Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Beta dosyć uboga w treść porównując ją do części pierwszej, gdzie dostaliśmy hub, jedną z map itp. 

Grafika owszem, ładna. Reszta właściwie taka sama jak w poprzednim Destiny. 

No i liczę, że będzie możliwość zmiany głosów na angielskie z polskimi napisami, bo faktycznie dubbing strasznie słaby. Ogólnie szału nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Pro i jest git, płynnie i bez problemu. Jedynie kolejke na początku miałem, a tak to git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zwieche 6 razy zaliczyłem. W PvP i w striku i 4 razy w pierwszej misji. Nie wiem co jest grane. Czasami tak że konsola nie reaguje nawet na przytrzymanie przycisku powera czasami wraca do menu i wysyła raport z kodem błędu.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prolog graficznie ładny np strike już gorzej czarny wyblakły ogólnie kolory i w pvp tez widać ze to Destiny 1

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Beta dosyć uboga w treść porównując ją do części pierwszej, gdzie dostaliśmy hub, jedną z map itp. 

Grafika owszem, ładna. Reszta właściwie taka sama jak w poprzednim Destiny. 

No i liczę, że będzie możliwość zmiany głosów na angielskie z polskimi napisami, bo faktycznie dubbing strasznie słaby. Ogólnie szału nie ma. 

Zmień język w konsoli

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbing zabija klimat. Może nowych graczy to tak nie uderzy, ale stare wyjadacze będą cierpiały bez zmiany języka.

 

Ogólnie wszystko ładnie, pięknie, ale co oni kierwa z Novą wyczynili to głowa mała. Leci to, to wolno i za uja nie wiem za kim poleci. Zagrałem raptem kilka meczy i już dwa razy typ co był najbliżej przebiegł sobie pod moją Nova i posłał mnie do piachu. To muszą poprawić. Ogólnie wszystko ładuje się wolno a granaty i melee są tylko dodatkiem bo ciężko kogoś tym ubić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam dubbing pasuje, natomiast sama gra już nie za bardzo. Chyba nie mój klimat albo musiałbym z kimś pograć i się wkręcić.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prolog graficznie ładny np strike już gorzej czarny wyblakły ogólnie kolory i w pvp tez widać ze to Destiny 1

Hah, także to zauważyłem :-P Misja Story wygląda świetnie, a Strike i PvP prawie jak Destiny 1

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawartość bety strasznie biedna, nie ma porównania nawet do poprzedniej części... Nawet Farmy nie dali.

Dosłownie mamy tutaj 3 mapki i nic więcej, a ten tryb Countdown w PVP to nie wróżę mu długiej przyszłości.

Kolejny po Rift i Supremacy, w który nikt nie będzie grał, tylko chyba żeby bounty zrobić. Jednak klasyk TDM i Control to najlepsze co może być.

 

Szkoda, to jest build z tej całej zapowiedzi, która była jeszcze przed E3 i nic poza tym. Nie liczyłem na nic innego, ale mimo wszystko bieda straszna.

Na targi, gdzie człowiek zagra godzinę to taki build ma sens, ale na betę, która ma trwać 5 dni? Oni naprawdę liczą, że ludzie będą po tej jednej mapie skakać?

Ja już po dzisiaj mam dość szczerze mówiąc, bez znajomych nawet tego nie uruchamiam.

 

Co do samych zmian w PVP, to na duży plus to, że trzeba więcej kulek wpakować w gościa, to powoduje że człowiek mimo wszystko celuje w ten łeb, żeby szybciej schodził.

Supery, granaty, melee ładują się zdecydowanie za długo. To jest na pewno do poprawy, bo żeby załadować jednego supera pod sam koniec meczu to jeszcze jakoś zrozumiem, ale móc rzucić granat raptem 2/3 razy na mecz? Coś tu nie halo :)

 

No i znowu mamy dominującą broń, czyli Pulse Rifle. Na daleki i średni dystans świetny po prostu. Scouty to nieporozumienie wg mnie, a cała reszta tylko na doczepkę :)

Może jeszcze hand cannony dają rade, jakoś znacznie przyjemniej mi się z nich strzela.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Potwierdzam puls kosi pięknie. Tylko te zwiechy konsoli mnie niepokoją. Naprawde nikt z Was nie miał ani razu? Ja przez godzinę gry miałem 6 razy w tym dwie takie że prosiaka musiałem z gniazdka wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem 40 minut i wszystko było ok ma ps4pro. Może twoja się przegrzewa? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, wojcik_dan napisał:

Tak. Potwierdzam puls kosi pięknie. Tylko te zwiechy konsoli mnie niepokoją. Naprawde nikt z Was nie miał ani razu? Ja przez godzinę gry miałem 6 razy w tym dwie takie że prosiaka musiałem z gniazdka wyłączyć.

Grałem 5h zero zwiech, grałem z 4 znajomymi oni również zero problemów.

Jeden na prosiaku reszta na zwykłych ps4.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 3 h grania i 0 błędów na pro.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne że beta taka okrojona skoro wg tworcow d2 ma miec zdecydowanie wiecej kontentu od d1 :seriously:

strajk w ekipie bez problemu na pro, pierwsza kontrola samotnie miodzio :zygmunt:

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się obawiam, że D2 będzie na starcie jeszcze biedniejsze niż D1 było, a hejt w necie będzie nieziemski jak gra rzeczywiście wyjdzie w takiej formie. Obym się mylił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie beta nie porwała mnie.... Przy becie  D1 było wielke WOW a tu....jakieś takie miałkie .

Fajny prolog

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, zacek1981 napisał:

Ja grałem 40 minut i wszystko było ok ma ps4pro. Może twoja się przegrzewa? 

Też tak pomyślałem ale to by był jedyny tytuł na którym by się grzała a nawet wiatraki nie wchodzą na wyższe obroty. Horizon czy Bf1 czy Andromeda nie miałem takiego przypadku. No nic trzeba obserwować dalej. Dzięki Panowie za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dubbing zabija klimat. Może nowych graczy to tak nie uderzy, ale stare wyjadacze będą cierpiały bez zmiany języka.

 

Ogólnie wszystko ładnie, pięknie, ale co oni kierwa z Novą wyczynili to głowa mała. Leci to, to wolno i za uja nie wiem za kim poleci. Zagrałem raptem kilka meczy i już dwa razy typ co był najbliżej przebiegł sobie pod moją Nova i posłał mnie do piachu. To muszą poprawić. Ogólnie wszystko ładuje się wolno a granaty i melee są tylko dodatkiem bo ciężko kogoś tym ubić.

Mnie tam jakoś uszy nie bolą od dubbingu, ogólnie nie jestem wymagający i nie razi mnie to w ogóle. Fajnie że wszystko jest w PL. Faktycznie super i granaty lądują się wolno. Mimo, że kręciłem naprawdę dobre wyniki wczoraj na pvp to super tylko raz na mecz mogłem odpalić. Żeby ubić z ręki trzeba trzasnac kogoś trzy razy, mimo to kilka raz wczoraj mi się to udało😀

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za zawód. Jak na betę to za mało! Tylko jedna misja fabularna? Mało! Tylko jeden strajk, mało, i tak mało w nim kolorów. Mało! 4 vs 4 w Pvp? Mało! Tylko 2 tryby i 2 mapy? Mało! Superów w Pvp mało! Granatów mało! Mało, mało, mało...

Z tej złości zaraz anuluję mój preorder na kolekcjonerkę i zamówię zwykłą plebejską limitkę! Niech wiedzą, że nie dam się rypać na kasę.:blink:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero zwiech na Pro. Ladnie to wyglada, ale czuje ze gram w dodatek do Destiny, a nie nowa gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfyyyy miałęm pograć wczoraj i wrzucić jakiś filmik coby Bany widział, jak grajo pro gracze... Ale przecież gram na nadkąsoli XboxOne (a już niedługo XboxOne X) to pogram dzisiaj :24_stuck_out_tongue: 

Dobrze że kupowałem D2 z SP za 180 zł, bo inaczej bym się pochlastał gdybym miał do biednej podstawki tyle rzeczy kodpupić (dodatków, dlc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×