Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - Mercedes-Benz AMG C-Coupe DTM (start 19.02.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

PIERWSZA RANDKA Z DTM

 

Edytowane przez PIONIU
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co kiedy sie zapisujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jedziemy dzis!

16864700_1425070520884211_14950628273171

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Pierwszy wyścig zakończył się dla mnie na 4-5 okr. Już w trakcie kwalifikacji rozliczylo mnie z pokojem poraz pierwszy. Problem wrócił na początku wyścigu R1. Trudno. Czekam na wyścig R2. ;(

A R2 całkiem fajnie było. Ten tor podnosi adrenalinę. Było czadersko. Jechałem swoim tempem i najczęściej puszczalem szybszych... Nie chciałem namieszać a tempo miałem słabsze. Dzieki wszystkim. Dobrze się bawiłem.

 

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba wyscigi to jedna wielka katastrofa. W pierwszym przynajmniej byla szansa na punkty gdyby nie Starzi ktory mnie zmasakrowal swoja determinacja do walki mimo wlasnego bledu. Wiecej szkoda pisac a tym bardziej o R2. Cya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez i u mnie dramat... 

R1 to p2...a R2 to p6... Drugi wyscig pownienem wygrac ale przegralem ... Dramat!

 

Jestesmy na znanym nam etapie zwijania sie ligi :) moze sie uda przetrzymac ten moment.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sir Siekier napisał:

Rowniez i u mnie dramat... 

R1 to p2...a R2 to p6... Drugi wyscig pownienem wygrac ale przegralem ... Dramat!

 

Jestesmy na znanym nam etapie zwijania sie ligi :) moze sie uda przetrzymac ten moment.

 

Jak żeś Ty to zrobił w tym R2, to tylko Ty wiesz !?

Jakim cudem tak się zakręciłeś przez ten deszcz... :negative: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez dramatu, ale też bez większych emocji :). W R1 nie miałem szans na więcej ponieważ nie miałem takiego tempa jak czołowa czwóka. Z tyłu czaił się również szybszy Seba, ale nie dałem mu okazji do wyprzedzenia :) Po co to mruganie światłami? R2 to dramat jeżeli chodzi o ustawienie do startu. Komedia. Przebijanie się na wyższe lokaty było bardzo trudne i dlatego cieszę się z wczorajszego wyniku.

Teraz Brno, które bardzo lubię. Zobaczymy jak to przełoży się na wyścig. Będą też nowe pedałki :) także zgodnie z planem robię wszystko, żeby utrzymać się w A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak żeś Ty to zrobił w tym R2, to tylko Ty wiesz !?

Jakim cudem tak się zakręciłeś przez ten deszcz... :negative: 

Juz tlumacze. Zalozylo mi jedna!! Opone deszczowa. Te asymetryczne ustawienia powoduja ze musisz na kazda opone zwracac uwage. Dramat.

 

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo udany weekend w moim wykonaniu,kwalifikacje to dobre P6 ale kwali dla mnie to był trening,tak czy siak star do wyścigu z i odrazu udaje mi się zyskać jedną pozycję wyprzedzając  Catani,ale niestety na 2 okr tracę przyczepność tylej osi na pierwszym zakręcie robię kontrę i niechcący ląduję przed maską Catani (przepraszam) na szczęście obyło się bez większych strat dla niego ja z uszkodzonym autem jechałem dalej i po problemach Kaczego i Marty kończę R1 na P4 świetny wynik.
R2 to Fatalny star zimne hamulce spowodowały to że nie udało się wyhamować przed pierwszym zakrętem i spadek na przedostatnią pozycję mówię sobie no trudno tak miało być,brak treningu ale powoli odrabiałem straty tym razem Catani popełnił błąd i awans na P5. Po takich przygodach brałem tą pozycję w ciemno,aż tu nagle na 2okr po moim PIT zaczęło padać,idealny moment zajazdu po deszczówki i błąd Marty i Errora który założył jedną deszczową oponę dał mi finalnie P2. Super teraz Brno. 
tutaj cały mój weekend wyścigowy 

 

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dieki za przyjecie mnie, i dopuszczenie do wyscigow, pierwsze wrażenia z DTM super, sorry za komętarze ale koledzy co mnie znają to wiedzą że to norma, ja zawsze coś tam ponażekam........greatulacje dla wszystkich uczestników startu w Monako... tor bardzo trudny i jeszcze takimi samochodami.....a w szczegulniści brawa dla kolegów co jadą z środka samochodu....:zloto:

mam jeszcze pytanie czy można gdzieś obejżeć wyścig grupy A

 

O i ERROR dlaczego ja nie awansowałem do pokoju A na BRNO next week ???:starwars:

Edytowane przez PIONIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

monaco

 

R1

good start for me, i knew it was probably my only chance to gain a spot..glad i could make it! being on the inside definitely helped. from then on there was constant pressure from marcin for pretty much the whole race. i knew he had better pace so i wasnt allowed to make any major mistakes..so that's what i did :1_grinning: hehe, lucky me. sylwester 1st from start to finish, he gave me zero chance, congrats!

 

 

R2

interesting race, started on softs, planned to come in in lap9 or 10, but after a few laps i knew i had to get in sooner but couldnt go too soon in order to stay on softs the whole race. decided to pit in lap 8, the undercut definitely helped. 2nd pitstop in lap19, maybe a bit too late but i wanted to have some grip left in the tyres for the last laps. thats about when it started raining in the replay, would have probably helped me win the race if it did rain in the actual race as well (assuming i could've handled the wet, hehe). i saw gelunino pit in lap16, good timing, that got him the win (+ a more or less consistent drive i assume ;) ), congrats on that!

 

 

all in all i'm very happy with my results, the races went a lot better than expected, however, i'm glad we have that behind us now :)

 

very much lookin forward to brno next week! ..its gonna be 11 and 23 laps btw (laptimes around 1:55)

Edytowane przez mixjah
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

how much dociski ustawiacie na Front i Back na brno ? proszę podajcie ja dalej remonty ogarniam :38_worried: już widać światełko w tunelu. 

 

and how many lapsów będzie proszę sie tam ogarnąć w zarządzie. 

 

i error uważaj będę na ciebie polował w pokoju A. 

 

ps. 

chłopaki nie myśleliście o strefach DRS tak lipa że to trzeba wszędzie używać żeby podgonić nie wiem jak wy ale dla mnie strasznie absorbujące jest to drs.

a np jak w brnie 1-2 strefy zrobić na prostej s/m i np. na drugiej prostej i OK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw i co będziesz oglądać wszystkich czy używali tam gdzie mogą?  Nie da się.  Co do ustawień nic nie jechałem jeszcze.  Okrążeń na R1 powinno być 10?  ;)

Pioniu jak ja bym był hostem w B to za gadanie w Q dostał byś ostrzeżenie a jak by to nie pomogło ban.  Zdziwiony jestem że yarek miałeś cierpliwość i odrazu tego nie zrobiłeś.  Więc ostrzegam że teraz za słowa rozmowy w trakcie GP będzie ban ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak ktoś przede mną użyje DRS'a to go jebańca zapamiętam :) a to widać jak diabli 

 

o seba z mojego "ulubionego" Olsztyna 

od razu nad mienie że nie chodzi o mieszkańców Olsztyna i warmii tylko o to że Elbląg mimo że zawsze był związany z pomorzem i 3-miastem historycznie i gospodarczo to nas dokoptowali do wspaniałego tworu woj. warmińsko-mazurskiego gdzie jebańcy z samorządu w Olsztynie ciągną wszystko do siebie. 

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja poradzę Gustaw hehe.  W Olsztynie ogólnie dziwni ludzie rządzą.  Miasto wojewódzkie a nie ma stadionu i hali na miarę XXI wieku.  Jak rządził Małkowski w Olsztynie były: zawodu w lesie Down Hill.  Tour de Pologne.  Memoriał Wagnera.  Ręczni piłkarze w ekstraklasie.  I wiele innych imprez sportowych.  A teraz rządzi grzybowicz który całe miasto betonuje. Fakt zrobił dużo ulic parki mamy piękna plaże miejska jedna z najładniejszych w Europie ale co z tego skoro sport tu umiera.  Ręką rękę myje.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kurde u mnie już lepiej hala w sumie dwie hale i piłka ręczna kobiet i mężczyzn w 1 lidze , (piękna nowa hala na al. Grunwaldzkiej) 

piłka kopana II liga i stadion po modernizacji,

2 drużyny w niższych ligach, szkółkę piłkarską maja odpalić od wrześnie od podstawówki dla dzieciaków 

kończą budować tor zimowy/wrotkarski

prężnie też działa kolarstwo ekipa od juniorów po seniorów .

CSE dolinka kompleks basenów oddany dwa lata temu. 

główny miejski basen remontują właśnie.

lodowisko plus hala całoroczna też nie tak dawno skończona. 

wyciąg narciarski i stacja na górze chrobrego dwa stoki ratrak i inne bajery - w końcu w rękach prywatnych od kilku lat 

w tym roku będzie skończona "S" do gdańska 20 minut i człowiek w 3-mieście będzie 

 

i zgadnij ile z tego robią z kasy woj. W-M a ile z środków unijnych i innych ? 

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba a poco ci sport jak wszystko idzie w kierunku esportu :1_grinning:

Gustaw po dziś dzień ludzie nie wypełniają w100% obowiązku zatankowania paliwa w R2 więc sorry ale nie uwierzę że nie będą próbowali używać DRS-u wszędzie :1_grinning:

Edytowane przez sieniu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jebaki jedne.

Error też dalej nie tankujesz ?

 

ponawiam pytanie jakie dociski na Brno?

bo zginie w tym gąszczu wypowiedzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw gdyby nie UE to w tym kraju 95@% inwestycji by nie było.  U nas podwzgledem infrastruktury drogowej rowerowej to super jest.  powstaje tego bardzo dużo.  brakuje hali i stadionu.  No cóż nie na marne ma ksywe grabarz sportu hehe 

Docisk nie wiem dziś trenować będę na poważnie to Ci podeślę.  Na Monaco pasowały? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyl dalem plus 2 i przod plus 1 Chyba do tego twojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, seba87 napisał:

A co ja poradzę Gustaw hehe.  W Olsztynie ogólnie dziwni ludzie rządzą.  Miasto wojewódzkie a nie ma stadionu i hali na miarę XXI wieku.  Jak rządził Małkowski w Olsztynie były: zawodu w lesie Down Hill.  Tour de Pologne.  Memoriał Wagnera.  Ręczni piłkarze w ekstraklasie.  I wiele innych imprez sportowych.  A teraz rządzi grzybowicz który całe miasto betonuje. Fakt zrobił dużo ulic parki mamy piękna plaże miejska jedna z najładniejszych w Europie ale co z tego skoro sport tu umiera.  Ręką rękę myje.  

Nie przesadzaj, macie dość mocny ośrodek mma chociażby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim tu obecnym sorry ze nie dawalem znaku życia ale niestety tak sie poroczylo co do scigania z mila chęcią w niedzielę pojade jak znajdzie sie miejsce w pok B lub C pozdrawiam i do uslyszenia wkrótce:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×