Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Co do pytania Patricko apropos 60fps, to np bf1 ma 60fps stałe w 1080p na pro i to w podbitej rozdzialce, a przypomnę ze na mapie jest 64 graczy i zniszczalne otoczenie. Bungie ze wszystkich wymówek wybrało najgorsza. :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frost Prime

@shemaforash

 

Co do klatek.

Noz cytujac klasyka to oczywista oczywistosc ze 60fps jest lepsze, nie znaczy to ze nie mozna bawic sie w 30. Owszem fapowanie nad samym klatkarzem dla samego klatkarzu nie ma sensu a nawet zaryzykuje stwierdzenie ze sa gry gdzie to nie ma wiekszego znaczenia (no ja nie widze zbytniej roznicy czy mi jakis point&click dziala w 30, 60 czy 144 klatkach).

Niemniej sa gry gdzie ja prywatnie wolalbym 60fps - wszelakie gry a wartka akcja, mordobicia i wyscigi. Niemniej moja opinia jest taka (na przykladzie paru gier) ze jesli mam miec frame rate ktory mi skacze od niskich 30 do 77 fps, ze srednia okolo 40 to wole locka na 30 zapodac i gra mi sie lepiej. niemniej jesli gra dziala w przedziale 50+ klatek to nawet jesli srednia z pomiaru wychodzi 54 klatki wole grac z odblokowanym frame rate. Ale to moje subiektywne odczucia. 

 

Tym co beda chcieli grac w Destiny pewnie i 30 klatek straszne nie bedzie. Tym co gre maja gdzies nie ma co sie rzucac ze tylko 30 klatek.

Niemniej ja prywatnie tlumaczenie developerow uwazam za nieco dziwne - innymi slowy tnac cos (rozdzialke do 900p, efekty graficzne) mozna uzyskac 60fps, wiec tutaj raczej chodzilo o decyzje biznesowa gdzie postawili na cos innego kosztem frame rate. A nie ze konsole za slabe....

 

A teraz dziekuje wycofuje sie z tego tematu, swoje juz napisalem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie już było, jak tak oglądam co niektóre filmiki o mam wrażenie że widzę dlc do jedynki :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano było. Nie wiem czemu ludzie się dziwią, że to podobne do jedynki skoro dwójka jest bezpośrednią kontynuacją. To trochę tak jakby się dziwić, że w Tekken 7 wygląda jak dlc do tekkena 6 bo znowu klepią się po mordach i pasek zdrowia jakiś taki podobny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, znikają grimoire karty. Oby to nie było na zasadzie, że coś innego za nie wskoczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra wiadomość, znikają grimoire karty. Oby to nie było na zasadzie, że coś innego za nie wskoczy

Te karty nie byłyby źle jeśli można by to było sobie pooglądać i poczytać w grze a nie na stronie internetowej.

Mogłoby być coś podobnego jak było w Borderlands 2 (wyzwania)

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ponoć lore ma być w grze. Jak dokładnie to będzie wyglądało nie wiadomo jeszcze.

 

DAIiwxJUQAA0K1l.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Show Lore......:21ozlae: To dla ambitnych, którym się chce czytać, dla tych mniej ambitnych rozwałka bez fabuły :ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - jeszcze jakieś shadery powinni dać albo chociaż jakiś emblem   :ronnie:

 

 

Ktoś widział jakieś info odnośnie wersji pudełkowych - limitek itp? :)

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już od samego początku są limitki pudełkowe. Wpisz sobie na Amazonie "Limited Edition".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, BartexXx20 napisał:

Ktoś widział jakieś info odnośnie wersji pudełkowych - limitek itp? :)

Niedostępne, ja oraz kilka osób z grupy Destiny Polska pisało do cdp w tej sprawie. Odpowiedź zawsze taka sama, na razie nie mogą udzielić żadnych informacji.

Olałem i wziąłem cyfrówkę, podejrzewam że może być dupa i w ogóle przez zainteresowanie nie będzie dostępnych limitek oficjalnie przed cdp.pl.

Jak Ci zależy bierz z amazon lub game.co.uk jak tylko rzucą nową partię (o ile w ogóle rzucą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem się tak bardzo wydymać przy pierwszej części, że nie mogę się doczekać powtórki przy 2 części XDD jeszcze jest trochę czasu, ale od połowy lipca trzeba będzie brać jak leci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotki głoszą, że mają zmienić UI, ale jakoś mi się nie chce w to wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a: ale krótko, D1 chyba ponad tydzień trwala

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to chyba tez było 5 dni na początku tylko wydłużyli chyba o 2 dni jeśli się nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W D1 była 2 razy. Pierwsza zamknięta dla preordera, druga otwarta dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nawet Iron Banner był Chyba najlepszy jaki do tej pory grałem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×