Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - Mercedes-Benz AMG C-Coupe DTM (start 19.02.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie drodzy ściganci co w sytuacji w Monako gdy nas obróci i będziemy np stali w poprzek toru? Jak nacisnę OPTIONS to samochód stanie się duchem? Podczas treningu nic się takiego nie dzieje, ale w wyścigu wiadomo, że ktoś nam może pomóc i wtedy karambol murowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie masz Pela wideo z rzeczywistego obrazu? bo te replaye sa skopane :/

Edit:

Patrząc na czas w Twoim replayu i suwak postępu, musi to być jednak R1 i akcja na 1 lapie. Tym bardziej nie mogłem być to ja będąc w tym czasie na P1.

Niestety nie mam... Ale dzięki że spojrzales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupczyk tu nic nie wymyslajmy.  Wiadomo że to będzie liczyć się szczęście.  Każdy musi na tym torze dać że swojej koncentracji 110% 

A tu znalazłem kiedyś jak w F1 się scigalismy 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, seba87 napisał:

Kupczyk tu nic nie wymyslajmy.  Wiadomo że to będzie liczyć się szczęście.  Każdy musi na tym torze dać że swojej koncentracji 110% 

A tu znalazłem kiedyś jak w F1 się scigalismy 

 

Czy  przyczepnośc w deszczu była  nieco inna w  tej grze ? Czy jechało się jak po suchym tylko że było mokro ?:)

11 godzin temu, kupczyk napisał:

Napiszcie drodzy ściganci co w sytuacji w Monako gdy nas obróci i będziemy np stali w poprzek toru? Jak nacisnę OPTIONS to samochód stanie się duchem? Podczas treningu nic się takiego nie dzieje, ale w wyścigu wiadomo, że ktoś nam może pomóc i wtedy karambol murowany

 

 

Mozę się tak zdarzyć.

 

 

 

Coż  spoglądasz na mapę czy nikogo nie ma  i spokojnie cofasz i jedziesz. Jak widzisz że ktoś jedzie/zbliża się to stoisz i puszczasz.

Niestety może się tak zdarzyć ze ktoś może nie zauważyć za ślepym zakręcie.

 

A w przypadku karambolu wypadało by może przez HS powiedzieć że taki karamobl istnieje i ostrzec innych. ?

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam... Ale dzięki że spojrzales.

Skoro mnie tam nie było to może Gustawa też nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro mnie tam nie było to może Gustawa też nie?

;) boję się że w tym kierunku pójdzie ta dyskusja dlatego zamykam temat ;)

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego z tego co pamiętam to było czuć różnice na mokrym hehe.   woda tryskala i ta różnica hehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie robcie z gry F1 takiego gniota, ze niby deszcz nie wplywal na osiagi, oczywiscie, ze w deszczu jezdzi sie inaczej,wolniej.

sieniu, podaj liczbe okrazen, to wpisze w pierwszym poscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
On 21.02.2017 at 2:38 PM, Gustaw said:

ALE, to mnie gryzie najbardziej 

 

ktoś z pokoju B jeździł z linią jazdy bo na radiu chlapnął coś w stylu żeby z boksu na Monako wyjeżdżać nie tak jak po zielonej linii tylko przed tarkami 

fakt to było po wyścigu i z torem monako ale osoba nie była w stanie wyjść z pokoju i przestawić opcji na linie jazdy bo nie wychodziła z pokoju po wyścigu.

także przyzna się ktoś kto jeździ z linią będę lobbował żeby nie było DSQ bo jak sam takiego gagatka znajdę do zamorduję wjadę na chatę i wykończe do 3 pokolenia wstecz jak ktoś jeszcze żyję.

ja mam swoje typy nie nie jestem pewien na 100% nie chcę nikogo szkalować bez pewności 100%.

O linii wspominałem m.in. ja, ale nie chodziło o linię pomocniczą, tylko o pomarańczową linię prowadzącą z pitu aż za zakręt. Jeśli chcesz wyjechać z pitu i trzymać się wyjazdu do końca (zgodnie z regulaminem nie powinno się jej przekraczać, żeby komuś nie wyjechać ) to prowadzi to po wewnętrznej stronie wysepki i łapie się wtedy karę za ścinanie zakrętu. Poza tym chyba ustawienia pokoju nie pozwalają na asysty. Także brawa za czujność, ale na szczęście to nie łamanie regulaminu, a nieporozumienie na hs :1_grinning:
 

monaco.png

No chyba, że faktycznie w tej dyskusji ktoś chlapnął o pomocniczej i to ja nie zrozumiałem.
  (kadr z pierwszego filmu z youtube, niestety nie mam takiego setu jak na foto :38_worried: )
W sumie z dupy ten kadry wybrałem, ale na filmie dotrze widać o co chodzi.



Co do atakowania po wewnętrznej to pierwszy zakręt z filmu uważam za będący na granicy akceptowalności, ale drugi to już przesada moim zdaniem. Ok zostałeś 2 kołami na białej linii, ale to było już zbyt agresywne i skończyło się w sumie wypychaniem drugiego zawodnika z toru. Na szczęście bez większych konsekwencji.
w

Edytowane przez snoopsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalozylem watek na skladanie oficjalnych wnioskow o kary:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha brechtam ja w C mocno czyli jak bede sam to mam awans z automatu bez jechania ma się rozumieć

Zemsta errora za wniosek o DSQ

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają odwiedzić pit stop zmienić opony i dolać paliwo!!  Oko prezesa patrzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis rozpoczynam testy paliwowe. Kto chetny zapraszam.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Snoopix_PL będę spał spokojniej

:)

sprawa organizacyjna

czyli tak sędziowie podać proszę komunikat jak wyjechać wbrew przepisom z boksu i nie dostać kary przekraczając (5sek) "Białą" linie wyjazdową z pitu.

 

w tym miejscu trzeba wyjechać żeby kary od gry nie dostać przed wyspeką do pierwszego zakrętu - rozumiem że przez organizatora to będzie dozwolone i nie dostaniemy kary za za zły wyjazd z pitu ? 

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez Gustaw
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek trzymać się żółtej a później białej lini przerywanej i wysepke ominąć od lewej strony.  Dziś nagram film jak ma to wyglądać ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez sie mi sympatycznie jezdzi na Monaco. Paliwko potestowane. Nawet postaram sie zrobic fotki przy pitstopie. Moja metoda wydaje sie dzialac. Pytanie czy zda egzamin.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za metoda? czy tylko po prostu zmieniles ustawienia i sie leje paliwo? ;-)

jakie tempo wyscigowe?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 22.02.2017 o 20:50, sieniu napisał:

 

 

Haha brechtam ja w C mocno czyli jak bede sam to mam awans z automatu bez jechania ma się rozumieć

Zemsta errora za wniosek o DSQ emoji6.png

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sieniu nie będziesz sam :-D Ja jadę :-p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
O 23.02.2017 o 16:50, Sir Siekier napisał:

Alez sie mi sympatycznie jezdzi na Monaco. Paliwko potestowane. Nawet postaram sie zrobic fotki przy pitstopie. Moja metoda wydaje sie dzialac. Pytanie czy zda egzamin.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

 

14879616325942.jpg

 

BTW. Co z tym wyjazdem z PITu ? Miał być filmik ,a nie ma.

Edytowane przez kupczyk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę film ale i tak może być problem.  Kierowca wyjeżdżający z pit stopu musi uważac jak i osoba na prostej startowej.  Musimy mieć oczy otwarte ;) i patrzeć co się gdzie dzieje 

 

Tu i tak  będzie problem.  Poprostu osoba wyjeżdżając musi wysepke pojechać z lewej strony anie wzdłuż żółtej linie.  z tym że musi uważac na nadjezdzajace samochody.  tak samo osoba będąca na prostej musi uważac Czy ktoś nie wyjeżdża z boksu 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę setup lub chociaż docisk na Monaco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gustaw napisał:

Ja poproszę setup lub chociaż docisk na Monaco.

Przód 1 tył 17 ;)

Setup mój mogę Ci podesłać później jak konsole odpale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję

wykrecilem niskie 1.33 zbojecko jest 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×