Skocz do zawartości
wilkwcieniu

gry fabularne typu heavy rain

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Grywam z małżonką wieczorami. Skończyliśmy heavy rain i beyond. Polecicie coś w tym klimacie, gdzie fabuła mogłaby zaintrygować?... Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LA Noire może? Ew. bardziej zręcznościowe The Last of Us, moim zdaniem szału nie było, ale wiele osób się fabułą i klimatem zachwycało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wilkwcieniu napisał:

Cześć.

 

Grywam z małżonką wieczorami. Skończyliśmy heavy rain i beyond. Polecicie coś w tym klimacie, gdzie fabuła mogłaby zaintrygować?... Dzięki.

 

Jesli chodzi o gry z niminum akcji to wybor nie jest zbyt duzy. 

 

LA Noire (ale to PC lub PS3) ma troche zrecznosciowych sekwecji ale zdaje sie ze te mozna pomijac a fabularnie (mimo iz gra ma juz swoje lata) jest niezle jak i na owczsne czasy mo-cap twarzy byl wysoce zaawansowany. 

 

Gry z Sherlockiem Holmsem - te sa tez na PS4, tutaj glownie chodzi o skupienie sie zagadkach. nie sa to arydziela sztuki programowania ale sa przyzwoite. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last of Us ja zdecydowanie polecam. Dla tej gry jako zatwardziały pctowiec kupiłem ps3 i nie żałowałem :) Grałem też tak jak Ty, z kobitą obok.

Oprócz tego polecam też mimo wszystko gry Telltale - Walking dead dwa sezony, Tales from the Borderlands, The Wolf Among Us i gre o tron. Może fabuła nie jest jakoś intrygująca jak w wymienionych przez Ciebie grach, ale fajnie się je przechodzi mimo wszystko, takie interaktywne seriale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wilkwcieniu napisał:

Cześć.

 

Grywam z małżonką wieczorami. Skończyliśmy heavy rain i beyond. Polecicie coś w tym klimacie, gdzie fabuła mogłaby zaintrygować?... Dzięki.

 

O w mordeczke zapomnialem dla mnie GOTY - Life is strange, naprawde zacna pozycja fabularna. 

Jedna z wyzej ocenionych gier w moim rankingu ktore ogralem w zeszlym roku. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MagEllan napisał:

 

O w mordeczke zapomnialem dla mnie GOTY - Life is strange, naprawde zacna pozycja fabularna. 

Jedna z wyzej ocenionych gier w moim rankingu ktore ogralem w zeszlym roku. 

 

O, no... I określenie "zaintrygować" też pasuje idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wilkwcieniu napisał:

Cześć.

 

Grywam z małżonką wieczorami. Skończyliśmy heavy rain i beyond. Polecicie coś w tym klimacie, gdzie fabuła mogłaby zaintrygować?... Dzięki.

Yakuza, Metal Gear Solid, Nier & Drakengard, Wiedźmin, click & pointy Schafera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MagEllan napisał:

 

O w mordeczke zapomnialem dla mnie GOTY - Life is strange, naprawde zacna pozycja fabularna. 

Jedna z wyzej ocenionych gier w moim rankingu ktore ogralem w zeszlym roku. 

 

Nie mogę znaleźć tego na PS3. Czy to aby nie przypadkiem gra tylko na PC?

Czy LA Noire i Wolf Among Us miały spolszczenia?...

Kupiłem LOU, ale z żalem stwierdzam, że ja tam się klimatu nie mogę doszukać (przynajmniej na razie). Strzelanie do zombiaków skutecznie mnie zniechęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wilkwcieniu napisał:

Nie mogę znaleźć tego na PS3. Czy to aby nie przypadkiem gra tylko na PC?

Czy LA Noire i Wolf Among Us miały spolszczenia?...

Kupiłem LOU, ale z żalem stwierdzam, że ja tam się klimatu nie mogę doszukać (przynajmniej na razie). Strzelanie do zombiaków skutecznie mnie zniechęca.

 

LiS wyszlo na PS3, PS4 i PC - z gory ostrzegam brak polskiej wersji jezykowej - jedyna to fan-tlumaczenie na PC. Prosze tutaj: https://store.playstation.com/#!/pl-pl/szukaj/f=^life%2Bis%2Bstrange|bucket~games%3Aplatform~ps3|

 

LA Noire - podobnie brak polskiej wersji jezykowej. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×