Skocz do zawartości
delaro

Dylemat kupującego. Slim czy Pro

Rekomendowane odpowiedzi

O 3.03.2017 o 10:31, ckast napisał:

Ostatnio mój brat siedzi po nocach i ciśnie u mnie na plejce a ja w tym czasie śpię bo to noc xD Konsola jest naprawde blisko a bratu też czasem wymknie się jakaś kurfa z ust, ale śpię jak zabity... a wam wszystko przeszkadza... dziewczynie też gadacie że podczas miłości za bardzo sapie ? :vxoAZzf:

Śpisz z bratem?Ja na twoim miejscu, tak bym się tym tu nie chwalił :rydzy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, okoni napisał:

Śpisz z bratem?Ja na twoim miejscu, tak bym się tym tu nie chwalił :rydzy:

 

No wyjątkowo jak dla zasady nie zgadzam się z tym gadem, tak tym razem mlaszczoni ma rację... Wstydziłbyś się, a Ojciec patrzy :rydzy:i przenajświętszy :antonio:też...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, okoni napisał:

Śpisz z bratem?Ja na twoim miejscu, tak bym się tym tu nie chwalił :rydzy:

Spoko :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Ja śpie a on wtedy gra jak sam nie korzystam ;)  Widać że brakuje Ci konkretnych argumentów to nabijasz posty : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście,  argumentów w temacie spania z bratem nie mam żadnych. Proszę administrację o cofnięcie mojego licznika postów o jedną cyferkę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, crux napisał:

Hmm, fakt tragedii nie ma, ale słychać wyraźnie. Poczekam na kolejna rewizję Pro gdyz przyzwyczaiłem się do całkowitego braku slyszalnosci mojego fata :)

Ja jebie... skoro to jest mocniejszy sprzet i gry sa bardziej wymagajace i lepiej wygladaja to wiadomo ze konsola bedzie glosniejsza bo chlodzenie dziala :) Twoim tokiem myslenia lepiej poczekac na ps5 ktorego i tak nie kupisz bo bedzie za glosny LOL  :vxoAZzf:

2 minuty temu, ckast napisał:

 

Edytowane przez ckast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ckast napisał:

Ja jebie... skoro to jest mocniejszy sprzet i gry sa bardziej wymagajace i lepiej wygladaja to wiadomo ze konsola bedzie glosniejsza bo chlodzenie dziala :) Twoim tokiem myslenia lepiej poczekac na ps5 ktorego i tak nie kupisz bo bedzie za glosny LOL  :vxoAZzf:

Mój tok rozumowania pochodzi z doświadczenia. Ostatnia rewizja PS4 jest najcichsza więc nie wiem skąd te złośliwości. Pierwsze wydanie PS4 było najgłośniejsze, chociaż można było trafić i ciche egzemplarze. Po 7 latach z PS3 fat, który był ekstremalnie głośny, zakochałem się w ciszy. Głośność sprzętu nie musi iść w marze z jego mocą, raczej powinna iść z jakością chłodzenia.

 

W jakim celu używacie tych idiotycznych emotikonek z Macierewiczem itp? Nie musisz odpowiadać na to pytanie, było retoryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy otwierasz okno komentowanie, przy  twoim avatarze pokazuje się pasek z różnymi funkcjami ( grubość liter i tego typu pierdoły), ósmą ikonką jest właśnie możliwość wklejania emotek. kliknij na nią i otworzy Ci się okno w którym w kategoriach zaznacz "główki", wtedy wyskoczą Ci macierewicze i inne polityki :pazura:

 

edit

 

a sorki, przeczytałem że szukasz jak z nich skorzystać. do usunięcia

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, crux napisał:

Mój tok rozumowania pochodzi z doświadczenia. Ostatnia rewizja PS4 jest najcichsza więc nie wiem skąd te złośliwości. Pierwsze wydanie PS4 było najgłośniejsze, chociaż można było trafić i ciche egzemplarze. Po 7 latach z PS3 fat, który był ekstremalnie głośny, zakochałem się w ciszy. Głośność sprzętu nie musi iść w marze z jego mocą, raczej powinna iść z jakością chłodzenia.

 

W jakim celu używacie tych idiotycznych emotikonek z Macierewiczem itp? Nie musisz odpowiadać na to pytanie, było retoryczne.

PS4 PRO to nadal PS4 XDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też mam dylemat co do wyboru konsoli, bo jednak te 6 stów, między slimem, a Pro to jest różnica.

Ekran mam FULL HD, innym nie dysponuję.

Za 1500zł idzie kupić slima z Horizon Zero Dawn, PSN na 3 miechy i Uncharted 4.

Wersję Pro mam za 1799zł.

Jest tutaj ktoś, kto faktycznie miał zwykłą wersje PS4 i potem przesiadł się na wersję Pro i może coś powiedzieć na temat różnic w płynności gier?

Bo kwestia jest taka, że na YT są testy z licznikiem klatek i w jednej grze jest różnica na korzyść pro, np. 5 klatek, gdy limit FPS jest wyłączony, a np. w innej grze gdzie jest limit na 30, to na Pro są dropy, a na zwykłej wersji nie ma.

Wybór byłby łatwy, gdyby faktycznie różnica była duża w wydajności, ale aktualnie takiej nie ma, a różnica w cenie jest duża.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja wymieniłem konsole na pro. To nie jest tylko kwestia płynności ale i rozdzielczości, a także szczegółowości. Nie wiem jakie film porównujące oglądałeś, może w niektórych grach na początku coś chodziło mniej płynnie ale z pewnością połatali to już. Zresztą myślę, że w tym temacie już wszystko zostało napisane.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź.

To chyba jednak wezmę Pro, póki jeszcze jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc. Od kilku dni cieszę sie konsola ps4 pro. Póki co nie wy testowałem jej mocy ponieważ mam by lbp3,terafold, sleeping dogs oraz trine 1.2.3 no i póki co ogrywam trine 3 :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jaka jest najnowsza rewizja PS4 Pro? Tzn na co zwracać uwagę kupując. Numer serii?

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm...... na to żeby na pudełku było PRO a nie Slim. Bodajże CUH-7015B. Ale z tego co widziałem to nie było żadnych nowych rewizji PRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×