Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

na moim ps4 pro tez sie nie da grac albo bluescreeny albo zwiecha konsoli i z gniazdka trzeba wylaczac masakra;/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem już na jakimś growym pudelku że nie przyłożyli się do wersji na Pro, a widać że kilka osób ma problemy, porównanie wersji zwykłej i pro daje proste spostrzeżenia, widać że nikt się zbytnio nie przykłada i pro zostało potraktowane po macoszemu, to duży plus do zwykłej ps4, w piątek otwarta beta to sprawdzę jak to się ma na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze prolog super ładny widać fajna grafikę  a strike i pvp to dosłownie Destiny 1 wyblakłe koloru itp. Ogólnie Hmm Destiny ma to coś zapowiada się fajnie i pewnie kupię ale mam świadomość ze będzie to takie jak by duże dlc do 1

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Hiirek napisał:

na moim ps4 pro tez sie nie da grac albo bluescreeny albo zwiecha konsoli i z gniazdka trzeba wylaczac masakra;/

Czyli nie jestem sam i to nie wina konsoli. 

2 minuty temu, Banan91PL napisał:

Dziwne ze prolog super ładny widać fajna grafikę  a strike i pvp to dosłownie Destiny 1 wyblakłe koloru itp. Ogólnie Hmm Destiny ma to coś zapowiada się fajnie i prwnie kupię ale mam świadomość ze będzie to takie jak by duże dlc do 1

I z takim nastawieniem trzeba do tej gry podejść bo napewno dwójka to to nie jest ale to było do przewidzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie wina konsoli jak wielu znajomym z pro gra dziala normalnie ;/ ja chyba jutro swoja pro wysylam na gwarancje bo to nie 1 gra z ktora mam takie problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gracie na polskiej czy angielskiej wersji?

Ja tam gram na polskiej, nie mam problemu z tym, że dubbing jest słaby czy nie, za mało czasu mam na granie żeby zwracać na to uwagę.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem strika i głosy po angielsku są a napisy pl. Tak też macie ? Prolog w pl.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Twinskillers napisał:

Grałem strika i głosy po angielsku są a napisy pl. Tak też macie ? Prolog w pl.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Tak tez to zauważyłem dziwne rozwiazanie ale może dlatego ze to beta

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była informacja, że w beta nie wszystko może być przetłumaczone, może dopiero w pełnej będzie wszędzie dubbing?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wójcik, to zagraj na angielskiej i zobacz czy to samo się dzieje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja PL - 100% stabilnosci. A jak wam wywala to nie tu pisac tylko na forum Bungie, bedzie z tego chociaz jakis pozytek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, czacha79 napisał:

Wersja PL - 100% stabilnosci. A jak wam wywala to nie tu pisac tylko na forum Bungie, bedzie z tego chociaz jakis pozytek ;)

Już tak nie śmieszkuj. Zanim oni cokolwiek naprawią to będzie tak samo jak z tym updatem broni co najpierw chodziło o 10 pkt, potem o 0,10...a potem już niewiadomo co...robią na odwal się. Pierwsze duże dlc pewnie będzie po roku czy nawet więcej jak TTK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mie sie wydaje że destiny idzie w slady coda. Malo zmian w stosunku do poprzedniej czesci, troszke graficznie lepiej, takie destiny 1.5 . Po co sie meczyc i zmieniac skoro wiara i tak kupi :30vm3cw:

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem ten strajk w końcu wczoraj i nie kumam co tak słabo tam wygląda. Kolorów więcej niż potrafiłbym nazwać, zmiany otoczenia i to co najważniejsze czyli non-toper-mielonka. Jak na stajk to robi dokładnie to czego oczekiwałbym po strajku.

 

W pvp combo puls + submachinegun robi robotę i jakoś tak lepiej mi się wczoraj strzelało. Countdown (odliczanie w PL) z randomami nie ma najmniejszego sensu więc ciężko się tu coś bardziej wypowiedzieć, natomiast control (kontrola oczywiście) po małym liftingu nadal będzie (razem z clashem - po naszemu Starcie?) trybem najbardziej obleganym przez graczy.

 

Nie zmieniałem języka konsoli z czystego lenistwa więc nadal męczę betę po naszemu i ewidentnie tłumacz zupełnie nie znał kontekstu. Nazwy broni też zostały przetłumaczone (te które podołali przetłumaczyć) i tu też spore pole do popisu mieli, ale standardowo polecieli dosłownym tłumaczeniem co w niektórych przypadkach średnio wypada. Największą kreatywnością popisał się kolo tłumacząc The Needle jako Nitka:seriously:.

 

Jakby kto narzekał, że supery za wolno się ładują to podaję filmik jak zglitchować supera na starjku żeby się nie kończył.

 

 

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panycze a taką tarczę (jak na filmikach) to TYTAN ma si?

 

I czym się ja aktywuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalna zdolność, oba bumpery jak się naładuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klienta otwartej bety mogę dopiero pobrać dziś po 19?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, manoszek napisał:

klienta otwartej bety mogę dopiero pobrać dziś po 19?

haha ale przegryw :xzibit: do 19tej możesz sobie gameplaye poogladać (moj miedzy innymi) :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę mnie to zniechęca mam slaby Internet i chciał wcześniej pobrać żeby o 19 zagrać, dzis mi sie pewnie nie uda jutro nie dam rady, w niedzielę może, widzę że bez preordera jestem nikim, nie mam presji na ten tytuł ale widzę ze jak na tą chwilę to oddalam sie od gry i twórców.

 

Huawei P8

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×