Skocz do zawartości
One™

Call of Duty WWII

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_4780.jpg

 

Game Description: Call of Duty returns to its roots with Call of Duty: WWII–a breathtaking experience that redefines World War II for a new gaming generation. Land in Normandy on D-Day and battle across Europe through iconic locations in history’s most monumental war. Experience classic Call of Duty combat, the bonds of camaraderie, and the unforgiving nature of war against a global power throwing the world into tyranny.

Campaign Description: Call of Duty: WWII tells the story of an unbreakable brotherhood of common men fighting to preserve freedom in a world on the brink of tyranny. Players enlist in a gritty intense journey through the battlegrounds of war. The campaign features bold, lifelike visuals with the kind of blockbuster cinematic authenticity that only Call of Duty can deliver.

Multiplayer Description: Call of Duty: WWII multiplayer engages players grounded, fast-paced combat across many of World War II’s most iconic locations. Players will also enjoy exciting new ways to interact and socialize with their friends and the Call of Duty community.

High-Octane Co-Operative: Call of Duty: WWII’s co-operative mode unleashes a new and original story. Play with your friends in this next-level standalone game experience full of unexpected, adrenaline-pumping moments.

 

Game Description: Call of Duty returns to its roots with Call of Duty: WWII–a breathtaking experience that redefines World War II for a new gaming generation. Land in Normandy on D-Day and battle across Europe through iconic locations in history’s most monumental war. Experience classic Call of Duty combat, the bonds of camaraderie, and the unforgiving nature of war against a global power throwing the world into tyranny.

Campaign Description: Call of Duty: WWII tells the story of an unbreakable brotherhood of common men fighting to preserve freedom in a world on the brink of tyranny. Players enlist in a gritty intense journey through the battlegrounds of war. The campaign features bold, lifelike visuals with the kind of blockbuster cinematic authenticity that only Call of Duty can deliver.

Multiplayer Description: Call of Duty: WWII multiplayer engages players grounded, fast-paced combat across many of World War II’s most iconic locations. Players will also enjoy exciting new ways to interact and socialize with their friends and the Call of Duty community.

High-Octane Co-Operative: Call of Duty: WWII’s co-operative mode unleashes a new and original story. Play with your friends in this next-level standalone game experience full of unexpected, adrenaline-pumping moments.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, One™ napisał:

@ziolek rozumiem preorder standardowo bierzemy? ;);)

 

Sent from my m2 using Tapatalk

 

 

 

Jak nie jak TAK, chociaż patrząc na zeszłoroczne preordery, to nie którzy mają ekscentryczne standardy :smile:       

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ziolek napisał:

 

Jak nie jak TAK, chociaż patrząc na zeszłoroczne preordery, to nie którzy mają ekscentryczne standardy :smile:       

Kto bogatemu zabroni ;)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli multi oderwie mnie od sieciowego rżnięcia nobów w Bf1 to biorę w ciemno. Bo wiadomo fabuła #nikogo. No chyba, że za tym stoi Treyach to II wojenny setting + ich pomysły na fabułę - może być ciekawie.

 

Tak czy siak nowego CoD'a raczej będę wypatrywał pod kątem zmagań sieciowych. To będzie czynnik, który spowoduję że nabiję  trochę zielonych pazernemu wydawcy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 80% nastawiam się na singla i jak w 70% będzie tak dobry jak seria MW będzie b.dobrze. Multi w tej grze już nie istnieje ! (lag, respy, wyszukiwanie i dobieranie graczy cały setting z tym związany), tu nie pomoże niestety zamiana kosmosu na IIWŚ.

     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

respy i wyszukiwanie graczy jeszcze można poprawić ale jak silnik i net-code będzie bazował na poprzednich odsłonach to z gówna bata nie ukrecisz :messi: 

edit. zapomniałam o najważniejszym... kroki...:siara:

Edytowane przez Lilka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z golfa porsche nie zrobisz ;) Ja nastawiam się tylko na multi. Na premierę napewno nie kupię, a jeśli się zdecyduje to biore w black friday.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię, będzie odskocznia od kosmosu.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Yarorot napisał:

Ja kupię, będzie odskocznia od kosmosu.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Chcesz zastosować metodę klin - klinem, to się może skończyć Wielkim KACEM :wink:  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 24.04.2017 o 10:32, ziolek napisał:

 

Chcesz zastosować metodę klin - klinem, to się może skończyć Wielkim KACEM :wink:  

Byle się te kliny nie zaklinowały ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 24.04.2017 o 06:23, ziolek napisał:

[...] (lag, respy, wyszukiwanie i dobieranie graczy cały setting z tym związany), tu nie pomoże niestety zamiana kosmosu na IIWŚ.  

 

A jednak, wystarczy popatrzec jaki hype jest na CoDa w realiach WWII, cala reszta jak widac idzie w odstawke ;) Nie zdziwie sie jak liczba pre-orderow pobije nawet ta z MW2, tylko po to, zeby po premierze fora pekaly w szwach od postow nt. lagow, hitbox'ow, respow, matchamkingu, itd. itd. Ja sam jak bylem jeszcze mlody i naiwny ludzilem sie, ze przy powtarzajacych sie problemach przy kazdej premierze CoDa, ktore predzej czy pozniej byly patchowane, ze w koncu polataja silnik zamiast co roku patchowac to samo, ale nie, od dekady kazdy CoD boryka sie dokladnie z tymi samymi problemami i przez pierwszy miesiac-dwa multi jest prawie ze niegrywalne. Jedyne co daje nadzieje na dobry online to co-op, ciekawe co tutaj wymysla, ale raczej nie zombie bo to tez sie juz rownie przejadlo jak lasery i egzoszkielety.

 

EDIT:

A propo multi, wlasnie wyciekl pierwszy screenshot:



C-SBGfvUIAENhrO.jpg

 

xD

 

PS. Tak bedzie.

Edytowane przez Żywy
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 22.04.2017 o 12:28, ziolek napisał:

15h to jak będzie tak zwana cofka i barka nie będzie mogła do plaży dopłynąć :22_stuck_out_tongue_winking_eye: , poza tym zmieni się tylko opakowanie, a w środku zostanie to samo gówno czytaj ch...we multi.

 

edit;

na Amazonie ruszyły pierwsze pre-ordery

9151BfcKKTL._SL1500_.jpg

I tak będziesz grał :1_grinning: W IW też było gadane, że g*wno, a i tak dzisiaj większość gra. Ja na szczęście zjawiam się sporadycznie, bo ciężko multiplayer przetrawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, One™ napisał:

I tak będziesz grał :1_grinning: W IW też było gadane, że g*wno, a i tak dzisiaj większość gra. Ja na szczęście zjawiam się sporadycznie, bo ciężko multiplayer przetrawić ;)

 

Gram i będę grał, bo jestem alkoholicoCoD'dziarzem :smile: i za dużo mam lat aby się na grę obrażać, co nie wyklucza że mam o niej swoje zdanie.

Jeśli chodzi o IW na premierę i po, to fakt niektórzy umieli rozbawić towarzystwo :wink:     

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet trailera dobrego zrobić nie potrafią :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś z tego będzie. :). Wyglada całkiem niezle !

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby ograc singla i pogonic w tym samym dniu jak znalazl :) mozna sie tylko cieszyc ze nooby z bf1 uciekna strzelac w zombie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, brak HP regena na rzecz med packow w CoDzie = kampa przebije wszystko co do tej pory widzialy gry wideo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Żywy napisał:

Heh, brak HP regena na rzecz med packow w CoDzie = kampa przebije wszystko co do tej pory widzialy gry wideo :)

To raczej tylko w single. ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie chyba tylko dla zasady. Ja tam będę napierdzielał szkopów aż miło.

War at War do tej pory nie mogę odżałować. Ale to było dobre. :type:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie ten CoD to miła odmiana.

 

O ile przy zajawki ostatnich części wywoływały u mnie efekt WTF? to po obejrzeniu tego jestem przekonany, że CoDa2017 wezmę na premierę. (swoją drogą ciekawe czy remasterowanie poprzednich części wejdzie im w krew i dorzuca remaster WaW?)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieremy i łoromy jak w BO3

 

Sent from my m2 using Tapatalk

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×