Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

A co najbardziej niesamowite, trailery zazwyczaj nie mają za wiele wspólnego z faktycznym kształtem jaki przyjmie gra :) Będzie jakikolwiek wycinek rozgrywki, będzie można coś powiedzieć o grze. Na razie pewnie jak zwykle, Tons of Hype, i 10000000000000000000000000000000000000000000000000 domysłów.

 

Hype ciuchcia już jedzie :22_stuck_out_tongue_winking_eye::darthvaderplz:

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu bede pisal "oooo-szuuu-kaaaa-liiiiii" ... po tym jak przepykam 300h ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry trailer :1_grinning: "Yeaaaaaaaaaaaaaaa, rly guys?!"

 

"Also ther will be a ton of loot" !! Mają mnie. Biere i robię preorder! :fsg:

 

I wspominali coś o becie :1_grinning:

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pss juz jest. zwykla za 289 i digital deluxe ( dodatkowy tryb multi, jakies misje, bronie, kosmetyka i 2 DLC) za 459. Preorder daje dostep do wczesniejszej bety ale pozniej bedzie jeszcze open beta takze luz, terminow jeszcze nie ma. szczegoly na https://www.destinythegame.com/beta

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe za preoder trzeba od razu zabulic .. cwaniaki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black OPS III Digital Deluxe Edition, gra z season passem i innymi bajerami premierowymi kosztowała 409 zł.

Tutaj mamy drożej i przepustkę na tylko dwa dlc (tak jak w Destiny 1).

Okrutne są te ceny.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanio nie jest. przeliczam cene gry na czas grania i jak mi wychodzi 1zl na godzine to jest dobrze. Destiny wezme raczej z kims na spole czyli stratny raczej nie bede. Wstrzymam sie z preorderem do wypuszczenia gameplaya i analiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Wszebor napisał:

Black OPS III Digital Deluxe Edition, gra z season passem i innymi bajerami premierowymi kosztowała 409 zł.

Tutaj mamy drożej i przepustkę na tylko dwa dlc (tak jak w Destiny 1).

Okrutne są te ceny.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ale Black OPS jak każdy black ops to kotlet i to jeszcze odgrzewany. Ja z Call Of Duty od Black OPS 1 i Modern Warfare 2 mam jeden i ten sam problem. Brałbym je jak Reksio szynkę przy problemach gastrycznych czyli wcale ;p.

 

Ja jednak z Pre-Orderem wstrzymam się dopóki nie będzie jakiegoś wycinka z rozgrywki

 

Destiny 2 na PC......... Jesus........

 

A tu macie Trailer w prawilnym języku Niemieckim

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

68ebe4ed917bcba2fff9be9ad3ddf0cc.jpg

Wersja Digital Deluxe w US za zdrapki z G2A wyszła po 140PLN na łebka.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... Może to tylko moje zdanie, ale nie uważacie, że ta zapowiedź jest jakaś taka nijaka? Czuję bardzo duży niedosyt na chwilę obecną. Niby czekało się jak na mesjasza, a dostajemy słaby trailer i zapowiedź gameplayu, na którym pewnie będzie dokładnie to samo co już znamy tylko po prostu na innej mapie... Wątpię, żeby zmienili fireteam na 4 osobowy, będą pewnie gadać, że taka opcja jest najlepsza, a prawda jest taka, że im się ogarniać nawet tego nie chciało, kod pewnie był gotowy już z dobry rok temu.

Do tego te pre-ordery, które nawet w samej grze nas zaatakowały. Pomijam już chorą cenę, ale mamy dokładnie tą samą sytuację z DLC...

Panowie, wygląda na to, że dostaniemy duże DLC z nowym menu i pewnie nic poza tym...

 

Oczywiście możecie mi wierzyć, że chciałbym się mylić w każdym w/w aspekcie i jeśli tak będzie to ładnie odszczekam i zwrócę honor, jednak niestety wiem jak dziś to wszystko wygląda. O ile w Destiny 1 jeszcze badali jak bardzo mogą doić graczy, tak tu już dokładnie wiedzą, że masa będzie łykać jak pelikany, łącznie ze mną...

 

Na chwilę obecną hype train bardzo mocno mnie omija :) Liczę, że się to zmieni przy większej ilości informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta próba racjonalnego i chłodnego spojrzenia na temat jest za prawdę godna podziwu, ale musisz sobie zdać sprawę, że związek z Destiny jest jak związek narkusa z dilerem. Niezależnie od tego jak wiele wybulisz i jak bardzo będziesz zawiedziony ilością, która dostałeś i tak grzecznie wrócisz i poprosisz o jeszcze. Ja już dawno pogodzilem się z moją słabością i Tobie też to polecam :jaro:

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko ze wszystkimi się zgadzam.

...ale to jest Destiny.

Swoje racjonalne myślenie wsadź sobie w tyłek.

 

Każdy z ekipy rajdowej stwierdził to samo co ty, po czym każdy kupił zdrapkę $100 na edycję Digital Deluxe.

Niektórzy dodatkowo biorą kolekcjonerkę.

Kolega dodatkowo zrobił preorder na PS4 dla bety i wrócił z tym:

f842c4466baf26e14c4494fb13d07f36.jpg

 

...Destiny jednoczy, dzieli, uzależnia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat prawda ile razy wracałem już do gry, obiecałem sobie że do premiery Destiny 2 nie ruszę Destiny.

Tak się udało że po 3 miesięcznej przerwie wczoraj 2 raz Crotę robiłem :]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni to wywołują u graczy jakiś syndrom ofiary przemocy domowej. Ile razy nie wyruchają tak ludzie dalej grają (w tym ja). Nawet gameplaya nie pokazali, ale limitki i kolekcjonerki już znamy...ehhhh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Frost Prime napisał:

Oni to wywołują u graczy jakiś syndrom ofiary przemocy domowej. Ile razy nie wyruchają tak ludzie dalej grają (w tym ja). Nawet gameplaya nie pokazali, ale limitki i kolekcjonerki już znamy...ehhhh.

Fan Supernatural ? :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Właśnie o tym mówiłem, będzie jakiś gameplay, będzie można coś powiedzieć. Na razie faktycznie nic nie wiadomo o grze poza tym że potrafią zrobić dobry Trailer......

Mnie jak już jakiś wydawca gier raz wyrucha to nigdy nie przebaczam :darthvaderplz::starwars:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spamujemy CDP ...może będzie :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, SephiroT napisał:

68ebe4ed917bcba2fff9be9ad3ddf0cc.jpg

Wersja Digital Deluxe w US za zdrapki z G2A wyszła po 140PLN na łebka.

 

Wytłumaczysz w jaki sposób? Bo mi pokazuje cena 390zł za zdrapkę, co na pół daje 195 zł. :24_stuck_out_tongue:

Może czegoś nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT niby gameplaya jeszcze nie bylo ale obstawiam ze destiny 2 na łoniaczu w polaczeniu z tv 4k to bedzie gruba profanacja :obama: i pozostanie wam czekac na nadejscie skorpiona

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany4KHDR taki jest plan. 

Grę kupujesz raz, grasz na One i później na Scorpio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SephiroT napisał:

@bany4KHDR taki jest plan. 

Grę kupujesz raz, grasz na One i później na Scorpio.

no niby tak ale przez te 3 miesiace rodziewiczysz giere i pierwsze wrazenie pozostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×