Skocz do zawartości
One™

Call of Duty WWII

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj się już lepiej gra. Są mniejsze lagi :-P Choć nadal nie jest dobrze, to na pewno jest lepiej :-D

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś rozwiązać problem z komunikatem o nieudanej aktualizacji i restartem gry? U mnie tak w kółko.

 

Edit: Za 20 razem się udało

Edytowane przez Dudzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może zbędny klucz do bety ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ma ktoś może zbędny klucz do bety ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż drugie konto na Singapur lub HongKong i pobierz za free betę.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co dzisiaj jakaś wojna? :1_grinning: Tabcio jak tam Twoja klata :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Yarorot napisał:

To co dzisiaj jakaś wojna? :1_grinning: Tabcio jak tam Twoja klata :1_grinning:

 

Wojna , wojna 

Tabcio robi nadgodziny , bo mu z Singapuru fakturę przysłali :smile: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste są te nowe serwery z 1 Hz Tickrate. Czuć od razu, że mamy rok 2017. Kiedyś takich serwerów nie było.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej przypadł do gustu tekst ze spidersweb odnośnie nowego calla. I tyle w temacie
"Producenci Call of Duty: WWII podchodzą bardzo swobodnie do historycznej dokładności. Nie ma żadnego problemu, aby rozpocząć rozgrywkę jako czarnoskóry żołnierz Wermachtu o idealnie niemieckiej dykcji, z amerykańskim karabinem M1 Garand przy pasie. Naziści mogą przebierać wśród alianckiego wyposażenia, a Brytyjczycy i Jankesi korzystają z dobrodziejstw niemieckiej myśli zbrojeniowej. O wiele ciekawiej było w pierwszych odsłonach Call of Duty, gdzie alianci oraz siły osi mieli oddzielny arsenał.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu bety stwierdzam że dla mnie ten cod to typowy średniak nie warty kupna na premierę. Jedynie tryb "war" jest godny uwagi ale dla jednego trybu nie warto kupować gry. Najgorszym elementem jest broń. Nie ważne czy strzelałem z karabinu snajperskiego czy z "pepeszy" mialem wrażenie ze używam pistoletu na kulki . 

Edytowane przez Teynar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dupy nie urywa ten cod. Fajnie że dodali coś nowego (war). Tryb adresowany raczej do zgranych ekip. Mimo wszystko freestyle na tdm robi mi wiekszą frajde. Ogolnie to jak już gram z godzinke to mnie nuży i musze zrobić przerwe. Gry nie kupie bo nie mam parcia po ograniu bety a spodziewałem sie że bedzie jakiś tam hajp. Beta na pewno lepsza niż beta poprzedniego coda która mnie skutecznie odstaszyła od  kupna ale do black opsa 3 jeszcze sporo brakuje jeśli chodzi o fun i satysfakcja z ubijania przeciwnikow. Podsumowując, feeling 2wś, odgłosy pocisków i aspekty wizualne porównałbym do często widocznej w grze sfastyki w kształcie krzyża.

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma mnie też czasami przynudza ta gra, zobaczę co będzie w pełnej wersji. W mojej kolekcji i tak zawita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się kompletnie nie podoba. Grałem praktycznie we wszystkie CoDy, bety ostatnich Codów i ta część jest najsłabsza. Fajnie, że wrócili do drugiej wojny światowej, ale nic więcej nie zmienili. Próbowali spowolnić i utrudnić rozgrywkę, ale i to się nie udało. Domyślna czułość była dla mnie za wolna, musiałem zwiększyć do maksymalnej i dopiero wtedy dało się coś pograć. Ogólnie jestem zawiedziony, nawet zeszłoroczna beta IW bardziej mi się podobała. Pozostaje czekać na przyszłorocznego Coda od Treyarch. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobało. Nareszcie bez skakania i biegania po ścianach. Bronie fajnie i mocno brzmią. Mapy malutkie, ale dzięki temu jest większa dynamika. Jak dla mnie lepsze od BO3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dobrze sie zapowiada multi - bo jak przy każdym CoDzie prócz IW czuć emocje.

Zajebisty tryb War, tylko trza mieć ekipę, a nie bazantow w teamie, bo słychać charakterystyczne krzyki i odgłosy bitego szkła zza czasów BO3.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, czuć emocje w szczególności jak wywalę w murzynkę z wehrmachtu   pól magazynka z stg44 , a ona nadal stoi i zabija mnie dwoma strzałami z pistoletu no k...wa są emocje jak ch..j.

 

Po pierwszych testach multi dla mnie jakiś taki ''bezbarwny'' brak klimatu tej II ws w szczególności na mapie Gibraltar , wiadomo to beta ale też wiadomo że beta niewiele się rożni od finału.

Dźwiękowo jak dla mnie to spoko.  

Tryb war ma potencjał.

Zobaczymy w ten weekend czy coś poprawili. 

Edytowane przez ziolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę. Dołożyli coś nowego?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają być  nowe bronie w tym mp40, lvl do 40 i mapka, wczoraj  jeszcze nie było.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta otwarta?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta otwarta dla preorderów 

Edytowane przez ziolek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sledgehammer Games zdecydowało się za pomocą audycji live-stream ujawnić nowości przygotowane na „drugi weekend testów Call of Duty: WWII”. Zmagania rozpoczną się 1 września o 19:00, a zakończoną 4 września również o 19:00.

Call of Duty: WWII. DigitalFoundry: różnice między PS4 a PS4 Pro minimalne w 1080p

Autorzy nie zawiedli społeczności i nie zdecydowali się na typowe „włączenie serwerów”, ponieważ gra zostanie w ciekawy sposób rozbudowana. Testerzy sprawdzą miejscówkę nazwaną Aachen, która jest opisana przez deweloperów jako „średniej wielkości mapa z centralną aleją, na której podczas II wojny światowej odbyła się jedna z najkrwawszych bitew”.

Gracze otrzymają także dostęp do nowych zabawek – firma przygotowuje bronie, sprzęt, stroje oraz scorestreaki, jednak w tym wypadku nie otrzymaliśmy wszystkich szczegółów. Studio wspomniało tylko o karabinie M1A1, snajperce M1903, czy też miotaczu ognia (scorestreak).

W grze pojawi się również nowy tryb, ale na szczegóły wariantu zabawy musimy zaczekać do jutra. Deweloperzy nie chcieli wchodzić w szczegóły, lecz podobno fani serii będą bardzo zadowoleni. Drugi weekend testów będzie ostatnią szansą na wypróbowanie tytułu Sledgehammer Games.

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dwa kody na betę. Jeśli ktoś wykorzysta, niech o tym napisze.

 

PS4 Token 1: NNDH-Q4N8-R8NH
PS4 Token 2: HRNJ-D8N9-6TFR

Edytowane przez cykor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystałem pierwszy kod. Wielkie dzięki

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×