Skocz do zawartości
pablos_83

Xbox Game Pass

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ograłem gearsy ultimate edition w trialu Wiec za free i chwile w mad maxa pograłem fajnie jak by dali Shadow of mordor albo Far cry  4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa że się to rozkręci... Dla takich noobów jak ja to:

 

Gold na rok + EA Access + Xbox GP = i hooy aż sam nie wiem za co się złapać :24_stuck_out_tongue: w co zagrać ;)

 

Wiadomo jako aktywny gracz, to coś tam się ma w bibliotece i ileś tam tytułów się zdubluje, ale kumulując te 3 abo mamy i tak tyle gier, że hooy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Rising 3    Xbox One    Microsoft    NEW
DIRT Rally    Xbox One    Codemasters    NEW
LIMBO    Xbox One    Playdead    NEW
Metal Slug XX    Backward Compatibility    SNK Playmore    NEW
Pharaonic    Xbox One    Milkstone Studios    NEW
So Many Me    Xbox One    ORiGO Games    NEW
Ultratron    Xbox One    Curve Digital    NEW

 

Gry od 01.08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usluga musi rosnac w tytuly. Do tego moim zdaniem MS powinnien nieco zjechac z ceny lub robic promocje - w porownaniu z EA Access (tak wiem inne gry) to jednak wychodzi 2x wiecej za miesieczny abo, 19,99pln to moim zdaniem taki dosc rozsadny prog (aktualnie 29,00pln)

 

Mimo iz sam preferuje i to mocno kopie w pudelkach to uwazam EA/Origin Access a swietna oferte, wpadam na miesiac place gram anuluje i jestem zadowolony. Uwazam tez ze to duzo lepszy krok nizli rzucanie sie na steaming w 720p. Placisz pobierasz - grasz w jakosci na jaka sprzet pozwala (to glownie tyczy sie PC) i tyle. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho teraz xbox ma dwie usługi poniżej przeciętnej za które trzeba osobno płacić i żadna na kolana nie rzuca

 

Niby dali 2 gry AAA ale dirt to taka gra że bez kiery nie podchodź. Reszta przewijała się w pluasach , goldach , bundlach za dolara więc to żadna rewelacja.

 

To niby miała być usługa superpremium a miesięcznie nie dostajemy nawet 1 dobrej gry, dla której warto by ten abonament opłacać

 

 

EA Access kosztuje 6 zł a biję XGP jakością i świeżością tytułów. XGP głównie starocie i indory na ilość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_PRO

No to sie zgadzamy, MS chce zeby to byla usluga premium i to jest blad. Zeby zrobili z niej usluge budzetowa to mialo by to sens, dlatego tez pisalem o obnizce ceny.

Abonamentowki (pomijajac te ktore ktore sa wymuszone jak np za granie po sieci) to cos co powinno przyciagac niedzielnego gracza - a wpadla fajna gra zaplace za miesiac bo wyjdzie mnie tanio. Lub to co robi i jak pozycjonuje swoja usluge EA (czytalem caly raport finansowy), czyli trwala relacja z klientem - przyklad:a zaplace 80pln zeby pograc w battlefronta, ooo rzucili dodatki, ooo sa tez inne gry, ooo za chwile bedzie TF2, ooo i BF1 - no to kupuje na kolejny rok. Oraz jako tube marketingowa ktora ma zwiekszyc swiadomosc marek wydawanych przez EA: o jest jakis EA access kupie na miesiac - no niezle sporo gier, o jest Battlefront, o jest battlefield fajnie mi sie gralo... (tutaj anulowanie abo po miesiacu) ooo ma wyjsc battlefront 2 moze kupie zamiast czekac. I ostanie to trick psychologiczny - jesli cos dostajemy za prawie darmo to spora czesc ludzi czuje sie zobligowana by dac cos w zamian - przyklad trafia do EA Access gra ludzie pewnie sa bardziej sklonni kupic dodatki, jak te sie juz sprzedadza to EA moze je wrzucic.

Ale tutaj cena! i nie pisze o 6pln z promocji, tylko nawet 15pln (w szwecji 18,90) to dalej bardzo dobra ofera cenowa w stosunku do zawartosci.

 

Gdyby MS celowal w gracza a zaplace nascie PLN i ogram gre A lub B lub C i D bo sa krotkie a przegapilem bundle z nimi, lub nie mialem wtedy golda to mialo by sens, bo moglo by przyciagnac potencjalnych klientow. X GP jako usluga premium NIE! Bo zwyczajnie za cene ktorej rzadzaja nie oferuje odpowiedniej zawartosci.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kiszę TRIALA na razie, a jak będę miał chwilę to chcę ograć State of Decay... i na razie to tyle :24_stuck_out_tongue:

 

A już widać drastyczny spadek jakości usługi GwG, teraz M$ będzie miał 2 średnie/hooyowe usługi... zamiast jednej dobrej (GwG)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2017 o 18:09, pablos_PRO napisał:

Lol 4 gry z plusa i jedna była w goldzie. Oni chyba mają nas za idiotów. 

 

Po prostu nie jesteśmy targetem game passa. To bardziej taka opcja dla świeżaków konsolowych, dzieciak dostał konsolę pod choinkę i roczny zapas game passa - grubo ponad 100 gierek razem z konsolą brzmi atrakcyjnie, świeżak nie wie i nie obchodzi go, że coś było w plusie czy gwg. Wiadomo, że kto jest na bieżąco z grami to niewiele wartości z game passa wyciągnie, bo co ciekawsze pozycje jak w tym miesiącu MGS czy RE HD albo ma ograne albo nie wstrzelają się w spektrum zainteresowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie miały wylecieć pierwsze gry, ciekawe czy to będzie kosmetyka jak NBA 2k16, czy coś poważniejszego. Ea access też wywalił stara Fife bo zamknęli online. W jakimś suchym miesiącu sprawdzę sobie Halo 5 i Recore w trialu na XOX. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.xbox.com/pl-PL/games/xbox-game-pass

 

Dobry deal miesiac uslugi za 1pln. - Oferta ograniczona czasowo zostalo chyba z 15h.

 

Z tego co widze trzeba wylaczyc automatyczne odnawianie (ale nie anulowac bo to automatycznie zabija aktywna subskrybcje).

 

Dzieki temu mozna ograc Gearsy4 za 1pln. (dla tych co nie maja kodow promocyjnych na darmowy miesiac, a nawet jak maja to 1pln nie majatek).

 

Uwaga dla PC - za 1pln bedzie mozna ograc gearsy4 jak i ReCore takze na PC (inne gry nie beda raczej dzialac chyba ze tez sa objete usluga play anywhere).

 

Chyba sie skusze.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem za złotówkę głównie z myślą o Gyrosach4.

 

Złotówka to odpowiednia cena za tę usługę :)

Tak spojrzałem na ten katalog i gier które chciałbym ograć jest tylko 4-5.

Odpaliłem Recore, fajna graficzka ale gameplay niezbyt mnie interesuje

Halo 5 epicki opening z niesamowitą grafiką a potem kwadranse bezmyślnego strzelania bez celu.

Jeszcze najbardziej wciągnął mnie farming simulator

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu wziąłem za złotówkę w ostatnich minutach promocji. By mieć całe 4 dni na lutową rozpiskę.

 

Styczeń to jakiś marny żart. Całkowite niezrozumienie pojęcia - produkt premium. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerka zupełnie o tym zapomniałem :( no nic recore pozostanie nieskończone lub kupię na jakiejś promocji....

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pablos_PRO napisał:

No HW2 moze być ok ale specjalnie za full price przedłużał nie będę

Fakt faktem od kiedy jest game pass gry w goldzie są mierne , wszystko trafia do gp ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pablos_PRO napisał:

No HW2 moze być ok ale specjalnie za full price przedłużał nie będę

 

14 minut temu, Banan91PL napisał:

Fakt faktem od kiedy jest game pass gry w goldzie są mierne , wszystko trafia do gp ;<

 

 

Bo X GP to moim zdaniem swietna usluga tylko cena zbyt wysoka. Juz nie mowie zeby to mialo kosztowac zlotowke ale jesli bylo by to na poziomie 15 czy 19,99pln to pewnie wiele wiecej osob by placilo i nie mowie tylko po PL, w EU ludzie jesli cos jest tansze pewnie zaplaca i nie beda sie klamkowac a moze kupic na miesiac tylko beda przedluzac z automatu bo to nie duzy wydatek a moze w cos zagram. 

 

Co do Golda to glownie abo online, ale dobrze by bylo zeby dawali tez cos extra, inaczej sporo graczy ktorzy graja glownie offline to oleje. Swoja droga dobrze ze sa rozne promki i mozna kupic to taniej bez region locka. Bo kasuja za Golda calkiem sporo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×