Skocz do zawartości
One™

Call of Duty WWII

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie trailer nie zrobił żadnego wrażenia. Na dodatek w singlu będziemy grali tylko jankesamiwięc odpuszczam. Gra nie grzeszy oryginalnością i znów będzie się działa w jakże popularnym dla Amerykanów okresie Francja '44. Odpuszczam.

Czekam na Enlisted (o ile pojawi się na konsolach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Thrasher8888 napisał:

Na mnie trailer nie zrobił żadnego wrażenia. Na dodatek w singlu będziemy grali tylko jankesamiwięc odpuszczam. Gra nie grzeszy oryginalnością i znów będzie się działa w jakże popularnym dla Amerykanów okresie Francja '44. Odpuszczam.

Czekam na Enlisted (o ile pojawi się na konsolach).

 

Juź się zaczyna

  

Gra zrobiona przez jankesów, głównie dla jankesów i europy zachodniej, to nie będziesz biegał Jankiem albo Gustlikiem :smile: 

Edytowane przez ziolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer mnie zachęcił do tego, aby jednak w nowym Callu zainteresować się kampanią singlową. Cóż, z jednej strony całkiem ok. Ot, kolejna filmowa opowieść o dobrych chłopakach klepiących się po ramionach, którzy zaraz wylądują w piekle wojny. Fajnie zawsze takie historie się wchłania. Z drugiej strony patos wylewa się tu hektolitrami bardziej niż krew xD Mam nadzieje, że Sledgehammer games dobrze to wykorzysta i historia nie będzie oklepana, a nuż ukaże coś innego niż np. filmowy "Szeregowiec Ryan". 

 

Chyba jednak rzucę w Activision kilka banknotów XDDDD

 

Btw. Trochę śmieszy mnie ten ból dupy patridiotów i prawiczków wyklętych co się oburzają, że nowy Call będzie traktować amerykańską historie II WŚ a nie Polską. Naprawdę myślcie, że wtedy byłoby tak filmowo i hollywoodzko? Lol! Obudźcie się! Przecież z tych motywów zawsze słynie seria xDDDDD 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony , że nowy COD jest obsadzony w IIWS , a to tyko dlatego , że za rok czy 2 lata jak już będzie nachodził nowy Battlefield to wtedy wątpie że DICE obsadzi kolejnego BF w IIWS tego się obawiałem, ludzie po prostu już będą mieli tego dosyć tych klimatów po tym czasie :)), ale niestety zostanie im jeszcze pomysł aby zrobić Wietnam też niedobrze, mimo to teraz jestem przekonany na 80% , że nowy BF będzie w czasach współczesnych i na to czekam . Co do nowego COD-a jak będzie dobry to będę grał, bo w obecnego BF nie da się grać. Ten nowy BF1 mógłby być jakiś dodatkiem do "głównej nowej normalnej części BF " tak jak BF Hardline był stricte dodatkiem do BF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria słynęła z tego (za czasów COD1 i COD2) że ukazywała wojnę z punktu różnych państw. W COD1 były to USA, W. Brytania oraz ZSRR. Tutaj w najnowszym COD: WWII devsi poszli po najmniejszej linii oporu (czego się spodziewać po młodym teamie który nigdy nie miał do czynienia z FPS-em w IIWŚ) zamiast o krok dalej. Gdyby przyszły COD zabierał nas do roku 1939 gdy ZSRR atakuje Finlandię, odwrót wojsk franc.-bryt. z Francji 1940, później jakiś powrót w roli członka franc. ruchu oporu, Norwegia 1940, Włochy 1943, może jakiś atak pancerny w Afryce Pólnocnej. Wiele tego ale devsom się po prostu nie chciało zagłębiać w temat i wybrali najbardziej wyeksploatowany teatr działań wojennych w grach i filmach. Za lekki reboot serii powinno zabrać się Infinity Ward lub Treyarch.

Za brak odwagi dla Activision i Sledgehammer Games wielki MINUS.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co się mają męczyć, skoro seria i tak sprzeda się w wielu milionach? Wrzucą Omahe, ludzie dostaną sraczki i wystarczy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Juź się zaczyna

  

Gra zrobiona przez jankesów, głównie dla jankesów i europy zachodniej, to nie będziesz biegał Jankiem albo Gustlikiem  

 

Chyba nie do końca - w World at War biegaliśmy Iwanem, więc dlaczego w najnowszej odsłonie nie mielibyśmy biegać Kowalskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto by chciał biegać polakiem.. Pfff, Polak to symbol ofiary i nie ma co zakrzywiać historii 

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę, że niektorym ciśnienie skoczyło troszeczkę, że coś porządnego wjedzie ;)

 

 

Boli? Ma boleć.

 

 

Sent from my m2 using Tapatalk

 

 

 

 

Wystarczy wejść w tematy poprzednich codow i widać, że w takim samym okresie przed premierą komentują tak samo, nawet ci sami ludzie. Śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, One™ napisał:

 

 

Widzę, że niektorym ciśnienie skoczyło troszeczkę, że coś porządnego wjedzie ;)

 

 

 

 

Boli? Ma boleć.

 

 

 

 

Sent from my m2 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Wystarczy wejść w tematy poprzednich codow i widać, że w takim samym okresie przed premierą komentują tak samo, nawet ci sami ludzie. Śmiech na sali.

Hola hola, nie mów hop. Będzie beta to wyjdzie szydło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 27.04.2017 o 16:55, Kentucky napisał:

Trailer mnie zachęcił do tego, aby jednak w nowym Callu zainteresować się kampanią singlową. Cóż, z jednej strony całkiem ok. Ot, kolejna filmowa opowieść o dobrych chłopakach klepiących się po ramionach, którzy zaraz wylądują w piekle wojny. Fajnie zawsze takie historie się wchłania. Z drugiej strony patos wylewa się tu hektolitrami bardziej niż krew xD Mam nadzieje, że Sledgehammer games dobrze to wykorzysta i historia nie będzie oklepana, a nuż ukaże coś innego niż np. filmowy "Szeregowiec Ryan". 

 

Chyba jednak rzucę w Activision kilka banknotów XDDDD

 

Btw. Trochę śmieszy mnie ten ból dupy patridiotów i prawiczków wyklętych co się oburzają, że nowy Call będzie traktować amerykańską historie II WŚ a nie Polską. Naprawdę myślcie, że wtedy byłoby tak filmowo i hollywoodzko? Lol! Obudźcie się! Przecież z tych motywów zawsze słynie seria xDDDDD 

Nie wiem gdzie ty te bóle dupy widzisz bo jakoś nikt tu nie narzeka że nie będzie kampanii Polaków.COD ma dawać fun z gry a nie rozkminiać historie kto,co i gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Oj tam. To, że nie ma naszych mnie nie rusza, ale jak czytam kim przyjdzie nam grać:

" Przypominamy, że głównym bohaterem kampanii będzie Ronald 'Red' Daniels z tzw. Bid Red One, czyli 1 dywizji piechoty USA, która brała udział w operacji Pochodnia, walczyli na Sycylii, brali udział w desancie na plaże Omaha, przedzierali się przez Ardeny kończąc na Czechosłowacji. Oprócz niego, w grze wcielimy się w członkinię francuskiego ruchu oporu, brytyjskiego żołnierza czy członka afro-amerykańskiego oddziału."

to mi ciśnienie skacze....   (no ale wciskanie murzynów gdzie tylko się da, jest poprawnie polityczne, no i lepiej dmuchać na zimne, bo można być posądzonym o rasizm - vide CDP i ich"Wiedźmin" )

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, HarDy napisał:

@up

Oj tam. To, że nie ma naszych mnie nie rusza, ale jak czytam kim przyjdzie nam grać:

" Przypominamy, że głównym bohaterem kampanii będzie Ronald 'Red' Daniels z tzw. Bid Red One, czyli 1 dywizji piechoty USA, która brała udział w operacji Pochodnia, walczyli na Sycylii, brali udział w desancie na plaże Omaha, przedzierali się przez Ardeny kończąc na Czechosłowacji. Oprócz niego, w grze wcielimy się w członkinię francuskiego ruchu oporu, brytyjskiego żołnierza czy członka afro-amerykańskiego oddziału."

to mi ciśnienie skacze....   (no ale wciskanie murzynów gdzie tylko się da, jest poprawnie polityczne, no i lepiej dmuchać na zimne, bo można być posądzonym o rasizm - vide CDP i ich"Wiedźmin" )

 

Jak czytam takie posty to żałuję że obok przycisku lubię to, nie ma  przycisku to jest ...

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak oglądam tryb "objective" to przypominają się czasy Enemy Territory: Wolfenstein. Szkoda, że w BF1 nie ma takiego trybu.

Edytowane przez Wszebor
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, mnie to nie przekonuje. Chyba jednak na premierę nie zakupię.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie nie wygląda to za dobrze. W porównaniu z B1 słabo

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po filmiku mam osobiste wrażenie, że pod względem ogólnego feelingu najbliżej temu do Modern Warfare 3 (podobne tempo, bardzo krótki ttk) ), które dobrym Codem nie było. Jak zombiaki będą ciekawe to po premierze jakoś sprawdzę (choć znów pewnie 1 mapa, a za resztę płać pan 200 zł, nawet jeśli mapy mp mnie nie interesują...)

Edytowane przez gracz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

CoD:W@W2 - tak to wyglada, a chyba ciezko o lepszy komplement ;) Niesamowicie cieszy prostota rozgrywki, zwlaszcza po tych wszystkch egzoszkieletach skaczacych jak malpy w cyrku ktorymi karmili nas przez ostatnie lata, strasznie milo sie to oglada.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że zobaczyłem te gameplaye, teraz wiem żeby tego nie brać, strzela się fajnie, jest krew, niezłe bronie jakiś tam odrzut, grafika też ujdzie, ale wszyscy biegają wszędzie z wszystkich stron, zero jakiejś orientacji kto gdzie skąd, mapy są z 10000x mniejsze niż w BF .. no jakiś żart chyba. Gość ze snajperki strzela do ludzi oddalonych 10 metrów dalej :1_grinning: ... ahaha no i nie strzelamy do nazistów tylko do krzyżaków, niema swastyki  

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan CoDa na dobre i na złe, po tragicznym IW nie mogę się doczekać WW2. Stęskniłem się za WaW, a to wygląda właśnie jak wyżej wspomniane na WaW2. :listek:

5 minut temu, Malakay napisał:

dobrze że zobaczyłem te gameplaye, teraz wiem żeby tego nie brać, strzela się fajnie, jest krew, niezłe bronie jakiś tam odrzut, grafika też ujdzie, ale wszyscy biegają wszędzie z wszystkich stron, zero jakiejś orientacji kto gdzie skąd, mapy są z 10000x mniejsze niż w BF .. no jakiś żart chyba. Gość ze snajperki strzela do ludzi oddalonych 10 metrów dalej :1_grinning: ... ahaha no i nie strzelamy do nazistów tylko do krzyżaków, niema swastyki  

Chyba pierwszy raz widzisz rozgrywkę w Call of Duty. :) W każdym CoDzie to tak wygląda i nie rozumiem ludzi, które tak to hejtują. Chcesz dużych map i spokojniejszej rozgrywki zespołowej? Masz BFa. Chcesz chaosu, szybkiej rozgrywki i więcej akcji? Masz CoDa. :) Ja sam grywam w obydwie serie i obydwie szanuję, chociaż jak wyżej wspomniałem bliżej mi do CoDa.

 

Edit: Jeszcze co do krzyży, w 100% się zgadzam z hejtem na to. Walczymy z nazistami, to niech mają swastyki, a nie jakaś pseudo cenzura.

Edytowane przez stolarz1916
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×