Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - Mercedes-Benz AMG C-Coupe DTM (start 19.02.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

Cieglo a widziałeś w jakich warunkach trenują?  Jest to stary budynek w którym dach przecieka a sala mieści się w kamienicy Przerobionej na pseudo sale ;).  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli tylko efekty i ludzi. To prywatny klub, teraz zresztą dzięki współpracy z ACB coś się pewnie zmieni, rosną w siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie prywatny nie wspierany przez miasto Olsztyn.  O to m chodzi ;) dosyć polityki :) Dziś ciężkie sciganie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś z bardziej doświadczonych zawodników podzieli się setup'em na jutrzejszy wyścig? Przy 11 okrążeniach kiepsko u mnie z oponami..

 

Z góry dzięki i pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Prod dawaj średnie opony na tył miękkie ten samochód tak ma że lubi opony ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

just for the record..downforce 3-12 with final gear 2 clicks towards acceleraton produced similar laptimes. pretty much just a matter of taste, driving style and maybe strategy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Your setup with my own small adjustments works more then good :) thx/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brno za nami. Fajne ściganie. Dobre kwalifikacji i czwarty czas. Na początku R1 jadę trochę zachowawczo i tracę dwie / trzy pozycje. Potem catani który walczy o pozycję z matey mają mała przygodę i udaje się wskoczyć wyżej. Jechałem mega skoncentrowany. Dobrym tempem i dowięzienie dobrego P3 / P4 było bardzo realne. Niestety popełniłem błąd na jednym z tych prawych zakrętów gdzie nachylenie zachodzi w dół. Spin i spadam na P9. Do końca gonie Arsenal który jak się okazało jechał wolniej z racji na uszkodzenia. Odrobilem 9 sek na 5 okr... Ale zabrakło jednego okrążenia żeby powalczyć ;).

Wyścig drugi też fajny. Na początku podobno miałem straszne lagi. Przepraszam i mam nadzieję że nie uszkodzilem nikogo. W drugiej cześci wyścigu pogoń za starzi. Jechaliśmy w odstępie 1 - 0,2 sec przez ok 4-5 okr. Potem starzi odskoczyl na 2-3 sec. Na ostatnim okrazeniu dystans zmalał do 0,5 sec. Szkoda kilku małych błędów. Jechałem trochę mniej skoncentrowany niż w R1. Ogólnie weekend udany.

Ps. Thx mixJah for good setup for Brno. Car was driving like a charm. ;)

 

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się fajnie jechało. Gdyby nie problemy z internetem ( nawet stream na YT mi się pieprzył) to byłoby idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz to byl za weekend wyscigowy. 

Qwali... Nie wiedziaelm jakie tempo maja wszyscy bo pojechalem tylko w niedziele popoludniu z chlopakami z B pokoju.  Postanowilem ustawic najpierw auto na qwali. Na 2.5 lapsa paliwa, radiator zamkniety i wio... Skonczylo sie na p3. Mega rezultat szczegolnie zie trenowalem w sumie tylko w niedziele.

R1.

Tu zalozenie bylo proste utrzymac p3. Caly wyscig na p3 az do przedostatniego okrazenia. Sylwester jednak nie zawsze wypada w niedziele tym razem popelnia blad. Jak sie okazalo blad popelnil juz na starcie i tak oto awansuje na p2. Mix bezkonkurencyjny. Mega. No BL moj co jest naprawde duzym wyzwaniem na tle naszych maszynek!

R2.

Mega ciezki... zatankowany prawie na caly wyscig. Caly czas z tylu ledwo sie przebijalem.. az wkoncu trafilem na Gustawa. W ta niedziele nie moglem go wyprzedzic. Musial wzniesc sie na wyzyny  swoich mozliwosci... Ja sie wznioslem a i tak nie wyprzedzilem. Dzieki. W polowie do boxu... i blad bo zakladam slicki....Jestem na p6 bo malo dolewam  (ale kurczaki dolewam! paliwko) tak do 17 kolka... znowu zmiana znowu tylko slicki bo teraz to juz dojade... no i cisne ... na p13 wyladowalem i gnam zostalo 5 laps i biore kolejnych przeciwnikow z toru az trafiam na .....a jakze.. Gustawa!!! Niestety nie udaje sie go wyprzedzic. Finish na p10. 

 

Teraz robi sie ciekawie jesli chodzi o sklady na kolejny weekend. Coraz bardziej role zaczyna odgrywac generalka. Pkt jeszcze nie liczylem ale byc moze bedzie tak ze z A pokoju spadnie wiecej niz 3 osoby z ostatnich pozycji... Zobaczymy, bedzie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś zajawka na kolejny event? Myśląc o tym Mercu totalnie odchodzi mi ochota na zasiadanie przed kierownicą. Już półmetek obecnego eventu, może jakieś obwieszczenie albo głosowanie? :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wyścigi było super - szczególnie że Brno i setup przerabiałem dopiero o 20.00 przed rejsami :) 

dzięki Martusia, Topru, Error, jeszce jeden kolega z nickiem cośtam1992 

ogarnę się w pracy coś napiszę więcej. 

Error Gustaw "Ściana" jechał swoje to ty jak dupa jedziesz jak ktoś się "umnie" bronić :)

 

aha niewyspany jestem mega moja Inżynierka Zuza 10 mc-e już od 5.30 ustawiała setup na nurba i strategię na Errora

już u mnie przerzucać biegi łopatkami  tylko góra dól nie kapuje jeszcze 

 

 

IMAG0492.jpg

Edytowane przez Gustaw
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, cieglo napisał:

Jakaś zajawka na kolejny event? Myśląc o tym Mercu totalnie odchodzi mi ochota na zasiadanie przed kierownicą. Już półmetek obecnego eventu, może jakieś obwieszczenie albo głosowanie? :)

 

To by było coś :)

maxresdefault.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podchodząc do wczorajszych wyścigów byłem przygotowany na walkę gdzieś z tyłu. Myślałem, że mam bardzo słabe tempo. W kwali chciałem złamać barierę 1:55 i udało się, ale to i tak starczyło tylko na P7 bodajże. W R1 udało się skończyć na P5 ze względu na pecha Sylwka. W drugim wyścigu po restarcie popełniam błąd i nie spojrzałem jakie opony na przód mam ustawione. Po starcie dosyć łatwo szło mi przebijanie się do przodu, tylko te opony kończyły się w zastraszającym tempie. Dopiero wtedy zauważyłem, że z przodu są softy :/ Byłem chyba na P3 gdy totalnie się skończyły i walczyłem o w miarę bezpieczny dojazd do PITu. Do boksu zjeżdżałem już jako ostatni. Po wyjeździe gonitwa i na chyba 2 kółka przed końcem byłem na P6. Oczywiście twarde opony już też były zajechane i traciłem na okrążeniu ok 5 sek. Ostatecznie dowiezione P8, chociaż Gustaw i Error byli tuż tuż. Niby powinienem się cieszyć, ale tak troszke żal, że może gdyby nie ten głupi błąd byłoby jeszcze lepiej :)

Gratulacje dla podium w obydwu wyścigach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupczyk darłem za Tobą strasznie jeszcze na dwa lapsy do końca miałeś 7 sek przewagi na koniec rejsu chyba 0,5 :) zabrakło dosłownie 1/3 kółka 

tak coś czułem że nie masz opon ja miałem pierwszy stint 2 lapsy na plusie i drugi stint miałem o te 2 lapsy krótszy i w miarę opony jeszcze 

 

rozumiem że strategia na górze top 1-5 tankujecie tylko kilka litrów żeby spełnić regulamin nie jedziecie np po pól jak w Brnie 1 stint 47 drugi stint 43 litry ? 

Edytowane przez Gustaw
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem paliwa w R2 na 13 okrążen i później dolewke na kolejne 10.  Reszta widzę kombinuje lejac na starcie prawie full a później 1 litr dolewke.  Pojebane to jest. Martwy przepis. Od przyszłego eventu zakaz tankowania.  Jak w F1. Za tym będę głosować.  Yasiek proszę cię.  Normalny samochód jedzmy a nie samochód do podziwiania krajobrazów za oknem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wyścig wczoraj był chociaż myślałem że max P9-P12 będzie bo takie tępą miałem w piątek po Lotusie,a tu niespodzianka czas w kwalifikacjach wykręcony na P4 i tak też skończyłem wyścig numer 1 ,Marcin mnie naciskał praktycznie od startu do mety,i pod koniec wyprzedził,chociaż gdyby nie to że auto pod koniec dziwnie mi się prowadziło to może i było by P3 ale dobre jest i P4.
Drugi wyścig to ciężkie przebijanie się z P13 do przodu,naprawdę ciężkie najpierw super walka z Gustawem o zyskanie pozycji później z Martą,co i tak skończyło się tym że znowu samochód prowadził się jak by aerodynamika była uszkodzona i przed zjechaniem do PIT wyprzedzają mnie kolejno Marta,Gustaw,Error,Camel.
Szybki zjazd do PIT zmiana opon na Twarde dolanie 4L paliwa (pierwszy raz tak zrobiłem) opłaciło się bo ostatecznie wyścig numer dwa kończę na P4,czyli weekend z czwórką Q-4,R1-4,R2-4. Dzięki i do następnego,poniżej moja perspektywa z wyścigu 
R1

R2

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może A1 to już zbytnio po bandzie ale podoba mi się kierunek myślenia. Krótkie tory, techniczne, niezbyt szybkie auto i mam kolejny hicior. A nie jakieś merce z nitro ;)

 

Jakieś typy chyba są, nie? :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 to z Tobą Gustaw miałem kontakt ze spadlem na ostatnie miesjsce :) poruszać tego nigdzie nie będę bo walka szła ivtyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory Gustaw ale to jednak camel mnie uderzył i pojechał dalej... Od 25 minuty widać 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sory Gustaw ale to jednak camel mnie uderzył i pojechał dalej... Od 25 minuty widać 

 

 

Szczepiłem się z tobą próbowałem mocno kierownice w prawo szarpnac ale to chyba błąd gry jak jest szczepienie nie wiele mozna zrobic spadłem na 16 :38_worried: a potem gonilismy i udalo się chociaż w top 10 być

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spadlem na 16 Ty pojechales po piasku dalej.  Ale luzzz wydaje mi się że troszkę za ostro tam wskoczyles i cie wyniosło nie mam żadnych pretensji bez przesady straciłem dużo fakt ale nie będę płakać i żadnego wniosku nie składam bo nie o to tu chodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega ściganko szczególnie z Arsenalem (szkoda disconecta z R2) choć próbował gwałtu na moich 4 literach :-) . Ogólnie 2 x 5 pozycja czyli weckend wyścigowy na piątkę :1_grinning: Ostro było też Mateyem ;-) ,ale lakiernik się tym zajmie :-D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×