Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

30FPS spowodowane jest brakiem mocy obliczeniowej CPU w konsolach:

 

 

Wiec nawet na Scoprip wiecej nie bedzie (2.3GHz vs 2.1 w Pro). A czemu ludzie narzekaja? Bo coraz wiecej gier zaczeli wypuszczac w 60FPS i gracze przekonali sie, ze nie sa to puste cyferki, tylko faktycznie ma to przelozenie na caly gameplay dowolnej gry.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 19.05.2017 o 19:38, Frost Prime napisał:

Ja już o tych klatkach słuchać/czytać nie mogę. To już jakieś czepialstwo bo pomijane jest całkowicie to co najważniejsze w grze, a czepianie się detali. Ludzie sami się nakręcają, tworzą sobie oczekiwania na siłę, a potem wielkie rozczarowanie. 

Ja z Destiny 2 mam jeden problem - jak to będzie z tymi DLC i co to będzie bo grę pewnie kupię, a informacja, że mogę dołączyć do ekipy grającej RAID to dla mnie bardzo dobra nowina bo nie miałem możliwości gry wcześniej. 

Pewnie wezmę na premierę tego całego deluxe czy jak to się tam nazywa. Niech stracę. Jak mam spędzić tyle samo lub więcej czasu jaki spędziłem przy pierwszej części to dla mnie warto.

...zagraj sobie jakiegoś multika w 60 FPS to będziesz wiedział o co to całe bicie piany o 60 klatek.

W tym wypadku to nie są puste cyferki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi że to puste cyferki albo że to mało istotne, ale niektórym to po prostu nie robi.

Rozumiem zdenerwowanie ludzi, ale skończy się tak samo wszyscy kupią i wszyscy będą bawić się świetnie.

W Destiny grałem 3 lata w 30 klatakach i to chyba najlepsze doznanie gamingowe jakie miałem, głównie masa poznanych ludzi z którymi gram prawie codziennie.

Nic tego nie zmieni w Destiny 2, nawet 30 klatek czy brak dedykownych serwerów.

Jak dla kogoś 30 klatek to 'dealbreaker' to czas zacząć składać dobrego PC, czekać na info o Scorpio lub zainwestować kasę w inną grę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne...a Shadow Fall miał 60 klatek? Chyba tak. Grało się fajnie itp ale żebym jakoś się tym jarał itp to nie. Jeśli ktoś w ogóle na cyferki zwraca uwagę to konsole powinien mieć chyba tylko do jakichś exów i niczego więcej, a cała pozostała kasa powinna iść w dobrego PC bo pełne 4K i 60/fps lub więcej to na tych konsolach nieosiągalne liczby. Może to dla kogoś bardzo ważna sprawa...ja jednak w grach zwracam uwagę na inne rzeczy, a jeśli ktoś w priorytetach ma 60 fps to konsolę chyba ma tylko po to by się denerwować. 

Ja mam nadzieje, że pvp nie będzie tak spieprzone jak w pierwszej części bo to co się wyprawiało czasami to kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D2 z SP już dawno u mnie czeka na preload ;)

Mam nadzieje ze gra mi starczy na kilka lat.

...ale jak tak sobie pograłem w Halo 5 w 60 FPS i później "wróciłem" do Destiny to na Crucible w 30 FPS to taka bieda trochę :24_stuck_out_tongue:

Grać i tak będę ale chodzi o ten uczuć 60 FPS. Jak ktoś nie widzi różnicy między stałym 30 a 60 to albo ma coś z oczami albo z telewizorem.

60 FPS kosztem mniejszej ilości detali na multi robi spora robotę i tyle.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem info odnośnie ''konsole są za słabe na 60klatek'' to parsknąłem śmiechem. Już nie oceniając gameplayu, bo graficznie to nie jest żadne cudo, to raczej powinni napisać, że ich dev team nie jest w stanie tego wycisnąć, jest wiele gier które prezentują się ZNACZNIE lepiej od Destiny dla których jakoś konsola nie jest za słaba na odblokowane klatki. Naprawdę śmiesznie czyta się zganianie swojej nieudolności na ''zbyt słaby procesor''. Znając życie to blokuje ich przestarzały silnik, aż tak się w to nie zagłębiałem bo średnio mnie interesuje ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości, jaka strzelanka, która wygląda tak samo dobrze, albo i lepiej, działa na konsoli w 60 klatkach i w 1080p? Tylko proszę nie pisz CoD... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Konsole za słabe :vxoAZzf: niech zadzwonią do dice to im powiedzą jak zrobić na konsoli multi na 64 graczy na wielkich mapach w 60klatkach, a nie tam jakieś pitu pitu 4vs4. Baa, nie zdziwię się jak problem z lagami na pvp pozostanie bo w kwestiach sieciowych nic się raczej nie zmieniło

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypadkiem Overwatch nie działa 1080/60 ale nie jestem pewny, wygląda bardzo dobrze, przyjemność z gry też ogromna, wydaje mi się że im się nie chce tego zmieniać, skupili się na pc żeby zdobyć rynek, a konsole tak już mają w garści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, Patricko napisał:

Tak z czystej ciekawości, jaka strzelanka, która wygląda tak samo dobrze, albo i lepiej, działa na konsoli w 60 klatkach i w 1080p? Tylko proszę nie pisz CoD... :)

 

BF, uncharted na multi też trzyma 60klatek - ok, mniejszy świat ale graficznie nawet destiny nie stało obok, overwatch też sobie świetnie radzi, dalej mi się nie chce nawet szukać. Do tego weź pod uwagę, że większość gier wydana została przed wyjściem wersji pro i nie dostała łatek, jakby byli ogarnięci to by więcej z gpu wycisneli.

Edytowane przez Adiqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pve 30 klatek nie powiem złego słowa, większy świat, trochę lepsza grafa itd ale pvp 4vs4, bitch please.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie właśnie obczaiłem jeszcze raz tę pierwszą misję fabularną w 1080 i powiem szczerze, że mega zajebiście to wygląda (nawet w 30fpsach). Wybuchające główki Cabali jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niby sie tego wszyscy spodziewali - kolejnego dodatku za gruba kase - ale gul mi skoczyl po zobaczeniu tych filmow. Serio, Destiny to jedyna gra ktora uwielbiam i przy okazji ostro hejtuje.. to jedyna gra w ktora przecioslem tyle godzin na konsoli.. i to jedyna gra ktora kupilem do tej pory trzy razy.. i wyglada na to ze kupie ja czwarty raz... a potem kolejne dodatki ... :rofl:  Skurczybyki ... :misio:

 

PS. Mialem nadzieje ze chociaz lobby zmienia.... ale nie.. dalej bedzie trzeba kolekcjonowac "loading screeny" :blush:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz można chyba ruszać statkiem Także w Destiny 4 może dadzą się nam chociaż przeleciec od planety do planety

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam czutki, że w story będzie jakaś misja gdzie będziemy mogli polatać statkiem i postrzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Patricko napisał:

No, na cutscence sobie obejrzysz :)

Możesz sarkazmem rzucać, ale i tak wiemy że pierwszy się w kolejce po grę ustawisz :24_stuck_out_tongue:

 

2 godziny temu, bany4KHDR napisał:

Pve 30 klatek nie powiem złego słowa, większy świat, trochę lepsza grafa itd ale pvp 4vs4, bitch please.

Akurat mnie ta zmiana cieszy jak i wszystkie zmiany w pvp, za trybami 6v6 nie przepadałem grałem tylko jak był IB, trzeba było bounty wbić lub ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby zyebany ozyrys ze swoim zyebanym matchmaking zniknął na dobre. Tak toksycznego trybu nie widziałem w żadnej grze...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Patricko napisał:

No, na cutscence sobie obejrzysz :)

Jakiś zakładzik? Jestem przekonany, że będzie latana misja i brody w kreacji bohatera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze lataie bedzie, widac to na trailerze gameplayowym ...... chyba ze to Loading Screen v.2 :ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Patricko napisał:

Oby zyebany ozyrys ze swoim zyebanym matchmaking zniknął na dobre. Tak toksycznego trybu nie widziałem w żadnej grze...

Ozyrysa nie będzie, będzie za to Trials of the Nine :)

Na pewno 4v4 i na razie wiadomo że nie będzie na premierę ale w niedługim czasie po premierze ma się pojawić.

Trialsy lubię ale na pewno nie w takim wydaniu jak teraz, wygrywa ten kto lepiej umie 'przykleić' granat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiś zakładzik? Jestem przekonany, że będzie latana misja i brody w kreacji bohatera.

Spoko, dostaniemy sztampowe misję, typu idź, stój, zabij, biegnij. Potem kilka strajków, raid z bossem co pewnie stoi w miejscu znowu i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiadomo coś na temat kreatora postaci? Bo chętnie bym przeniósł kosmetyki ale twarze i płeć wybrał od nowa... Niebieska facjata i zielony irokez przestał mi się podobac

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam wygląd będzie można przenieść z jedynki, przynajmniej kiedyś tak mówili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, Patricko napisał:

Spoko, dostaniemy sztampowe misję, typu idź, stój, zabij, biegnij. Potem kilka strajków, raid z bossem co pewnie stoi w miejscu znowu i tyle emoji14.png

Zapomniałeś o najważniejszym...duszek musi coś przeskanować i otworzyć i oczywiście jak już wszystkich wybijemy to akurat kończy :1_grinning: ... ahhh piękne wspomnienia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×