Skocz do zawartości
Patricko

Middle Earth: Shadow of War

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Banan91PL napisał:

Ciekawe jak na xboxie bedzie to śmigać. Wygląda fajnie ale martwię się ze powtarzalne będą te motywy z podbijaniem  zamków 

 

No myślę, że będzie BARDZO powtarzalne (losowe, ale schemat ten sam)... i co z tego? W 1 też było to powtarzalne a jak się ludziska bawili wyśmienicie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A która gra nie jest teraz powtarzalna ;) Abstrachując od tych wszystkich zachwytów, widać momentami, że gra kuleje. Wystarczy przypatrzeć się jeździe na wierzchowcu, przecież to wygląda jak Life of a Black Tiger, mechanika i animacja rodem z ery kamienia łupanego :pazura: Pozostałe elementy wyglądają już dużo lepiej, na szczęście.

 

Poczekam na recenzje i ogram Shadow of Mordor, do premiery zleci raz dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bartek_Red napisał:

przecież to wygląda jak Life of a Black Tiger,

 

No cholera więcej rekomendacji nie potrzebuję to biorę na premierę... (Life śmiga w 4k!! For de plajers)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera napewno będzie kozak, jak jedynka. Natomiast wiadomo że po Horizonie, nic graficznie nie będzie takie samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Giera napewno będzie kozak, jak jedynka. Natomiast wiadomo że po Horizonie, nic graficznie nie będzie takie samo ;)

 

Przypominam że SoM był takim czarnym koniem, czyli taka sraka gra jakaś z nikąd, a nagle okazuje się że ma świetny gameplay... (i nawet niezłe oceny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tego nie musisz mówić, bo jedynka bardzo mi się podobała. Niestety graficznie to nie ta sama liga, co nie znaczy że z 2 będziemy się źle bawić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, KOMARZYSKO napisał:

Mnie tego nie musisz mówić, bo jedynka bardzo mi się podobała. Niestety graficznie to nie ta sama liga, co nie znaczy że z 2 będziemy się źle bawić.

 

Może i jestem jakiś jeb....ty ale ja jak już widzę gameplaye to już się dobrze bawię :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadome znajdą się tacy co będą mówić że Horizont lepszy, tylko dobra ... w Horizont grasz rudą laską, i walczysz z robo dinozaurami i dzikusami, może śliczna kolorowa gra ale strasznie lukrowa, mnie takie coś odrzuca to jak gra dla lasek wogóle ona jest w takiej różowej tonacji! i te zachody słońca fuj!. A Shadow of War Tolkien pełną gębą, orki, smoki, bestie i obcinanie czerepów! 

 

poza tym gameplay, Horizont czerpie z Tomb Raidera, gier Ubisoftu i z Primala, Wiedźmina itd ... nie ma swoich mechanizmów, wszystko zerznięte, a Shadow of Morrdor miał Nemesis, który działał jak element szachownicy, przesówania w turach wodzów, awansowania, lub skłócania, ... w dwójce mają go bardzo rozwiniąć, zdrada, lolajlność, awans za pomoc w ubiciu bossa strasznie mi to robi, wogóle sam fakt że NIKT NIE PODROBIŁ IM TEGO SYSTEMU świadczy o tym że chłopaki zrobili coś zlożonego i oryginalnego i chwała im za to. Ja wracam do jedynki, w przerwach For Honor :1_grinning:

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy jedynce się świetnie bawiłem, więc i drugą część na pewno sprawdzę. Uwielbiam powtarzalne gry z otwartym światem i nic na to nie poradzę :24_stuck_out_tongue:

 

8 godzin temu, Malakay napisał:

w Horizont grasz rudą laską, i walczysz z robo dinozaurami =

Na 24 maszyny (plus 2 odmiany innych), na dinozaurach są wzorowane może 4... taki detal :24_stuck_out_tongue:

No i mimo, ze zwykłem preferować kierowanie postaciami męskimi, to ruda laska > Talion :24_stuck_out_tongue:

Poza tym horizon ma nieporównywalnie lepszą historię niż wszystkie pozostałe gry z otwartym światem razem wzięte. Horizon rżnie z tomb raiderów i ubisoftów, jasne. Ale mordor rżnął tak samo, i był znacznie bardziej Far cry: mordor (czyli kolejnym ubisoftem) niż horizon.

Taki offtop, ale musiałem bronić tytułu, w którym się zakochałem :24_stuck_out_tongue: Z ciekawości, grałeś czy grałeś na jutubie?

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Malakay

Widzę że kolega specjalista od wystawiania werdyktów po jednym trailerze i jednym filmiku z gameplayem :1_grinning:

Ja też widziałem gameplay i oceniam że gra będzie jak poprzednia, niby fajna ale po 5h zrobi się nudniej niż w grach ubisoftu :24_stuck_out_tongue:

 

Chciałbym żeby Mordor był lepszą grą od Horizona (im więcej dobrych gier tym lepiej), ale poczekajmy przynajmniej na demo/premierę/recenzje.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gameplay ładny ale pewnie pochodzi z mocnego PC 😂😂

 

HTC 10

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

No gameplay ładny ale pewnie pochodzi z mocnego PC

 

HTC 10

 

 

Gameplay z tego co widze pochodzi z XO bo widac klawisze zolty Y i czerwone B....Chyba ze to juz SKORPION KUJE W OCZY ;))

 

Ja sie mega ciesze ze idzie kolejna czesc i nawet jesli by byla graficznie tak jak jedynka to dla mnie bedzie spox. Widze ze dodali troche nowosci wiec bedzie gitarra ;> Jedyne czego sie obawiam bo mowia ze bedzie to pelniejszy RPG zeby nie zrobili z tego cos ala soulsow pod katem wyposazenia. Zebysmy nie mieli pierdyliard roznych zbroi  i itemow z torych i tak zdecydowana wiekszosc mozna olac w grze...Wole mniejszy wybor a konkretne roznice niz pierdyliard bardzo podobnych pierdolek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad mógłbyć podpiety pod PC więc bardziej stawiam na tą możliwość 😁

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kolos28 napisał:

Pad mógłbyć podpiety pod PC więc bardziej stawiam na tą możliwość 

 

HTC 10

 

 

No ale  chodzi mi ze w grze pokazywaly sie ikony klawiszy (jako podpowiedzi) odpowiedzialne np. za egzekucje....Chyba ze taki z pupy port na PC zrobili....

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kolos28 napisał:

Pad mógłbyć podpiety pod PC więc bardziej stawiam na tą możliwość 

HTC 10

Już wiele razy wyszło, że mam jakieś zdziadziałe spojrzenie i nie umiem oczami liczyć pikseli ani klateknasekunde, ale ten filmik nie wygląda jakoś nie wiadomo jak, żeby od razu przypuszczać, że konsola tego nie uciągnie i trzeba mieć kompa podpiętego do traktora :24_stuck_out_tongue: Ot, takie ładne.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież, na tym filmiku gra wygląda bardzo podobnie do jedynki. Nie wiem czemu konsole miałyby tego nie uciągnąć. Jedynka była bardzo fajna i dlatego dwójkę tez na pewno ogram, ale jak ktoś  spodziewa się jakiś graficznych wodotrysków to może się zawieść

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Warto zauważyć, że nie jesteśmy już tylko w Mordorze, a w grze znajduje się sporo różnorodnych geologicznie obszarów. Mamy lasy, mamy śnieżne górskie rejony, mamy też inne lokacje. Nie chcę zdradzać zbyt dużo, więc powiem tylko, że różnorodność obszarów jest zdecydowanie większa. – na łamach PC Gamera wyjaśnia Michael de Plater ze studia Monolith.

 :banderas: :banderas: :fsg:  Oby tylko nie było pusto i monotonnie, bo nawet obcinanie głów Orkom nie pomoże na dłuższą metę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako geolog zapłakałem po przeczytaniu tej fenomenalnej zapowiedzi... Już miałem nadzieje, na różne rodzaje skał, fałdowania i uskoki a tu "lasy, góry i inne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 9.03.2017 o 09:17, shemaforash napisał:

@Malakay

Widzę że kolega specjalista od wystawiania werdyktów po jednym trailerze i jednym filmiku z gameplayem :1_grinning:

Ja też widziałem gameplay i oceniam że gra będzie jak poprzednia, niby fajna ale po 5h zrobi się nudniej niż w grach ubisoftu :24_stuck_out_tongue:

 

Chciałbym żeby Mordor był lepszą grą od Horizona (im więcej dobrych gier tym lepiej), ale poczekajmy przynajmniej na demo/premierę/recenzje.

 

Nie oceniam pierwszej części, aż tak surowo, ale trzeba przyznać, że czasami wiało nudą. Generalnie tytuł bronił się dzięki znakomitemu systemowi Nemesis,  natomiast sam świat był dość jednolity, monotonny, a wątek fabularny po prostu nędzny. Mimo wszystko muszę przyznać, że bawiłem się dobrze. Od czasu do czasu robiłem sobie przerwę od SoM i grałem w coś innego, a później wracałem. Ciurkiem nie dałbym chyba rady tego przejść. Oby w dwójce było ciekawiej. Może trochę więcej interesujących NPC'ów? Zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o temat ucichl....

nic o platnosciach, lootboxach z orkami?

 

WB strzelilo sobie w stope moim zdaniem chcac zbyt chciwie, chcac wyciagac dodatkowa kase od graczy.

losowy loot za kase, Zamieszanie w kolo DLC upamietniajacego poleglego na raka czlonka studia, no i jeszcze deal z jakas pizzeria gdzie kupujac pizze dostaniesz kod chyba na jakies lootboxy.

 

kurde noz nie wiem smiac sie czy plakac ze WB Games w Mad Maxie zlomu nie probowalo sprzedawac....

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z tych gier w które z chęcią bym pograł ale niekoniecznie kupił.

Innymi słowy ani mnie to grzeje ani ziębi. Premiery na pewno nie odnotuję w moim kalendarzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×