Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne usprawnienia, ale jakoś nie porywa to wszystko. Pewnie dla tego, że liczyłem na bóg wie co. Jednak nie ma co narzekać zanim nie pogramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30fps w multi w 2017 po redukcji pvp do 4vs4... Gdzie tu logika?  :ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już filmiki:

 

 

No i screeny:

 

f0812c191c8b18ca3f9722c890a0ff0f.jpgaf681451bd1dd8b3c776eb3f895ce83b.jpga019fb21a3b2081c76c41b878758f7ce.jpg0d0653910ff9d4f56eeb1ae49de665ea.jpgef2f9d51c773cc48c69bfcf1aee66dce.jpg92b58088618e6521bc8acb481f6e0094.jpg5530c09f8fa038d71771f52b9f464037.jpgae5699551acfdf11d191169dc87a864c.jpg

No i wersja na PC zostanie wydana "później", nioch nioch nioch

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo brak wsparcia dedykowanych serwerów nawet w wersji na PC. :siara: Powodzenia na rynku PC Bungo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja nie spodziewałem się rewolucji. Było pewne, że kontynuacja będzie z grubsza tym samym z nowymi "mykami" i usprawnieniami. No może te 30FPSów na Pvp trochę martwi, ale poza tym dostałem to czego oczekiwałem. Mam nadzieje, że misję fabularne będą wykonane na podobną modłę jak to pokazana wczoraj. Strajki to strajki, formuła była spoko więc nie ma za bardzo co zmieniać. Pvp z tego co widziałem/czytałem będzie o wiele bardziej skillowy. Ja bierę na premierę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co z wami ??

Nikt jeszcze nie podlinkował YT ze strike'a i PvP?

lol, nie odświeżyło mi jednej storny XD 

Countdown wygląda na typowy Defuse z MoH:AA czy CS'a. Może być fajnie.

 

 

 

 

...sam nie wiem co o tym wszystkim sądzić.

Gra oczywiście już zamówiona i placeholder na dysku pobrany.

Mam nadzieję że nie będzie gorzej. 

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta mapa z planetami to mega bieda... Nie będzie księżyca, Venus, Mars? Jak dodadzą stare miejscówki w dlc to jebne

 

Lechu, no wiadomo, że premiera. Jak już słyszałem, że Taken King miał być jako Destiny 2 to nawet nie robiłem sobie nadziei. Najbardziej żałuję 60 klatek, ale jeśli nie będzie laga w pvp to będę zadowolony.

 

W becie na bank dostaniemy właśnie tą mapę w pvp i ten sam strike. Zresztą, oni pewnie dosłownie grają w betę.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten boss Vexów w strike'u wygląda niemal identycznie jak w pierwszej części. 

Mi podoba się to, że biorą kopiują bronie z Halo. Np ten karabin maszynowy czy coś jak SMG...to akurat fajnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i tak kupimy i będziemy grali.

Cała moja ekipa już ma preordera.

Ciekawi mnie bardzo ten cross save. Fajna sprawa i mógłby być na wszystko  a nie tylko PS4/PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na scorpio też będzie lock na 30fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bany4KHDR napisał:

Ciekawe czy na scorpio też będzie lock na 30fps

Mam nadzieję że nie.

...bo jeżeli wersja PC nie ma mieć locka to zakładam że na Scorpio podwyższa klatki.

Póki co mają bana aż do E3 na rozmowy na tematy wersji na skorpiona więc zakładam że czymś przypierdolą :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dodać nowych przeciwników bo tak to porażka ludzie będą się czuli jak by grali w dlc dla mnie np ma to znaczenie bo ciagle strzelać do tego samego ile mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przecież dali ...pieski z Halo :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla nowego gracza takiego jak ja, mam zamiar nabyć dwójeczkę to dobrze dostać dopieszczoną wersję pierwowzoru. jedyny problem to premiera dzień przed moim weselem, będę musiał później dołączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to weź za rok z porządnym DLC które pewnie znowu wywróci grę o 180 stopni :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli wesele się przedłuży to może i nawet doczekam do dlc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, scorpio będzie mieć 42 klatki, ps4 pro 38, a podstawowe wersje konsol 30... Ktoś naprawdę w to wierzy, że będzie więcej klatek na tamtych konsolach? :)

Na mocniejszych wersjach może być jedynie płynniejsza i tyle. Mam nadzieję, że to był sarkazm, którego nie ogarnąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szczerze to myślałem że będzie stabilne 60 na pvp na każdej platformie jak to jest na przykład w codach, tf2 czy uncharted4, tudzież skalowanie rozdzialki, jak się dowiedziałem wczoraj o redukcji pvp do 4vs4 to byłem niemal pewny że tak bedzie. Druga opcja było sytuacja z BF1 gdzie pro miało średnio trochę więcej klatek ale docelowo miało być max 60 na vanilce i pro. 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SephiroT napisał:

Mam nadzieję że nie.

...bo jeżeli wersja PC nie ma mieć locka to zakładam że na Scorpio podwyższa klatki.

Póki co mają bana aż do E3 na rozmowy na tematy wersji na skorpiona więc zakładam że czymś przypierdolą :1_grinning: 

Wszystkie konsole mają 30fps, PC bez limtu.

Tak to zostało obrane w słowa, nie wiem czy na myśli mieli też Scorpio.

Nie wyobrażam sobie jakby to miało działać na PvP, chyba że osobne serwery.

 

Generalnie z tymi FPS niezła maniana, na FB w 4 grupach wszyscy tylko o tym piszą.

Przyjebali się wszyscy do tych klatek jakby w ogóle zapomnieli o grze i tylko to się liczy, czuję się jak wśród graczy PC czytając te posty :24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałes dodać, ze przecież wszystko juz bylo, ze to chujowe, ze takie ,ze smiakie, ze celowniki te same, ze grafika zla, misje na pewno nudne i granaty takie same. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, shemaforash napisał:

Wszystkie konsole mają 30fps, PC bez limtu.

Tak to zostało obrane w słowa, nie wiem czy na myśli mieli też Scorpio.

Nie wyobrażam sobie jakby to miało działać na PvP, chyba że osobne serwery.

 

Generalnie z tymi FPS niezła maniana, na FB w 4 grupach wszyscy tylko o tym piszą.

Przyjebali się wszyscy do tych klatek jakby w ogóle zapomnieli o grze i tylko to się liczy, czuję się jak wśród graczy PC czytając te posty :24_stuck_out_tongue:

 

Zauważ że na konferencji było tylko wspominane Playstation.

Na wersję Xboxową (całość, nie tylko Scorpio) jest ban aż do E3. Zobaczymy już za miesiąc.

Z całym szacunkiem ale w Halo w 60 klatkach gra się "troszki" inaczej ;)

...ale tam było od razu powiedziane. Singiel napakowany bajerami i pierdołami w 30 + dynamiczne skalowanie a multi zubożone ale w stałych 60 FPS.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro one i scorpio maja miec wspolny multti to fps-y powinny miec te same. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już o tych klatkach słuchać/czytać nie mogę. To już jakieś czepialstwo bo pomijane jest całkowicie to co najważniejsze w grze, a czepianie się detali. Ludzie sami się nakręcają, tworzą sobie oczekiwania na siłę, a potem wielkie rozczarowanie. 

Ja z Destiny 2 mam jeden problem - jak to będzie z tymi DLC i co to będzie bo grę pewnie kupię, a informacja, że mogę dołączyć do ekipy grającej RAID to dla mnie bardzo dobra nowina bo nie miałem możliwości gry wcześniej. 

Pewnie wezmę na premierę tego całego deluxe czy jak to się tam nazywa. Niech stracę. Jak mam spędzić tyle samo lub więcej czasu jaki spędziłem przy pierwszej części to dla mnie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×