Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

" SkyForge to kolejne MMO w modelu biznesowym F2P jakie zawita w PlayStation Store. Tym razem mam do czynienia ze skrzyżowaniem klimatów z pogranicza sci-fiction i fantasy"


Gra ma mieć premierę w marcu tego roku.
Grał ktoś w to na PC? Czy to kolejny tytuł P2W?
Gra działa w systemie F2P :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, helganin napisał:

I jak? Gra ktoś w grę? Warto brać?

 

Jak ? A no tak!

 

9gMJw46.jpg

 

Jak widać czyli jedynie płatne paczki z gra.... pfyyy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowe że każą sobie płacić za wczesny dostęp... Widzę że polityka z PC przekłada się również na konsole, z tym że nie sądzę żeby na konsolach było tylu "głupich" którym tak bardzo zależy na tym żeby zagrać szybciej i wyprzedzić resztę graczy, żeby wydawali na to pieniądze.

 

Trochę w to pograłem (nie jakoś dużo bo na PC są inne lepsze MMO) i gra jest spoko, bardzo ładna grafika, rozbudowane drzewka skilli, walka też nie nuży. Pamiętam że całkiem wciągnęły mnie areny pvp. Teoretycznie problemem jest duży P2W, gdyż twórcy gry często wprowadzają eventy które nagradzają głównie tych wydających krocie na kasę w grze a gracze darmowi muszą się natrudzić żeby z tych eventów coś fajnego dostać. Natomiast wiem że radzić sobie można też bez tego i wcale nie odstawać jakoś od reszty, trzeba tylko wiedzieć co farmić itp.

 

Fajne w tej grze jest to, że nie trzeba tworzyć kilku różnych postaci żeby wypróbować każdą z klas tylko wszystkie klasy odblokować możemy na jednej i dowolnie sobie pomiędzy nimi przeskakiwać.

Jak na darmowy tytuł to na pewno interesująca pozycja i znajdzie swoich zwolenników. Cieszy fakt że Sony stara się wprowadzić jak najwięcej gier z gatunku MMO na swoją konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od jakiegoś czasu pykam w Skyforge i dzisiaj zakupiłem sobie Loremaster packa i tu kieruje pytanie do osob ktore go zakupiły, a mianowicie. po zakupieniu tego paka dostalem wiadomosc ze zostały odblokowane wszystkie misje w story1, ze dostalem pare itemkow i problem w tym ze:
sezon 1 nadal mam caly czas zablokowany ..
i to samo z kompanionem dodalem go do postaci ale i tak go nie moge wybrac jako pomocnika nie wiem dlaczego...
jedynie co sie zgadzalo to to ze dostalem tego mounta i ubranko i tylko te dwie rzeczy działają a pozostałe nie i wlasnie nie wiem czy coś trzeba konkretnie zrobić aby miec dostep do calego tego paka czy poprostu cos sie zrypalo?. pisałem do supportu ale zero odpowiedzi.. moze ktos mial z was ten problem i go rozwiazał, z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę żeby sprawdzić z czym to się je i jak na mmo na ps4 wygląda to nadzwyczaj dobrze, a i gra się całkiem przyjemnie.

 

Nie wiem na ile gra pozwala grając całkowicie za darmo, ale póki co jest naprawdę nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mówicie, że jest ok, ale trzeba kupić "jakąś paczkę" aby móc pobrać :38_worried: nie ma za free... A szkoda bo sam bym obadał :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kamilradom1910 napisał:

 

Dziękować :) Jakiś czas temu były tylko płatne paczki z grą, teraz za free widzę jest.... Dzięki :) Obada się zaraz :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Dziękować :) Jakiś czas temu były tylko płatne paczki z grą, teraz za free widzę jest.... Dzięki :) Obada się zaraz :24_stuck_out_tongue:

 

Te paczki to był wczesny dostęp, jakoś od 12.04 jest już Free to Play.

 

Z tego co pamiętam na PC grało się ciekawie, tyle że to było wieki temu, więc sam nie wiem jak prezentuje się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, Wroblos napisał:

 

Te paczki to był wczesny dostęp, jakoś od 12.04 jest już Free to Play.

 

Z tego co pamiętam na PC grało się ciekawie, tyle że to było wieki temu, więc sam nie wiem jak prezentuje się gra.

 

To co najprościej zaraz obadać :) nawet jak będzie słaba to co tam jest F2P to się ogra :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na grę za friko to jest ok, jeśli ktoś lubi taki typ rozgrywki to trochę przy tym posiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×