Skocz do zawartości
One™

Call of Duty WWII

Rekomendowane odpowiedzi

Jeslli to jest dla nich sredniej wielkosci mapa to japierdziele, szaleni sa :obama:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucie co do tej bety. Niby jest spoko a nudzi jakoś. Za chwilę zaczyna mi się nawet podobać i tak w kółko

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaną dodane takie ustawienia kontrolera:

Bumper Jumper
Bumper Jumper Tactical
Stick and Move
Charlie
One-Hand Gunslinger
Scout
N0M4D L3F7Y
Brawler
Beast

Ponadto zostaną poprawione Hitmarkery i Dodatki na podstawie opinii graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można anulować preordera? Jeszcze nie sprawdzałem, a kolega z którym dzielę konto nie ma zamiaru kupować po becie, więc muszę kupić na płycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można anulować. Jeśli zapłaciłes to zadzwoń na infolinię i anuluj.
Dzisiaj wyskoczył mi do pobrania patch do bety. Myślę sobie bo co patch jak ta gra już nie działa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, cykor napisał:

Można anulować. Jeśli zapłaciłes to zadzwoń na infolinię i anuluj.
Dzisiaj wyskoczył mi do pobrania patch do bety. Myślę sobie bo co patch jak ta gra już nie działa....

 

Patch wskakiwał w ostatni weekend bety , widocznie do ciebie miał daleką drogę :smile: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gameplay'a z singla, ale za to jest tłusty trailer:

 

 

Nie powiem, jestem zaskoczony, zwłaszcza ukazaniem tematyki żydowskiej. To chyba pierwsza gra, która ukazuje ten niechlubny element historii. Wiem, że to tylko trailer, ale tak dobrego ta seria nie miała już od dawna. Jako wyznawca Battlefield'a, sięgnę po nowego CoDa po raz pierwszy od czasów Modern Warfare 2. Widać światełko w tunelu, iż seria może powrócić do lat świetności. Szkoda tylko, że te mapy w multi wszystkie małe są. Toż to nawet w pierwszym Call of Duty potrafili zrobić świetne duże mapy, chociażby las Hurtgen (to już +/- 15 lat temu! :O ).

 

No nic, czekam!

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tłusty jak w ch....j , szkoda że singiel tylko na jeden wieczór .

Oto próbka w PL , z metroseksualnym dubbingiem . 

 

 

 

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun zapowiada bardzo ciekawą kampanię fabularną, zobaczymy co z tego wyjdzie w rzeczywistości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma gameplay'a z singla, ale za to jest tłusty trailer:
 
 
Nie powiem, jestem zaskoczony, zwłaszcza ukazaniem tematyki żydowskiej. To chyba pierwsza gra, która ukazuje ten niechlubny element historii. Wiem, że to tylko trailer, ale tak dobrego ta seria nie miała już od dawna. Jako wyznawca Battlefield'a, sięgnę po nowego CoDa po raz pierwszy od czasów Modern Warfare 2. Widać światełko w tunelu, iż seria może powrócić do lat świetności. Szkoda tylko, że te mapy w multi wszystkie małe są. Toż to nawet w pierwszym Call of Duty potrafili zrobić świetne duże mapy, chociażby las Hurtgen (to już +/- 15 lat temu! :O ).
 
No nic, czekam!
Lub Brecourt czy Bocage
Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z grafiką? wygląda to jak CGI, a z tego co pamiętam COD leciał na enginie gry ... multi wygląda jak crap sprzed 4 lat, a tu nagle wyreżyserowane, ale poziom kilka klas lepszy ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym materiale masz wycinki z kampanii (tylko z początku, druga połowa to same fragmenty z multi), sam oceń jak to się ma w odniesieniu do trailera ;)

 

 

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza zasada w biznesie:zygmunt:  Wyjebać frajera , znana jest już odkąd gość zamienił wodę w wino :kwach:,więc nic tu nowego nie wymyślili .

Edytowane przez ziolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, na ten moment to najniższa cena.

Wziąłem Pro ze steelbookiem, trafiłem za 385. Trochę ryzykownie brać CoDa w ciemno, ale jak wyjdzie crap, to najwyżej ogram kampanię i pchnę całość razem z season passem.

Przeczuwam, że rozczaruje mnie ta gra, ale cóż ma począć fan II wś oraz oryginalnego CoDa ;)

Może ten tryb zombie mi podejdzie, kto wie, nigdy nie próbowałem. Jest jakaś forumowa ekipa tutaj?

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bartek_Red napisał:

Zgadza się, na ten moment to najniższa cena.

Wziąłem Pro ze steelbookiem, trafiłem za 385. Trochę ryzykownie brać CoDa w ciemno, ale jak wyjdzie crap, to najwyżej ogram kampanię i pchnę całość razem z season passem.

Przeczuwam, że rozczaruje mnie ta gra, ale cóż ma począć fan II wś oraz oryginalnego CoDa ;)

Może ten tryb zombie mi podejdzie, kto wie, nigdy nie próbowałem. Jest jakaś forumowa ekipa tutaj?

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka
 

Do multi napewno będzie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, One™ napisał:

Do multi napewno będzie :24_stuck_out_tongue:

Tak, przez 2 miesiące później ze świecą szukać :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Yarorot napisał:

Tak, przez 2 miesiące później ze świecą szukać :1_grinning:

 

Z tymi dwoma miesiącami to poniosła Cię fantazja Yaro z całym szacunkiem, dwa tygodnie. Wbrew pozorom ten dział nie jest dla fanów itp...CoD'a tylko dla przygodnych przechodniów, a na pewno nikt tu nie znajdzie ekipy do gry. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×