Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra będzie wyglądać praktycznie tak samo jak D1. Jestem ciekaw czy w ogóle 60 klatek będzie. Przecież już Taken King miał być wypuszczony jako D2, ale zrezygnowali. Pewnie raid z Cabalami kiszą na serwerach od premiery podstawki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...pierwsze wrażenie.

Nie wiem ile grałeś w Destiny.

Dalsza dyskusja na ten temat chyba jest bez celowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli wypuszcza wersje na PC to obstawiam ze odblokuja framerate albo zrobia locka na 60 na pro i scorpio no a na wanilkach moga byc spadki ale jesli tak nie bedzie to bedzie pierwsze powazne rozczarowanie :siara:

Jesli podejrzenia @Patricko sie sprawdza i faktycznie gra bedzie wygladac i dzialac podobnie, ten sam silnik itd to bedzie kolejne rozczarowanie

@SephiroT gralem tylko w bete i pierwsze wrazenie bylo dobre ale nie wzialem pelniaka bo mialem w tamtym okresie perturbacje z mieszkaniami i kulawy internet

btw. pamietam jak bungie rozpisalo plan wydawniczy destiny ze bodaj co 3 lata nowa odslona i progress zostaje. Na miejscu graczy ktorzy wladowali kase i czas w D1 czulbym sie teraz oszukany

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany4KHDR

Destiny to jest taki rak który zjada cię od środka. Takie uzależnienie.

 

Czujemy się oszukani, wiemy że nie będzie nowatorskich rozwiązań ale i tak będziemy w to grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że grafikę jednak trochę podbiją. Wcześniej ograniczały to ps3 i xbox360. Jeśli będzie tak samo to trochę suuuuaaboo.

Chociaż z drugiej strony jak ma to być duży otwarty świat jak to w MMO, to nie ma co liczyć na jakieś wodotryski.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qba6113 napisał:

Mam nadzieję, że grafikę jednak trochę podbiją. Wcześniej ograniczały to ps3 i xbox360. Jeśli będzie tak samo to trochę suuuuaaboo.

Daj spokój. Grafika na Ps4/Xbone była więcej niż dobra. O to nie ma się co czepiać. Oby tylko mechanika strzelania pozostała bez zmian bo jest bezkonkurencyjna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne trzy lata temu jak wychodziło Destiny to było nawet bardzo dobrze. Teraz jednak chciałby już trochę więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji PC jestem ciekawy jak zabezpieczą grę, w życiu nie miałbym tyle odwagi żeby grać w Destiny na kompie :24_stuck_out_tongue:

Już na konsolach ludzie kombinowali pod górę w PvP, na PC jeśli Bungie nie wprowadzi dedyków albo polityki jak blizzard (ban na Hardware ID) może być dramat.

 

Grafika w Destiny nadal nie razi po oczach, najbardziej zależałoby mi na 60fps w PvP ale pewnie na marzeniach się skończy.

No i żeby ogarnęli ten cholerny balans broni, a nie co większy patch trzeba cały ekwipunek przetasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hue, hue, nadzieja piękna rzecz. :darthvaderplz:

 

Ja obstawiam, że nie zmieni się prawie nic. Znowu dostaniemy jeden raid, pare strikeów, które będziemy katować do porzygu, widmo kolejnych dlc, trochę gównianego lootu i cudowne RNG... ale większość z tego wątku i tak gre kupi i będzie  katować niemiłosiernie, okazjonalnie wylewając żale na forum :smile:

 

IMO grafika  w jedynce była bardzo przyzwoita,  no i mam nadzieje, że nie będą nic kombinować przy mechanice bo feeling  'szczelania' był wielkim plusem jedynki

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pamięta ile miejsca na dysku zajmowało destiny1 na premiere? D2 ma mieć 66GB. 

 

Edit. D1 potrzebowało 40GB z tego co wyczytałem w internetach. Będzie 26GB więcej. Kontent, lokacje a może tylko lepsze tekstury? Mam nadzieję ze wszystkiego po trochu...

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, bany4KHDR napisał:

Ktoś pamięta ile miejsca na dysku zajmowało destiny1 na premiere? D2 ma mieć 66GB. 

 

Edit. D1 potrzebowało 40GB z tego co wyczytałem w internetach. Będzie 26GB więcej. Kontent, lokacje a może tylko lepsze tekstury? Mam nadzieję ze wszystkiego po trochu...

ja bym powiedzial ze to nowe shadery itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pamięta ile miejsca na dysku zajmowało destiny1 na premiere? D2 ma mieć 66GB. 

 

Edit. D1 potrzebowało 40GB z tego co wyczytałem w internetach. Będzie 26GB więcej. Kontent, lokacje a może tylko lepsze tekstury? Mam nadzieję ze wszystkiego po trochu...

Raczej kilka DLC już w tym jest, a do tego reszta dosłownie "po trochu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, bany4KHDR napisał:

Ktoś pamięta ile miejsca na dysku zajmowało destiny1 na premiere? D2 ma mieć 66GB. 

 

Edit. D1 potrzebowało 40GB z tego co wyczytałem w internetach. Będzie 26GB więcej. Kontent, lokacje a może tylko lepsze tekstury? Mam nadzieję ze wszystkiego po trochu...

 

Who cares, teraz przy tym jak dali możliwość podłączania zewnętrznych dysków może być i nawet 160. Najwięcej miejsca zajmują zazwyczaj tekstury wysokiej rozdzielczości i cutscenki lub wstawki, nie ważne jak mocno skompresujesz to dziadostwo to i tak będą wielkie jak bydlaki.

 

Poza tym sorry misie....... ale ludzie podniecają się na ten moment tylko i wyłącznie trailerem bo o samej grze nic nie wiadomo. Więc jak to się mówi nie chwalmy słońca przed zachodem bo może się to okazać kolejny crap w tym roku.

 

Edit: I z tego co pamiętam ludzie też się ,,onanizowali" widząc trailer Watch Dogs, a potem gra została dosłownie zjedzona w recenzjach i przez samych graczy tak jak wiele innych gier, można tak przytaczać przykłady bez końca. Także lepiej poczekać cierpliwie i przede wszystkim nie napalać się na pre-order bo nie wiadomo co można oczekiwać po grze.

 

Eh to chyba wyznacznik naszych czasów że gry jeszcze faktycznie nie ma ale można już ją kupić jak kota w worku :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Wroblos napisał:

 

Who cares, teraz przy tym jak dali możliwość podłączania zewnętrznych dysków może być i nawet 160. Najwięcej miejsca zajmują zazwyczaj tekstury wysokiej rozdzielczości i cutscenki lub wstawki, nie ważne jak mocno skompresujesz to dziadostwo to i tak będą wielkie jak bydlaki.

 

Poza tym sorry misie....... ale ludzie podniecają się na ten moment tylko i wyłącznie trailerem bo o samej grze nic nie wiadomo. Więc jak to się mówi nie chwalmy słońca przed zachodem bo może się to okazać kolejny crap w tym roku.

 

Edit: I z tego co pamiętam ludzie też się ,,onanizowali" widząc trailer Watch Dogs, a potem gra została dosłownie zjedzona w recenzjach i przez samych graczy tak jak wiele innych gier, można tak przytaczać przykłady bez końca. Także lepiej poczekać cierpliwie i przede wszystkim nie napalać się na pre-order bo nie wiadomo co można oczekiwać po grze.

 

Eh to chyba wyznacznik naszych czasów że gry jeszcze faktycznie nie ma ale można już ją kupić jak kota w worku :22_stuck_out_tongue_winking_eye:


ilosc miejsca na dysku to nie jest problem, chodzilo mi raczej o roznice w "finalnym premierowym produkcie" :1_grinning: miedzy 1 i 2. a odnosnie porownania do WD to troche nie trafiles bo widze ze gra ma 7.9 na metacritic a destiny 6.1 jesli chodzi o user score. Z tego co zaobserwowalem to destiny to gra po ktorej wszyscy jada a mimo to w nia graja nawet 3 lata po premierze, gra kasowa w ktorej liczba sprzedanych egzemplarzy jest imponujaca mimo fali krytyki, gra kontrastow ktora nie pozwala graczowi kierowac sie zdrowym rozsadkiem. Taki gejmingowy narkotyk slabej jakosci ktory mocno uzaleznia. Jak bedzie w przypadku destiny 2? Czas pokaze ale majac do wyboru preorder WD2 albo D2 to raczej ta druga bralbym w ciemno mimo ze jeszcze nie widzialem gameplaya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wroblos ale nikt się tutaj nie podnieca trailerem. Zwykłe cgi jakich było już setki.  Większość jest świadoma jaki produkt dostaniemy, bo upodobanie bungie i activision do analnej penetracji graczy jest powszechnie znane. Jednak, jak zauważył @bany4KHDR granie w Destiny jest jak bycie w ciągu narkotykowym. Wiesz, że to co robisz jest złe  i bezsensowne a mimo to nie możesz przestać. Metascore w granicach 6, fala krytyki, a ludzie i tak w to grali. Mało tego, znam kilka osób, które po 3 latach grają nadal. 

I z dwójką będzie tak samo, ludzie ponarzekają a potem i tak kupią i będą zagrywać setki godzin. 

 

PS. A słońce właśnie  trzeba chwalić :wink:

 

images?q=tbn:ANd9GcSQLUsi_xK3dU9Vg63aZ90

Chyba, że chodziło Ci o chwalenie dnia przed zachodem słońca.  :pazura:

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, sLk napisał:

@Wroblos ale nikt się tutaj nie podnieca trailerem. Zwykłe cgi jakich było już setki.  Większość jest świadoma jaki produkt dostaniemy, bo upodobanie bungie i activision do analnej penetracji graczy jest powszechnie znane. Jednak, jak zauważył @bany4KHDR granie w Destiny jest jak bycie w ciągu narkotykowym. Wiesz, że to co robisz jest złe  i bezsensowne a mimo to nie możesz przestać. Metascore w granicach 6, fala krytyki, a ludzie i tak w to grali. Mało tego, znam kilka osób, które po 3 latach grają nadal. 

I z dwójką będzie tak samo, ludzie ponarzekają a potem i tak kupią i będą zagrywać setki godzin. 

 

PS. A słońce właśnie  trzeba chwalić :wink:

 

images?q=tbn:ANd9GcSQLUsi_xK3dU9Vg63aZ90

Chyba, że chodziło Ci o chwalenie dnia przed zachodem słońca.  :pazura:

tak, ale chyba mnie już za długo nie było w Polsce bo powiedzonka trochę wypadają z głowy :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Jedno ale. Destiny było dobre i zwyczajnie fajnie się grało dlatego tak ,,uzależnia" jak ująłeś. Nie można być świadomym jaki dostaniemy produkt, bo jeszcze o nim nic nie wiadomo, a mam przypominać jak czasami kończyły kontynuacje dobrych gier ? ;) Zwyczajnie lepiej nie ulegać ogólnemu ,,Hype" i poczekać aż będzie wiadomo cokolwiek o produkcie finalnym, tak jak pisałem, rozgrywki nie było nawet widać ale pre-order już jest, nie ma to jak zarabiać na produkcie który jeszcze finalnie nie istnieje i nie został pokazany ,,od kuchni" jak to się mówi. :) Ja sam czasami wracam do Destiny, ale co by nie mówić, mała ilość contentu robi z pierwszej części po prostu grę nudną, za to mechanika rozgrywki jest fajna i się nie starzeje, dlatego pewnie ludzie wracają. 

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czyli nic nowego tak naprawdę tam nie ma :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat brak rewolucji jakoś nie martwi, mimo wszystkich problemów na początku, Destiny to gra która dała mi najwięcej frajdy tej generacji.

Niech poprawią co jest do poprawienia (tego akurat jest sporo), podbiją grafikę, dadzą nowy content co 4-6 miesięcy, tick rate 60Hz w PvP i będę szczęśliwy :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że oni nic nie poprawią zapewne Nie zdziwię się jak Crucible nadal będzie zalogowany, a Osiris to wylęgarnia cheaterów, glitcherów i innych zyebów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, SBMM w infrastrukturze P2P to nigdy nie będzie dobry pomysł.

Acti nie chce dać kasy na dedyki więc cały czas 'Red bary' królują na PvP :]

Druga strona to Bungie które chce wszystkim zrobić dobrze więc wygląda to jak wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A po co mają coś zmieniać? Zrobili grę, która tak jak powinna wyglądać od początku wyglądała po roku od premiery i po wydaniu mniej więcej 700 zł. Mało tego, ktoś kto chciał grać od początku musiał z każdym kolejnym dodatkiem nabywać go za pełną kwotę w dniu premiery, bo w momencie wydania poprzednia wersja stawała się niegrywalna. A mimo to rzesze graczy katowały Destiny do upadłego i robią to nadal. Także biznesowy model raczej im się sprawdził, więc nie sądzę, że skuszą się na jakieś rewolucje.  Moim zdaniem ludzie, którzy zagrywali się w jedynkę będą robić to samo w sequelu. Natomiast jak kogoś nie przekonała pierwsza część to nie ma co liczyć na jakiś drastyczne zmiany. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem "całość" w regionie RU cow  przeliczeniu wyszło 70PLN ;)

Dwójkę Digital Deluxe mam za 140PLN więc da się przycebulić ...tylko nie na tej konsoli ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, SephiroT napisał:

Ja kupiłem "całość" w regionie RU cow  przeliczeniu wyszło 70PLN ;)

Dwójkę Digital Deluxe mam za 140PLN więc da się przycebulić ...tylko nie na tej konsoli ;) 

Na pan też się da, może nie tak drastycznie ale D2 z SP za 200zl z polskiego psn na 2 osoby :duda:

Btw. Na xb grasz w języku w jakim masz ustawiona konsole czy jak to wygląda z grami z zza granicy?

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×