Skocz do zawartości
One™

Call of Duty WWII

Rekomendowane odpowiedzi

Leaderboards, Combat Records, and Custom Emblem available in Call of Duty: WWII on Day 1.

To czego w IW brakowało przez kilka miesięcy :24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem 15 minut singla, Medal of Honor AA też miał mapę Lądowania w Normandii Omaha Beach (Szeregowiec Ryan) ... tylko MOHA reklamowano - grając w tą misję na 70% zginiesz, i tak było jakieś 2-3 podejścia by ją przejść.  A tutaj chłop przeleciał całą misję ani raz nie padł trupem plażę zrobił w minutę!!

Ta gra to jest zerowe wyzwanie, no wstyd coś takiego wypuszczać. Nie bolą mnie sztampowe do bólu postacie, czy nawet to że chodzimy po sznurku i mamy zero swobody, tylko wszystko dzieje się zbyt szybko, a SI niemców jest celowo opóźnione ... przykład, gość biegnie w bunkrze jest skręt w prawo i na jego oczach ginie dwóch jego ziomków - po drugiej stronie korytarza jest 4 niemców mają CKM i koszą wszystko, gracz wpada i wbybija 4 chłopa z pepeszy :1_grinning: ... i tak z każdym szwaberm, jakby czekali na zaproszenie by strzelać, czy zmieniać pozycje, czy atakować. Nie wiem czy jest stopnień trudności czy chłop grał na easy ... gra jest za łatwa, a SI przeciwników nie istnieje. Liczylem że będzie dobra zabawa w singlu, a tu patrzam a to samograj w którym nie idzie zginąć. Ale plus za swastyki. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Boomstick1983 napisał:

I jak tam Panowie nowy COD? 

Kto już trochę pobiegał, a nie naoglądał się filmików niech napisze coś więcej.

 

ja wczoraj pogralem z 2h i na razie sie nie wkrecilem za bardzo - ale mi srednio lezy ten setting wiec bierz poprawke :)

ostatnio gralem sporo w IW i teraz w kwestii poruszania troche mi ubogo ;) moze kwestia przyzwyczajenia

jak na razie nie jestem zachwycony - pogram wiecej to moze sie wkrece ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj pogralem z 2h i na razie sie nie wkrecilem za bardzo - ale mi srednio lezy ten setting wiec bierz poprawke

ostatnio gralem sporo w IW i teraz w kwestii poruszania troche mi ubogo  moze kwestia przyzwyczajenia

jak na razie nie jestem zachwycony - pogram wiecej to moze sie wkrece

Grałem w singla i pół nocy w multi. Ogólnie spoko, singiel taki sobie jak dla mnie, na multi już lepiej. Mapy nawet miłe dla oka, grafika fajna. Ale fakt, ogólnie dupy nie urywa, zobaczymy dalej. Co do łatwości, jak pisano wyżej, są poziomy naturalnie i wątpię żeby na wysokim/najwyższym było tak łatwo. No ale ja jestem zwykły gracz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, pablos_PRO napisał:

6,5 h podobno 

pierwszy gość który wrzucił na yotub kampanie zrobił w 4 i pół godziny z filmikami, przypomina to the Order filmmik - gameplay, i na zmiane, jest nawet ma podobne QTE. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pablos_PRO napisał:

E to *ujnia , nIe nastawiałem się na 15H singla ale jeżeli 4,5 to bardzo słabo

4,30 minut cała kampania 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze troche  i singiel bedzie mial tyle cos film w kinie :frog:

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Rambo8 napisał:

jeszcze troche  i singiel bedzie mial tyle cos film w kinie :frog:

gry które w kampani są krótsze niż 10 godzin powinny mieć od kopa ocenę w dół ale poniżej 5 godzin to dramat, cod robi coś magicznego że portale oceniają go 8/9. Z racji 30 npc na mapie nie czuć tutaj zmagań wojennych, bardziej takie misje partyzanckie w małych misteczkach ... grafika i bronie, czy animacje trupów bardzo dobre, są czołgi, latanie spitfire, strzelanie z sniperki z wieży kościelnej, są misje szpiegowskie w bazie SS w paryżu, jazdy gazikiem, wszystko fajnie wplecione w filmiki. Możliwe że na Hardzie gra wydłuży czas trwania, bo na normal wydaje się ze jest super łatwa. Jest tylko 1kampania amerykańska, brak ruskich itd, ... niestety COD dzisiaj to 3 gry, singiel, online, i zombie. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się dobrze wydaje, że mapki z bety wyglądają znacznie ładniej w pełnej wersji gry?
Zaczynam łapać ciśnienie na nowego Cod bo dużo bardziej czuje multi w Cod niż B1.
Z drugiej strony najlepiej czuje się w czasach współczesnych.

Panowie ile waży gra na PS4?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kolos28 napisał:

Czy mi się dobrze wydaje, że mapki z bety wyglądają znacznie ładniej w pełnej wersji gry?
Zaczynam łapać ciśnienie na nowego Cod bo dużo bardziej czuje multi w Cod niż B1.
Z drugiej strony najlepiej czuje się w czasach współczesnych.

Panowie ile waży gra na PS4?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 


Gra minimum 80 GB + na starcie patch 10 GB :) Kto wieczorkiem ma zamiar pykać to dodawajcie - jodzio. ! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow 80GB ale co się dziwić jak podobnie było z Remasterem MW

No nic, mam czas na zastanowienie bo jeszcze tydzień będę zdala od konsoli

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mi się dobrze wydaje, że mapki z bety wyglądają znacznie ładniej w pełnej wersji gry?
Zaczynam łapać ciśnienie na nowego Cod bo dużo bardziej czuje multi w Cod niż B1.
Z drugiej strony najlepiej czuje się w czasach współczesnych.

Panowie ile waży gra na PS4?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


To fakt, też mi bardziej COD niż BFy odpowiada. Cała otoczka multi to cały BOPS 3.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardziej odpowiada cod w porównaniu cod/bf1. Jakoś tempo lepsze, w bf1 cały czas jak w maśle się rusza bohater :24_stuck_out_tongue:

Jedyne co mnie irytuje to nierówne poziomy głośności. Niektóre sceny mega cicho a chwilę potem jebut, na maksa głośno. Macie też tak?

Edytowane przez Greenadine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja po namyśle się skusiłem. COD to dla mnie coś nowego więc troche lamie ale potrenuje i mam nadzieje będzie lepiej :) Ogólnie bardzo przyjemnie się gra. Jak ktoś by chciał pograć to zapraszam PSN ozimBarca. Dopiszcie proszę ze z forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dday straszna bieda ogólnie na xboxie obraz straszne ziarno a dday bieda bo mało npc nie ma wrażenia ze to bitwa tylko jak by mały oddział zaatakował plaże 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłajcie zaproszenia, PSN ID: Bartek_Red

 

Im będzie nas więcej razem, tym lepiej, może chociaż przez jakiś czas będzie ekipa ;) Swoją kopię gry odbiorę w poniedziałek, bądź wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogralem troszkę multi.. Mimo że nie jestem fanatykiem coda gra niesamowicie wciągnęła.. Na tyle że skończyłem o 2 w nocy. Najbardziej jednak wkurza samo lobby które raz jest a raz nie i nie wiem od czego to zależy. To samo z odliczaniem do kolejnego meczu. Zdarzało się że była tylko tylko tablica wyników która oglądałem przez dwie minuty i od razu ladowalo kolejny mecz, często wchodziłem do lobby ale w lobby było kilka sekund bez czasu na zmiany. A było też i tak że siedzieliśmy w lobby i czekaliśmy na jak debile nie wiadomo na co . Kolejna ciekawostka było to że bez lobby po odliczaniu czasu na tablicy wyników po trzy razy wrzucało nas na ta sama mapę. Gra fajna z potencjałem ale wymaga wielu poprawek wygląda troche jakby wypuścili betę.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Chazy_Chaz napisał:

kupilem a tu patch wymagany ponad 9 GB zart jakis

Nie to nie zart. witaj w nowożytnej erze gier :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×