Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby najbardziej popularna subclasa w Destiny 2? Moim zdaniem to więcej niż pewne (2 rodzaje supera, ofensywny i defensywny). Wydaje się to być trochę nie fair w stosunku do pozostałych klas. Będzie fioletowo na raidach coś czuję.

 

 

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytek zawsze był najlepszy, teraz to po prostu udowadnia :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huehue :24_stuck_out_tongue: Ależ będzie oranie tytanem. Może nadejdzie koniec ery tego pastucha huntera w pvp :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preload dla posiadaczy preorderow się niedługo zaczyna ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem bardzo że bańki w D2 nie będzie, ale tytan wygląda tak dobrze że sam się zacząłem zastanawiać czy nie zacząć nim grać.

Zobaczymy jak będzie w becie na razie z 3 klas hunter jak dla mnie wygląda najmniej interesująca, tytan wygląda za to jakby przesadzili z ilością umiejętności :) 

Dwa supery na jednym drzewku w tym ofensywny i defensywny super w jednym, i jeszcze fist of havoc który jest teraz 'roamin' super.

Gdybym nie grał w D1 w przypadku D2 nie miałbym problemu z wyborem postaci na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nóżka napisał:

 

Co za leszcze muszą to kupować. :FailFish: Ja swój dostałem za 4.99 zł

4.99 pffff, ja mam za 4.09zl :smart:

2 godziny temu, SephiroT napisał:

Słabo idzie. Serwery zapchane.

87a41d0088b4380aee3437df505be047.jpg

 

Na plejce idzie pełną parą łącza, to pewnie przez te comiesięczne pacze poprawiające stabilność... Droga do doskonałości :kwach:

 

PS_Messages_20170713_234841.jpg

 

nie był bym sobą gdybym nie sprawdził czy działa...:messi:
 

 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od razu, że nie posiadam preordera. Chcę ściągnąć klienta bety, jednak nie mogę... mam tylko ikonkę "powiedz mi więcej" a tam komunikat, że nie posiadam Destiny 2 beta tracker. 

 

O co kaman? otwarta beta jest od pt, ale chciałbym ściągnąć szybciej, żeby nie zapomnieć o tym a tu taka niespodzianka.

 

Ma ktoś taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bonieknowy napisał:

Zacznę od razu, że nie posiadam preordera. Chcę ściągnąć klienta bety, jednak nie mogę... mam tylko ikonkę "powiedz mi więcej" a tam komunikat, że nie posiadam Destiny 2 beta tracker. 

 

O co kaman? otwarta beta jest od pt, ale chciałbym ściągnąć szybciej, żeby nie zapomnieć o tym a tu taka niespodzianka.

 

Ma ktoś taki problem?

pewnie otwarta beta będzie dostępna później, mam zamiar sprawdzić jak to wygląda nie grałem w jedynkę więc też nie mam presji na tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, bonieknowy napisał:

Zacznę od razu, że nie posiadam preordera. Chcę ściągnąć klienta bety, jednak nie mogę... mam tylko ikonkę "powiedz mi więcej" a tam komunikat, że nie posiadam Destiny 2 beta tracker. 

 

O co kaman? otwarta beta jest od pt, ale chciałbym ściągnąć szybciej, żeby nie zapomnieć o tym a tu taka niespodzianka.

 

Ma ktoś taki problem?

Gra jest w Bibliotece - Wszystkie. Jak ma kłódkę to trzeba zrobić restart konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby pobrać betę, konto na której jest zakupiona gra, musi być ustawione jako główne, bo tez nie mogę pobrać ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

38 minut temu, zacek1981 napisał:

Gra jest w Bibliotece - Wszystkie. Jak ma kłódkę to trzeba zrobić restart konsoli. 

 

Na konsoli jak i przez przeglądarkę mam taki sam problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wysyłają, ale to nie są kody bezpośrednio do Bungie, tylko do zyebanego cdp.pl... Tam wklepujesz kod i dopiero na 24h przed startem bety dostaniesz ten normalny kod...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Patricko napisał:

Już wysyłają, ale to nie są kody bezpośrednio do Bungie, tylko do zyebanego cdp.pl... Tam wklepujesz kod i dopiero na 24h przed startem bety dostaniesz ten normalny kod...

Dzięki Patricko. Zatem czekam cierpliwie i do zobaczenia w becie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytałem w cdp.pl kiedy oni będą wysyłać, napisała mi babka, że w poniedziałek koło południa.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupię kod do bety ze niby złożyłem preorder to od 18 mogę grać na ps4 i Xbox one czy tylko to dotyczy ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos potrzebewal to ja stad bralem kodzik https://www.mmoplaystore.com/destiny-2-beta-code

wychodzi 4zl, dowolna platforma, platnosc paypalem, kod wysylaja od razu, mozna pobierać bete, start 18tego(ps4)

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×