Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Podajcie Panowie proszę  tego linka do cdp aby zrealizować 1 z wielu kodow :) to już to zaczne zasysać. 

 

dobra w koncu wysłai - mam nadzieję że zadziała

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to na premierę była wtopa czy kiedy bo już nie pamiętam dobrze? Coś na pewno było bo pamiętam jak się gapiłem w ekran z logo lekko ponad godzinę.

 

@up https://destiny2.cdp.com.pl/

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bungie ponoc przypomina ze to sa testy beta i beda problemy z wyskakujacymi errorami, wywaleniem do menu itp.  Można też raportować błedy. 

https://www.gamespot.com/articles/destiny-2-beta-all-the-known-issues/1100-6451667/

Mnie najbardziej ciekawi netcode i lagi w pvp czy udało im sie z tym uporać :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechu, przy którymś patchu w Rise of Iron były takie jaja, też siedzieliśmy i beka na imprezie, że start dodatku bez problemu, a patch zniszczył system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno w mm sprzedaja kody do bety za 30zl wraz z koszulką, na premiere daja koszulke i odliczaja 30zl od ceny gry.

 

20031655_1371269512987240_87225360283613

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, bany4KHDR napisał:

podobno w mm sprzedaja kody do bety za 30zl wraz z koszulką, na premiere daja koszulke i odliczaja 30zl od ceny gry.

 

20031655_1371269512987240_87225360283613

 

Odkryczy nie jesteś (ale cóż, to przeca oczywiste), każdy większy elektromarket ma PRE-ORDERY fizyczne w przypadku większych premier np. Uncharted 4 The Lost Legacy, Fifa 18, czy wcześniej z BF1 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Odkryczy nie jesteś (ale cóż, to przeca oczywiste), każdy większy elektromarket ma PRE-ORDERY fizyczne w przypadku większych premier np. Uncharted 4 The Lost Legacy, Fifa 18, czy wcześniej z BF1 itp.

zluzuj szczawik bo zaraz ci sypne 30 kodow na dynamiczny motyw frajera w odpowiednim temacie i będziesz sprawdzał który działa przez godzine :vxoAZzf:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INFO: In the D2 Beta, the Homecoming story mission will be open to all. The Strike and Crucible will require PlayStation Plus and Xbox Live Gold.

 

 

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ważne czytanie ze zrozumieniem się kłania :24_stuck_out_tongue: kto wpisuje tak ważną informację jak miejsce aktywacji kodu  na screenie :)

Edytowane przez dosard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dostałem ze sklepu 20 znakowy kod z linkiem do strony bungie gdzie trzeba wpisać 9 cyfrowy coś przeoczyłem ?

Hehe też z tym do nich pisałem. Najpierw wchodzisz na destiny2.cdp.pl i tam rejestrujesz. Późnej maila od nich dostajesz z 9 znakowym.

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 9 znakowy jak coś na Bungie.net się wpisuje. Dopiero tam wchodzisz w historię transakcji i wybierasz PS4 i dostajesz kod do psn. Namieszane strasznie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem po fakcie, kurcze ile czekaliscie na kod z cdp bo doczekac sie nie moge po wpisaniu tego 20 znakowego kodu

Edytowane przez dosard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh te sonoklapy byndom płakać teraz, że serwery kwiczą, a jak znam życie to Sony stanie na wysokości zadania i yebnie KONSERWACJE :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać ze grafika robi wrażenie i wszystko chodzi płynnie  No i fajnie ze po polsku. Tak fajnie się grało ze aż prąd wyrabalo w chacie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa ładna ale gram na Prosiaku i już trzeci raz zwieche złapałem i potem raport do sony. Nie moge skończyć pierwszej misji bo w różnych momentach łapie stopklatke i wywala do raportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wojcik_dan napisał:

Grafa ładna ale gram na Prosiaku i już trzeci raz zwieche złapałem i potem raport do sony. Nie moge skończyć pierwszej misji bo w różnych momentach łapie stopklatke i wywala do raportu.

Dziwne na zwykłym śmiga aż milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie mogę ścierpieć polskiego dubbingu? Jest tragiczny. Zavala i Cayde tylko dają radę.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×