Skocz do zawartości
helganin

Vikings: Wolves of Midgard

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że gra będzie dobra ale waham się aby kupić przed premierą.

Poczekam na recenzje i się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam cisza w tym temacie.gra ktos i moze podzielic sie wrazeniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wróży to dobrej sprzedaży. Chciałem kupić pudełko w piątek ale dopiero w poniedziałek dostępne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerowy marketing, ja o grze dowiedziałem się przypadkiem.

Wygląda ciekawie, 4 recenzje i na razie 75/100 więc nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem "chwilkę" :)

Trochę pustawy świat. Grafika może być na razie. Misje są długie. Muzyka pasuje ale tyłka nie urywa. Gram na przedostatnim poziomie trudności i jest trudno. Kolesiowi marznie tyłek i trzeba iść do ognisk. Na razie może być, choć spodziewałem się więcej.

-----

Czym więcej gram to bardziej mi się podoba.

Jak nie możecie sobie poradzić z bossem czy przeciwnikami to dobrze jest oczyścić całą mapę gdzie mamy zadanie i wrócić do wioski bez ukończenia zadania. Dozbrajamy się i wracamy do zadania. Taka oczywista-oczywistość :24_stuck_out_tongue:

 

-Gra ma trochę bugów, wyzwania np rozwal 10 sztandarów potrafią się wyzerować (niszczymy 2 a zaraz pokazuje 0).

-Problem postaci z celowaniem.  

-Upierdliwe wrony.

-Powtarzalność plansz, robimy główne zadanie potem bierzemy polowanie i ta sama mapa z innej strony. 

-Zaliczymy polowanie a zadanie nadal aktywne jakbyśmy go nie zrobili.

 

Dziewczyna się wciągała ostro w grę tylko gra na razie na łatwym aby ogarnąć mechanikę. Mówię dam Ci o 22 godzinie to sobie pograsz a Ona że już za późno nie będzie grała. Sporo po 23 musiałem po Nią przyjść aby poszła spać :1_grinning: Taka rekomendacja (fanka diablo 3)

Edytowane przez helganin
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram I mi się podoba... może czuć że nie blizzard ale klimat oraz fajna mechanika I design nadrabiaja.  

 

Hit może I nie, ale kitu również nie zaobserwowałem. Ot poprawny tytuł pod każdym aspektem. Póki co nie zauważyłem baboli jak w w/w postem ale może to przez łatkę która waży wieciej niż gra właściwą :24_stuck_out_tongue: 

 

H&s na konsolach umarło I miło widzieć tak poprawny powrót gatunku. Nie ukrywam, wciąga... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie odłożyłem grę i czekam na łatkę. Ostatnio dziewczyna grała i musiała wejść do jakiejś jaskini ale nie można było, tak samo potworek stał w jaskini i strzelał ale wyjść nie mógł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakiś 15 godzinach grania mam mieszane uczucia. Z jednej strony to poprawny h&s z drugiej bactracking I 5 map na krzyż pokazuje lenistwo twórców... klimat świetny , oprawa względna, system walki dobry (klon diablo3 n konsolach 1:1). Jednak bactracking, małe zróżnicowanie lootu I przeciwników sprawia że tytuł nie daje aż takiej frajdy. Skończyć, pewnie skończę ale śmierdzi nuda z czasem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się wreszcie jakaś łatka do gry :) 1.03 (4.4GB)

Żadnej gry tej "firmy" więcej nie kupuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem zapytać czy występuje kanapowy tryb kooperacji? tak jak to było w diablo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, manoszek napisał:

chciałem zapytać czy występuje kanapowy tryb kooperacji? tak jak to było w diablo.

Z tego co widzę na cooptimusie tylko online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny na coop tryb valhalli insane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×