Skocz do zawartości
Patricko

Middle Earth: Shadow of War

Rekomendowane odpowiedzi

Klimat CGI piękny, ale obawiam się monotonii rodem z pierwszej części, która była z jednej strony fajna, ale z drugiej kolejny raz bym jej przechodzić nie chciał.... Przekonamy się 8 marca jak wygląda gameplay. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza oficjalna zapowiedź. Potwierdzeni Murzyni w Śródziemiu. Polygon będzie zachwycony.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że będzie coś o czarnych w Śródziemiu :D. Już by sobie wszyscy dali siana z tym - jedni z bólem du... o brak zróżnicowania rasowo-kulturowego a inni, że twórcy sobie dorzucą jednego typa o innym kolorze skóry (i tak pewnie zginie pierwszy :beata:).

A co do samego trailera - ciekawe jak będzie wyglądać rozgrywka skoro wynika z zapowiedzi, że nasz wojak rozdziela się z Kelebrimorem. Już nie będzie OP rozwałki przy użyciu mocy zjawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musieli jakoś wytłumaczyć fakt, że stracił wszystkie 'moce', żeby rozwijać umiejętności od nowa :krysia:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na końcu pewnie znowu Sauron i znowu magicznie wygra, tak jak wszystkie swoje walki... Myślę, że sam Jason z Piątku 13 by się nie powstydził takiej passy...


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Patricko napisał:

Na końcu pewnie znowu Sauron i znowu magicznie wygra, tak jak wszystkie swoje walki... Myślę, że sam Jason z Piątku 13 by się powstydził takiej passy...

 

Wygra na pewno. Zdziwiłbym się gdyby nie wygrał bo wtedy wydarzenia z trylogii nie mogłyby mieć miejsca. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny w śródziemiu? Serio? A Sauron może był kobietą? Czarny w Fifie, czarny w Mafii, czarny na siłę wpychany do Tolkiena.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w dupie ich kolory, ale jak już mi na siłę wpychają czarnucha do gry, w której nie powinno go być, do tego robią z niego geja, nosi rurki i uprawia cross fit to już mi się zapala lampka. Plus dla CDP, że nie dali dupy pod tym względem jak chociażby Blizzard, Ci to są największe pierdoły tego rynku... Jakaś pizda płacze na forum, że mu dupa postaci nie pasuje, a Ci już lecą z przeprosinami i patchują. Za mało devów i wydawców z jajami dzisiaj... CDP, Rockstar, to chyba ostatnie bastiony normalnych gier.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko 

GTA mialo tez watek gejowski czyz nie w balladzie o geju Tommym?

Ogolnie rozumiem wolnosc tworcza - ale zgodze sie ze przesadna polityczna poprawnosc (ktora mozna olac i skupic sie na rozgrywce) potrafi denerwowac. 

Jesli ktos jest wrazliwy na tym punkcie to po prostu bedzie omijal takie produkcje. 

Tutaj pieknym przykladem jest WD2. 

Miasto zyje i fajnie, ktos komus w morde da policja atakuje gangi a dzieciaki atakuja policje (a nie przepraszam tak to bylo w piosence the analogs), ludzie rozmawiaja o roznych rzeczach, wchodza w interakcje z bohaterem. No fajnie. Rurki czarnego mozna zmeinic na bojowki z Wildlands i jest ok. 

Ale to co mnie troche odrzuca (nie od samej rozgrywki a od kreacji swiata) to tecza tu tecza tam, teczowe flagi, teczowe pasy dla pieszych, ale ponadto fakt ze jesli w ciagu 45 minut chodzenia po miescie spotykam npcow ktorzy rozmawiaja o: problemach gejow, problemach tanseksualistow a finalnie trafiam na macjace sie brzydkie jak noc lesby to ja mowie w tonie politycznej poprawnosci - brak mi tu rownowagi, odczuwam tutaj przejaw sromotnej dyskminijacji. zajelo mi kolejne pol godziny lazenia zeby trafic na obsciskujaca sie pare hetero, a ci byli niezle schowani gdzies za murem. 

Gdyby nie to ze pogoda mi sie w miare podejscie do misji i nastawienie na skradanie i fakt ze potrafie taka nietoleracje jaka prezentuje ta gra ingnorowac to faktycznie bylbym niepocieszony. 

 

przepraszam za offtop niemniej temat politycznej poprawnosci w grach zasluguje na oddzielny watek. I potezny eleborat. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy był SeaQuest DSV gdzie w jednym z odcinków pojawiła się czarna Atena.

Wiele lat później dowalili w Thorze czarnym Heimdalem.

Teraz czekam na latynoskiego Zeusa i będzie komplet.

Bioware - od lat i wielu gier obowiązkowe geje, lesbijki i związki bi/les/gej.

Blizz i Overwatch - jedna z postaci jest les.

Co gorsza środowiska LGBT lobbują by pojawiła się w końcu w grach główna grywalna postać która ma być gejem. I jeszcze dowalili czarnego w grze w uniwersum Śródziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W głębi podziemi nad czarną wodą mieszkał stary Gollum. Nie wiem, skąd się tutaj wziął ani też kim czy może czym był naprawdę. Nazywał się Gollum i był cały czarny jak noc, z wyjątkiem oczu, wielkich, okrągłych i wypełzłych."

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orki pewnie też czarne były, ale czarnego elfa sobie nie wyobrażam, to by była beka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elf czarny może być, a w Sniper Elite V ma być czarny Hitler, to byłby hicior.

Edytowane przez lukas6660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych migawkach to wygląda graficznie gorzej niż jedynka :notsure:  Ale jak mi dadzą latać na smoku to wybaczę 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Grecky napisał:

Na tych migawkach to wygląda graficznie gorzej niż jedynka :notsure:  Ale jak mi dadzą latać na smoku to wybaczę 

 

 

mozliwe ze jak zrobia armie 500 chłopa, to spadnie jakość chłopa :1_grinning: ... ale grę i tak biorę na premiere, bo jedynka była extra, najlepsza gra z universum Tolkiena. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ma jakiś większy trailer czy tam nawet gameplay trailer wjechać. Zobaczymy. Ta migawka u góry to nie mówi nic. Jakby nie smoki to nie wiedziałbym czy to w ogóle z 2-jki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dumny z siebie, że kupiłem 1 na premierę i dałem zielone światło dla 2.  :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zaufałem i kupiłem jedynkę na premierę. Fantastyczna gra, platyna wpadła :obama: Nie pozostaje nic innego jak oczekiwanie na dwójeczkę.

 

Tylko te latanie na smoku. Unosi się jak jakaś lotnia, w ogóle nie czuć ciężaru bestii :ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba :) więcej tego co już sprawdzone, czekamy do wakacji :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Banan91PL napisał:

Ciekawe w ilu fps będzie to śmigać 

 

Na Amator Edyszyn liczę na stabilne 22.5 FPS-a...

 

No jedynka była świetna.... Czekam na 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak na xboxie bedzie to śmigać. Wygląda fajnie ale martwię się ze powtarzalne będą te motywy z podbijaniem  zamków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×