnioski na przyszłość (u mnie i u ciebie). Wiec po kolei :

1) Ja mam spina po tym ja ty mnie uderzasz w tył na wjeździe w ten zakręt prawy. Potem uderzasz darkman...chyba... I potem my mamy drugi kontakt bo ja już jestem pasażerem po wcześniejszym kontakcie

2) różnica prędkość to słowo kluczowe tutaj. Darkman chyba miał jakieś problemy. Ja widząc że coś się dzieje zwalnianiam do jego tempa i zgadza się, że z racji na to, jadę niepewnie (kwadratowo). Ty z kolei szukasz w tych okolicznościach możliwość do wyprzedzania...i dlatego wrzuciłem ten film. Moim zdaniem ataki w takich sytuacjach są mega niebezpieczne i ja najczęściej ich nie wykonuje w takich okolicznościach. Piszesz też że nie czujesz się winny. No ale to kto jest tutaj winny? Ja czy darkman zatem? ;).. ..Nie chcę cię oceniać w tej sytuacji. Ale oczywiście komentując to robię ;). Nie mam żalu. Nie ma w mojej wypowiedzi żadnej złośliwość. Wrzuciłem bo wiem że czasem można nawet nie wiedzieć że coś takiego mialo miejsce. A myślę że jest tutaj miejsce do refleksji na przyszłość ;)

Tak to ja widziałem.

Ps. A może to i jest R2. ;) powtórkę robiłem zaraz po wyścigu a dziś tylko montowalem i wrzuciłem na yt ;)

Ps2 a może to nie był darkman...bo rzeczywiście jakoś tak dziwnie wolno jedziesz ;)

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie skoro bralem w czyms udzial to zerkne wieczorem na filmik u siebie co ja tam zamarudzilem ze mnie wynioslo. Z tego kawalka nie widac czy sam wylecialem czy po jakims ataku a niestety nie pamietam tego zajscia. Musialem wiec odebrac to na miekko jako zwykla sytuacje drogowa. Jak tam sa lagi jakies to moze byc tak ze u mnie wogole kontaktu nie bylo i jak sie blacha nie odezwala to nie zakodowalem ze cos nietypowego sie wydarzylo. Dam znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dlatego piszę o RI wypadku wyścigowym bo określania winy i dawania PKT karnych tu nie ma podstaw itd sytuacja wyścigowa wy się coś tam zakręt wcześnie przytkaliście ja miałem szybciej na tym zakręcie i  pojechałem.

zobacz że ja na zakręcie jestem też wyraźnie przed tobą idąc tym tropem jestem z przodu to ty powinieneś (mogłeś ty ja zresztą też) już bardziej dać w na zew. zakrętu a zamykałeś drzwi na zakręcie bo za wszelką cenę nie chciałeś tam miejsca zostawić i zobacz że robisz błąd-zakręt wcześniej i w tym zakręcie jesteś wolniejszy. 

 

następny zakręt z darkamanem to znów różnica prędkości darkman utrzymał się na torze tam pojechane na żyletki ale nie ordynarnie zostawione tyle miejsca żeby został na torze jakbym go wypchnął oddałbym pozycję.

 

który to wyścig nie wiem sprawdzę to w domu wieczorem. OK ? 

 

ALE, to mnie gryzie najbardziej 

 

ktoś z pokoju B jeździł z linią jazdy bo na radiu chlapnął coś w stylu żeby z boksu na Monako wyjeżdżać nie tak jak po zielonej linii tylko przed tarkami 

fakt to było po wyścigu i z torem monako ale osoba nie była w stanie wyjść z pokoju i przestawić opcji na linie jazdy bo nie wychodziła z pokoju po wyścigu.

także przyzna się ktoś kto jeździ z linią będę lobbował żeby nie było DSQ bo jak sam takiego gagatka znajdę do zamorduję wjadę na chatę i wykończe do 3 pokolenia wstecz jak ktoś jeszcze żyję.

ja mam swoje typy nie nie jestem pewien na 100% nie chcę nikogo szkalować bez pewności 100%.

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie DSQ dał Errora za R 2.  Ostrzeżenie dla starzi za krzyk w momencie spotkania ze ścianą.  Mikrofony off.  A i ile kółek na Monako?  15 i 30?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dal 16 / 35

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojętne tylko określmy się bo jak wrócę siadam i kręcę kółkiem a chce Zobaczyć jak z oponami będzie na całym dystansie r1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej ustawić sobie na czas trening i zobaczyć ile robisz okrążeń w 20 minut

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dam 16 R1 i 33 w R2 

1:32 średni czas mam to 92 sekundy.  1 minuta to 60 sekund.  10 min to 600 sekund a 20 min to 1200. Czyli 

1200 podzielić przez 92 daje nam to 13 okrążen :) i co teraz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapisz to w postaci wzoru a światłość się stanie ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Film jest prywatny zrób ogólny topru.

 

a ja mam wzór jak Cienglisz chciałeś ;)

 

IMAG0467b.jpg

Edytowane przez Gustaw
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdę mówiąc to wcale nie chciałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy się coś tam zakręt wcześnie przytkaliście ja miałem szybciej na tym zakręcie i pojechałem

zobacz że ja na zakręcie jestem też wyraźnie przed tobą idąc tym tropem jestem z przodu to ty powinieneś (mogłeś ty ja zresztą też) już bardziej dać w na zew. zakrętu a zamykałeś drzwi na zakręcie bo za wszelką cenę nie chciałeś tam miejsca zostawić i zobacz że robisz błąd-zakręt wcześniej i w tym zakręcie jesteś wolniejszy.

Jednak mamy inny ogląd tej sytuacji. Moim zdaniem jedziesz w obu zakretach zbyt agresywnie i powodujesz w obu zakretach niebezpieczne sytuację. I być może mieści się to w zasadach CRC. Nie wiem. Dlatego zapytałem.

Na ile rozumiem twój ostatni wpis to sytuację ze mną oceniasz jako RA ewentualnie mój błąd bo zamknąłem wew. ;(. Miało być edukacyjne z pożytkiem dla wszystkich a wyszło jak zawsze. Trudno.

Poczekam jeszcze na opinie Darkman (chyba że to jest błąd powtórki i jego tam nie było ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Pela i Gustaw: mnie tam nie było replay sie spieprzył najwyraźniej i bzdury pokazuje. Ja w R2 mam akcje z wyprzedzaniem Peli gdy on jest już 3 i wyprzedzam go po pierwszej długiej prostej gdy jest nawrotka 180 st. Z replaya Peli wynika że walka jest w okolicy 9/8 lokaty wiec musiala sie odbywac wczesniej a Pela pisze ze to na poczatku wyscigu było czyli ja bylem jeszcze bardziej z tyłu bo z konca startowalem

Nie masz Pela wideo z rzeczywistego obrazu? bo te replaye sa skopane :/

Edit:

Patrząc na czas w Twoim replayu i suwak postępu, musi to być jednak R1 i akcja na 1 lapie. Tym bardziej nie mogłem być to ja będąc w tym czasie na P1.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×