Skocz do zawartości
One™

Call of Duty WWII

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem fanem CoDa, ale po tych gameplayach średnio mi się podoba. Bardziej mi to przypomina Ghosta w czasach II wojny światowej. Ta zimowa mapa też strasznie przypomina jedną zimową mapę z Ghosta. 

 

Ocenię jak zagram w betę (o ile będzie otwarta po jakimś czasie, tak jak przy BO3 i IW). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba od czasu Brothers in Arm Hells Highway nic nie wyszło z 2 wojna, ale mogę się mylić, nowy CoD jest bezkonkurencyjny, i nagle patrze i ocenzurowali niemców, zrobili z nazistów krzyżaków albo sekciarzy, i w tym momencie to już nie jest gra o 2 wojnie. Nie mogli na potrzeby trailera dla niemców zmienić im flagi? tylko wszystkim? to jest przekłamywanie historii, i dla mnie ta gra nie przejdzie, dopuki tego nie naprawią. Online mam gdzieś bo to ganianie się w berka, ale singla bym skończył jak poprawią z + na SS ...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krol jest tylko jeden : )

 

 


Ograc kampanie w 6h i pogonic... nie rajcuje mnie multi z mapami 2x2 metry. Nic w tej kwestii sie nie zmienia. Graficznie jest to lekko podrasowany COD 4, a ze swastyka pojechali po bandzie..

 

O 14.06.2017 o 11:59, stolarz1916 napisał:

Chcesz chaosu, szybkiej rozgrywki i więcej akcji? Masz CoDa.

I te 360 no scope. Szanujmy sie :smart:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

 

Będą apteczki, jak w pierwszym CODzie, tylko z tą różnicą że nie będą leżały na ziemi a każdy będzie miał ze sobą plus ma być klasa medyka z apteczkami.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagram w betę i zobaczę czy łykne bo z codami to nigdy nie wiadomo :14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć beta tylko dla kupujących koty w worku ;)

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponoć beta tylko dla kupujących koty w worku

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Dlatego w tamtym roku powiedziałem "Dosyć! Nigdy więcej coda na premiere"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.06.2017 o 13:03, SkibaPL napisał:

Ograc kampanie w 6h i pogonic... nie rajcuje mnie multi z mapami 2x2 metry. Nic w tej kwestii sie nie zmienia. Graficznie jest to lekko podrasowany COD 4, a ze swastyka pojechali po bandzie..

 

Olaboga już widzę te wojenki fanboyów Bf'a i Codów o to, która strzelanka jest "prawilniejsza"...

 

Czy tylko ja jestem z tego gatunku graczy, którzy nie odpowiadają się za konkretną marką? Mnie rajcuje Cod i Bf. W tym roku naturalnie wybrałem Battlefield 1 głównie ze względu na setting pierwszo-wojenny. Ale np. dwa lata temu ostro maniaczyłem w Black Ops 3, miałem nawet rangi mistrzowskie i bardzo dużo spędzałem w sieci w tej odsłonie.

 

To tak naprawdę dwie różne strzelanki. Owszem -  obie gry wysokobudżetowe nastawione na tryb wieloosobowy, a z różnym podejściem do tego i z całkiem innym feelingiem. Bardzo rajcują mnie przepastne mapy i  duża liczba graczy na polu walki w serii Bf, a też bardzo lubię sobie pohasać po typowo "Codowych" mapkach i poczuć ten specyficzny "Call of Dutowy" feeling w multiplayerze.

 

WWII obserwuję bardzo uważnie. Bo: albo zostanę przy Bf1, które jest świetne wspierane, albo powrócę do Coda (trochę nawet za multi zatęskniłem), który oferuję powrót do korzeni. Czas pokaże. W końcu upodobania się mogą zmienić ;)

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mapki to sa zajebongo. Bardziej mi sie podobaja niz te z BF1 (chociaz z drugiego dlc tez moga byc niezle). Ciekawe czy te tanki beda sterowane  przez gracza czy jako killstreak ktorym je aktywujemy. Wolalbym aby bylo jak w WaW (ostatni COD ktorego kupilem jakies 3 lata temu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activision Prometeuszem sku%$@enia branży - będą nagrody za oglądanie w headquarters jak inni otwierają loot boxy. Wyczuli, że na tubie filmiki z otwierania kolorowego badziewia mają niedorzeczną liczbę wyświetleń. Ktoś powinien się tej branży dobrać do d*py, bo to jest tak naprawdę żerowanie na ciągotach hazardowych u ludzi i przyuczanie dzieciaków do takich zachowań (no bo te najpopularniejsze gry z loot boxami overwatch, hearthstone, cs go, cod, rocket league itp. to jednak te 90% bazy to <15 roku życia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powinien dobrać się do dupy zdecydowanie. Dla normalych umysłowo nie da się grać w Fife, a powoli patologie dopadają FPSy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, sam często jeżdżę po różnych studiach i wydawcach za ich wymysły i politykę...

Jednak to są firmy, a ich jedynym celem jest zarobek... Jest popyt to jest podaż, zasada znana od dawna. Gdyby ludzie nie kupowali nałogowo dlc, korzystali z mikrotransakcji czy kupowali jakieś debilne premium waluty to nie byłoby tego. Teraz te oglądanie skrzynek... Pretensje miejcie do samych graczy, a nie do studia, które chcę na tym zarobić.
To co się dzieje z rynkiem gier mnie przeraża, ale przez takie nacje jak hamburgery czy tym podobne, właśnie wszystko wygląda tak jak wygląda. Jakiekolwiek gówno by wprowadzili, to jest poklask, ochy i achy i ogólnie spuszczanie się w necie, właśnie głównie przez hamburgery. Wystarczy czytać Twittera czy inne social media. Oczywiście nie są jedyni, zaraz za nimi UK, ale też co się dziwić? Skoro dla niego dlc w cenie 20$ to tak jak dla na 20 zł, to kto by się tym przejmował? Jesteśmy źli, bo po prostu nie tyle, że nas nie stać, ale dla nas koszta są znacznie większe niż dla nich. Polak kilka razy się zastanowi zanim w ogóle kupi, a tam po prostu klikają, a myślą potem.

Ogólnie temat rzeka, ale kij ma zawsze dwa końce. Gdyby metody na wyłudzenie hajsu się nie sprawdzały to by ich nie było. Pamiętam online passy, nie sprawdziło się i anulowali, nie było z tego odpowiedniego hajsu, a łatkę trzeba na serwerach opłacać. Portfel to najlepszy sposób sprzeciwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja mam wrażenie że ta gra to będzie jeden długi wąski rękaw? ludzie z klaustrofobią w to chyba nie pograją a ci bez się jej nabawią, przez chwile myślałem że w tematyce gier II wojny ten tytuł będzie bez konkurencji ale wtedy pojawił się on ... WOLFenstein!  ten tytuł ma wszystko, genialnie wykreowanego bohatera, zgodne z realiami historycznymi swastyki, kapitalnie sportretowanych niemieckich nazistów obdarzonych charyzmą i mówiący w germańskim języku, nawet Ku Klux Klan wystąpi gościnnie WOW! ... I teraz już nie mam wątpliwości, nowy WOLF pozamiata tego przekłamanego historycznie CODa i jest na najlepszej drodze żeby zostać FPSem roku 2017. A nowemu Codowi zostanie liderowanie w kategorii najbardziej oskryptowana, ciasna i poprawna politycznie gra ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robi kolimator na broni z drugiej wojny światowej? Trochę słabo to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bardzo słabo bym powiedział. To trochę wygląda jakby nowy COD był robiony na kolanie na szybko byle tylko było w czasach WW2. I te yebjące po oczach medale za dosłownie każdy ruch. Nihil novi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mesutOzim napisał:

Co robi kolimator na broni z drugiej wojny światowej? Trochę słabo to wygląda.

 

To nie jest kolimator , tylko szkiełko z binokli z krzyżykiem po środku naniesionym sitodrukiem oprawione w metalową ramkę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po obejrzeniu gameplayu z multi passuje z zakupem aż cena nie spadnie do 100 zł dla samej kampanii. Gra w multi tak bardzo traci na klimacie przez te czarne niemki biegające dookoła. Dźwięki broni i samo strzelanie też jakieś takie plastikowe, bezpłciowe . Uwielbiam historyczne klimaty, a gry w okresie II WŚ już w ogóle (BiA i Company of Heroes <3), ale to jest jakaś parodia. Dla multi zostaje przy BF1, przynajmniej czuć tą wojenną zawieruchę i klimat budowany przez świetny dźwięk i grafikalia. 

PS. Poczekajcie jeszcze jak wlecą skrzynki z różowymi skinami i dodatkowymi broniami jak w Modern Warfare Remastered : D

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy jakimś cebulowym sposobem nie zdobyć kodu :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Zastanawiam się czy jakimś cebulowym sposobem nie zdobyć kodu :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka




Ktoś pisał że można zrobić preordera dostać klucz i później anulować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wszebor napisał:

Zastanawiam się czy jakimś cebulowym sposobem nie zdobyć kodu :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
 

 

Pamiętam że rok temu przy becie IW nasz kolega z gór sprzedawał kody po 20 zł, to może i w tym roku będzie miał jakąś promocje :smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić pre order i anulować. Tylko pewnie jak rok temu wprowadzili przymus płacenia od razu a nie po premierze. To też można obejść bo zapłaconego pre ordera można anulować dzwoniąc na infolinię supportu psn. Da się ale trochę z tym zabawy i lekkie ryzyko bo nie wiadomo na kogo się trafi po drugiej stronie słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×