Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kill napisał:

Rozdawanie bonusów starym graczom zniechęca nowych. Dziwię się, że tej starej prawdy nie znacie.

 

W sumie już szybciej dadzą nowym (by ich zachęcić i mieć jeszcze większą bazę graczy), bo starzy i tak kupią :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi chyba oto że bungie na premierę D1 obiecywało że będzie trylogia i postęp będzie przechodzil do kolejnych czesci z tego co pamietam. A skoro nie będzie to faktycznie mogli by coś rzucić konkretniejszego na otarcie łez. Mi osobiście to wisi. Wolę zacząć z czystym kontem.

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, bany4KHDR napisał:

Chodzi chyba oto że bungie na premierę D1 obiecywało że będzie trylogia i postęp będzie przechodzil do kolejnych czesci z tego co pamietam. A skoro nie będzie to faktycznie mogli by coś rzucić konkretniejszego na otarcie łez. Mi osobiście to wisi. Wolę zacząć z czystym kontem.

 

A ten z tym swoim maluczkim monitorkiem, dalej wierzy we wszystkie obietnice... Pfyyy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby postęp przechodził z jedynki to poza wąska grupa zapaleńców katujacych D nieprzerwanie od 3 lat, gra byłaby niegrywalna dla nowych graczy, czyli dla najbardziej łakomego dla Bungie kąska. No chyba, ze wprowadziliby znowu cos w stylu, kup żeton u vendora i awansuj 30lvl, ale w takim razie po co przenoszenie postępu. Szanse musza byc wyrównane, a dla wiernych graczy sa wlasnie emblemy, statki i inne pierdoly, ktore nie zaburzają balansu rozgrywki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN First w tym miechu to Destiny 2.

 

Below you can find a full breakdown of what you can expect.

  • July 5th - Exploring the new social space "The Farm"
  • July 6th - Bungie's vision for Destiny 2
  • July 7th - Our first impressions
  • July 10th - PVP reveal
  • July 11th - Developing the story of Destiny 2
  • July 12th - A closer look at the Sentinel Titan
  • July 13th - PVP reveal
  • July 14th - The sounds of Destiny 2
  • July 18th - Destiny 2 beta Live!
  • July 19th - A closer look at combatants
  • July 20th - Peripherals
  • July 21st - Localization
  • July 24th - A destination explored
  • July 25th - PVP reveal
  • July 26th - Creating an exotic
  • July 28th - Ask Bungie anything!
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie większość to jakieś pierdoły, chyba Farma tego 5 lipca i potem PVP będą warte uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację. Pvp reveal zapewne będzie pokazem konkretnych map. Coś podobnego robili przed premierą pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W x-kom.pl mają limitkę za 399 zł, już zrobiłem zamówienie. Jeszcze jest koszulka z Caydem, która znacznie bardziej mi pasuje niż figurka, która będzie tylko leżeć i się kurzyć :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytek prezentuje się pro, tarcza to po prostu stary nożyk, będzie kosa w PVP :)

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten panicz z tym Titanem to taki PRO? 

 

Bo na moje oko, to dla celów pokazowych cała reszta miała być jakimiś yebanymi lamami które NIE strzelają prawie wcale do gościa :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytek, srytek! Lock i tak rządzi. Dziwna ta nowa Nova. TTK też się wydłużył. Będzie siepane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle pvp jest dużo wolniejsze, więcej trzeba strzelić w gościa, żeby padł, skille i super wolniej się ładują, to mi się podoba.

 

Tytek wymiata, jeszcze tydzień do bety :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś słyszałem, że oglądany build jest starszy niż to co będzie w demie także wszystko może się trochę zmienić. Na pewno Tytan ma być wolniejszy w powietrzu bo na filmiku śmiga jak perszing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie jestem ciekawy jak ta gra będzie chodzić i wyglądać na zwykłym PS4. Graficznie jest wyraźnie lepiej, ale chyba nie na tyle, żeby docisnąć staruszka do granic możliwości. Zakładam, że PS4 Pro dostanie lepsze wygładzanie krawędzi, DoF, efekty świetlne itp. i gra niewątpliwie będzie wyglądać ładniej. Ja tylko chcę, żeby na PS4 zagwarantowane było to betonowe 30 FPS i poziom graficzny nie gorszy od pierwszej części, wtedy będę szczęśliwy. Wydaje mi się jednak, że nawet na zwykłym PS4, gra będzie wyglądać lepiej od jedynki. Wystarczy porównać Halo 3 i Halo 4, które zostały wydane na tę samą platformę, a pod względem wizualnym dzieli je przepaść. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się zmiany, minuta cooldowna na granaty i skill klasowy, prawie 6 minut cooldowna supera! i to pomimo że koleś coś tam zabijał.

Do tego całe PvP 4v4, 6v6 nie lubiłem ostatni rok grałem praktycznie tylko 3v3, 6v6 tylko jak trzeba było bounty wbić.

 

Gameplay z locka był ciężki do oglądania, daliby kogoś kto przynajmniej umie celować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat bardzo lubiłem 6vs6, chociażby z tego względu że jak się siedzi na imprezie to 6 zawsze się dało uzbierać, a teraz będzie bicie się kto z kim gra...

 

Jednak jestem więcej niż pewien, że przywrócą 6vs6, zapewne w którymś dodatku który przywróci Venus albo Księżyc, znowu będą klepać jedno i to samo... Jak znowu będzie Crota... :1_grinning:

Jeszcze na końcu powiedzą coś w stylu "słuchamy Was i dlatego przywracamy 6vs6". Zapamiętajcie te słowa!

 

PS.

Zauważyliście, że nigdzie nie ma Fallenów? Podobno historia mówi o tym, że zjednoczą się z ludźmi, także zobaczymy. Jak ich po prostu wyjebali z gry bo tak to jebne na cyce...

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to quasi-MMO i większości graczy zależy na trybach multi, ale ja jako śmierdzący casual grający 3-5h tygodniowo chciałbym tryb story na conajmniej takim poziomie jak świetna kampania TTK. Może tak będzie...

 

https://www.gamespot.com/articles/destiny-2-i-hope-people-complain-about-how-much-st/1100-6451604/

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×