Skocz do zawartości
Patricko

Middle Earth: Shadow of War

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, malpka napisał:

Jedna z tych gier w które z chęcią bym pograł ale niekoniecznie kupił.

Innymi słowy ani mnie to grzeje ani ziębi. Premiery na pewno nie odnotuję w moim kalendarzu.

Ja mam 1ke do przejscia, poczatek zapowiada sie ok. Wladca mi nie wszedl jako ksiazka. Gra coz jesli to siekanie w fajnym stylu orkow, urkow i innego talafajstwa plus calkiem przyzwoity gameplay to czemu nie. 

 

Co do Cienia Wojny - ja akurat date premiery mam zaznaczona w kalendarzu. Nie po to zeby kupowac... o nie... po to zeby zobaczyc jak ludzie (gracze), recenzenci ocenia ta gre, jak krytycy odniosa sie do kwestionowanych mechanik lootboxow.... I jak gra bedzie sie sprzedawac. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




 Co do Cienia Wojny - ja akurat date premiery mam zaznaczona w kalendarzu. Nie po to zeby kupowac... o nie... po to zeby zobaczyc jak ludzie (gracze), recenzenci ocenia ta gre, jak krytycy odniosa sie do kwestionowanych mechanik lootboxow.... I jak gra bedzie sie sprzedawac. 
 


Słuchaj na ten miesiąc wydaje się że nowy Assassins będzie lepszym wyjściem (nie jestem fanem AC i jakoś nie mam hajpu). Wydaje się jednak po tym co wychodzi na światło dzienne, że to będzie najbardziej rewolucyjny AC i zarazem najlepszy

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Mordor będzie delikatnym rozwinięciem pierwszej części.

Z tego co widziałem na filmach to nowy AC:O jawi się jako miks FC z AC czyli kompletnie nic odkrywczego.

Innymi słowy spokojnie wracam ogrywać klasyki na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

Tyle ze mnie ani jedna ani druga gra zbyt wiele nie obchodzi ;)

pierwszy Mordor mam do ogrania, drugi ciekaw jestem czy WB Games przejedzie sie na swojej polityce czy nie.

AC wydaje sie choc troche zmieniac i moim zdaniem to dobrze ale to nie watek o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MagEllan napisał:

@DigitalMan_PL

Tyle ze mnie ani jedna ani druga gra zbyt wiele nie obchodzi ;)

pierwszy Mordor mam do ogrania, drugi ciekaw jestem czy WB Games przejedzie sie na swojej polityce czy nie.

AC wydaje sie choc troche zmieniac i moim zdaniem to dobrze ale to nie watek o tym.

 

A proszę panicza bardzo:

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=12295

 

i tutaj trochę ocen :24_stuck_out_tongue:

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/middle-earth-shadow-of-war

 

Ja myślę, że warto... trzeba już odpalać Cebula Mode na XboxOne i czyhać :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

 

Coz skupiajac sie na podsumowaniach (a meta to dla mnie dawno nie wyznacznik bo przy niektorych serwisach czesto nie da sie nie odniesc wrazenia ze ktos posmarowal, albo pogrozil palcem i brakiem kopii recenzenckich).

 

Cytat

Things like the storefront and the menus and loot system don't make the game terrible, it just would've been better without them. It tries to be larger than its predecessor, there are more abilities, more weapons, more Orcs, yet it leaves you wanting less. But at its core, it's a fun experience with brilliant moments that provide fascinating insight into some of the untold stories of Middle-earth. I just wish it had known when to stop.

 

 

Cytat

Śródziemie: Cień wojny nie uderza z takim impetem jak poprzednia część. Właściwie to spodziewałem się po grze o wiele więcej, niż dostałem, w związku z czym czuję się trochę rozczarowany.

 

Skupili się tak mocno na jednym elemencie, że zupełnie pominęli sensowny rozwój pozostałej części gry, przygotowując raz jeszcze tytuł, przez który przebrną jedynie osoby zdeterminowane na tyle, że nie będzie przeszkadzać im schematyzm i powtarzalność rozgrywki.

 

Grę testowałem na konsoli Xbox One i o rany... jakość grafiki jest fatalna, paskudna wręcz jak na dzisiejsze standardy. Co z tego, że animacja postaci jest bardzo płynna, orkowie odstawiają balet śmierci w rytmie ostrza Taliona, skoro wokół poruta i siermięga? Jakość tekstur na konsoli woła o pomstę do nieba, fatalna paleta barw zalewa ekran brązową breją, a jakby tego mało, dynamicznie zmieniająca się rozdzielczość wywołuje zażenowanie. Cień wojny na zwykłej konsoli Microsoftu jest brzydszy od Cienia Mordoru i nie uważam, abym w tym miejscu przesadził.

Śródziemie: Cień wojny to gra dla fanów i ludzi lubiących schematyzm rozgrywki.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=12295

 

 

I teraz w obu przypadkach widze ocene 7 czyli dobra...

OK raz na jakis czas cos powtarzalnego do bolu mnie nie przestraszy (a mam jak pisalem pierwszy mordor do ogrania), ale ze niedawno ogralem na 92% powtarzalnego przeokropnie Mad Maxa (ktory klimatem sie bronil) to teraz jakas liniowa przygoda albo dwie a potem moze mordor1. Dwojka? pewnie ogram po czasie.... (jak bedzie w bundlu za piataka)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By zobaczyć prawdziwe zakońćzenie trzeba poświęcic ok 40-50h na grind lub zainwestewować prawdziwą kasę.

 

http://www.pssite.com/news/58984/srodziemie-cien-wojny-prawdziwe-zakonczenie-za-prawdziwe-pieniadze-lub-dlugi-grind.html

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, malpka napisał:

By zobaczyć prawdziwe zakońćzenie trzeba poświęcic ok 40-50h na grind lub zainwestewować prawdziwą kasę.

 

http://www.pssite.com/news/58984/srodziemie-cien-wojny-prawdziwe-zakonczenie-za-prawdziwe-pieniadze-lub-dlugi-grind.html

 

Inne zrodla podaja ze da i bez kasy ale grind jest tak czy inaczej bo masz 20 misji blizniaczo podobnych (obrona lub atak bazy) w 4 bazach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rok wersję GOTY będzie można kupić za kilkanaście funtów/euro, na PC będzie kosztować pewnie w granicach 10 euro. Tak więc nie widzę potrzeby wydawania na ten tytuł 250 zł. Poczytajcie recenzje. Nic nadzwyczajnego. Jedynka była całkiem przyjemna...ale też całkiem nudna. Wydaje mi się, że dostajemy tytuł na tym samym poziomie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę zgarnąłem w jakimś bundlu z innymi grami za 20 zł. Wciągnęła mnie niesamowicie, przynajmniej do czasu opuszczenia pierwszej krainy, a potem wdarła się monotonia i chwilowo odpoczywam od tego tytułu...
Niemniej dwójkę chętnie sprawdzę (w bundlu za kilkanaście pln...)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w cexie na xboxa kupiłem zaraz będzie testowane 

 

pogralem 3h moim zdaniem grafika jest ładna gra się fajnie dropow nie ma bugow nie uswiadczylem fabuła raczej nie powala wszystko śmiga płynnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miła i przyjemna gra.
Nawet bez misji chodzenie i bicie kapitanów to frajda.
...jedynie te taunty mogłyby być skipowalne.
Powoli najpierw czyszczę znajdźki, później kapitanowie i jak się znudzi to fabuła.
2 akt rozpocząłem.

Wendetta online daje radę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gram ostro od dwóch dni , gra jest świetna i jest mnóstwo do roboty, plusy same plusy hmm no dobra szło by się doczepić o tym zaraz, mówiłem że gra jest świetna no i gitarka :1_grinning: , trzy słowa od ojca prowadzącego dla tych co mają ból dupy z tymi mikro płatnościami wiecie jakie to słowa "nie gniewajcie się" nie rozumiem tego hejtu nic a nic, nie przeszkadza by grać swobodnie, cieszyć się grą i nic nie kupować, ja mam wszystkiego praktycznie w pizzz... znaczy pełno, legend skrzyń miriamów (czy jak tam tej walucie) jest miodnie i spoko.

No to co trochę denerwuje to fakt że sam mogę zniszczyć fortecę wroga 300lv i mogę mieć tylko jednego kapitana, kamera potrafi trochę się zgubić i może to utrudnić niektóre starcia, no jeszcze te zdrady kapitanów są wkurzające nazbiera człowiek ekipy a tu mu się wykruszy pięciu z sześciu pozyskanych kapitanów tak po za tym miła nawet nie trudna superancka rzeźnia POLECAM.

Ps.Jak już ktoś dalej ledwo trzyma zwieracze :shit: :smile: to już lecę z radą grajcie dużo w Wendettę tam za każdą misję (bez dodatkowych celów które nie są konieczne) są złote skrzynki z lootem ja już mam pełno Legend i innego badziewia a skrzynek nie otwartych mam z 28 plus wykonanie takiej misji to raptem 7 min.

Ps2. Panowie lub Panie małe pytanko : czy jest możliwość wybrania ataku na fort jaki się chce, bo mam ochotę pohasać na słabeuszach z 150lv max i sobie powbijać złote skrzynki ale niestety losuje mi teraz przynajmniej 295lv i wyżej, no jak wspominałem sam rozniosę nawet fort na 1000lv :starwars:ale jednak trzeba zdążyć w te 7min żeby zdobyć złotko.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka up już nie ważne, ale mam szybkie pytanie czy jak zdobędę forty fabularnie czy jak kto woli online czy będę mógł je świadomie utracić na rzecz wroga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedalem swoja kopie po tygodniu, odpadlem dosc szybko tak jak orzy jedynce - to nie jest seria gier dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czacha79 no, to nie jest gra dla każdego. Może nudzić, odrzucać. Ja tam się dobrze bawię.

 

Gram na "najmocniejszej konsoli an świecie".

Zrobiłem fabułę na spokojnie wczoraj (a w sumie to dzisiaj rano).

Bardziej odważnie popłynęli z wydarzeniami w grze, przyjemniej się siecze Orki.

Mamy kilka linii questów które możemy sobie robić według uznania.

Po spotkaniu Etaniel, to jej linia fabularna staje się "główną". 

Teraz tylko obronić forty, dobić do calaka itp.  

Mi tam dużą frajdę sprawia ta gra. 

Po zdobyciu "mrocznej dominacji" i dominowaniu kapitanów na odległość to już jest totalna luźna siekanina i bardziej luźno taktyczne podejście do walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...po fabule są jeszcze misje obronne twierdz.
Po nich jest dopiero prawdziwe zakończenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze zarządzimy kasą w grze i zużyjemy 2-3 boostery expa to na misjach obronnych spokojnie dobijemy 60.
Trochę są nużące.

Dobij kapitanów na max level w dołach i się broń.
Jak przegrasz to zdobądź twierdzę i jeszcze raz broń. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem właśnie grę bo się zbierałem do niej długo i mam pytanie czy seasons pass jest przydatny do gry? Czy mogę przejść grę i dopiero kupić? Czy lepiej mieć od razu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, helganin napisał:

Zacząłem właśnie grę bo się zbierałem do niej długo i mam pytanie czy seasons pass jest przydatny do gry? Czy mogę przejść grę i dopiero kupić? Czy lepiej mieć od razu?

Ponoć te dodatki to są póki co takie sobie, ale jak się napaliłeś to kupuj. Tam ma być wyższy poziom więc lepiej robić je pod koniec gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nic się nie napaliłem :)

Gra nie dla mnie, jedynkę mam platynę i po 2h grania w 2 już mam jej dość. Wszystko to samo, słaby początek. Te same schematy, te same irytujące walki z hordą orków. Gram na poziomie nemezis, po gram jeszcze dziś ale nie wiem czy dam radę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na nic się nie napaliłem
Gra nie dla mnie, jedynkę mam platynę i po 2h grania w 2 już mam jej dość. Wszystko to samo, słaby początek. Te same schematy, te same irytujące walki z hordą orków. Gram na poziomie nemezis, po gram jeszcze dziś ale nie wiem czy dam radę
Tak samo miałem... 1 byłem mile zaskoczony, grało się przyjemnie, natomiast w 2 przez początek ledwo co się przeczołgałem i już wiedziałem że może kiedyś ogram, ale teraz mówię pas.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dwójce na razie nie widzę nic nowego i znowu ten debilny schemat - zaznacz na mapie i idź. Już mi się rzygać chce od tego schematu otwartego świata, wieża-znajdźka-misja poboczna-misja główna. Pogram jeszcze trochę może mi się spodoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×