Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ta apka zmienia tylko coś w rosyjskiej aktualizacji, nic poza tym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

trochę mnie to zniechęca mam slaby Internet i chciał wcześniej pobrać żeby o 19 zagrać, dzis mi sie pewnie nie uda jutro nie dam rady, w niedzielę może, widzę że bez preordera jestem nikim, nie mam presji na ten tytuł ale widzę ze jak na tą chwilę to oddalam sie od gry i twórców.

 

 

 

Huawei P8

 

 

 

 

 

 

 

Można było sobie kod na betę kupić np. na allegro za 9 zł. Nie widzę w tym problemu, jak ktoś wiedział, że w weekend nie da rady pograć to mógł sobie taki kod kupić i grać jak Ci co złożyli preordery

 

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulala, ale pojechali po bandzie. Misję skończyłem, ale strike'a w połowie odpuściłem i delete, po prostu przegięli pałencję z ilością efektów cząsteczkowych i innych dziwów graficznych. Normalnie aż mi fizycznie jakoś niedobrze było, do tego niski fov, kapiszonowate bronie, 30 fps i ogólny chaos napędzany efekciarskimi skryptami i efektem jest gameplayowa kloaka. Jedynka była przejrzysta, no i strzelanie bardziej mięsiste, ekspertem nie jestem, bo przeszedłem podstawkę i TTK, jakieś 80 godzin gry łącznie to pikuś w porównaniu z weteranami, ale dla mnie po becie dwójka jest gorszą grą, znacznie gorszą. Nie wiem jak będzie z zawartością, mówię o fundamencie rozgrywki, skopali to w pogoni za upiększeniem gry. Winą obarczam po części digital foundry, xboxa x i ps4 pro, 3 molochy napędzające podnietę graficzną, która prowadzi do zguby wielu gier AAA. A spójrzcie na takie The Witness, śliczna gra, w której wszystko widzę i nie dostaję epizodu epileptycznego, nie można by tak w innych grach? Jakiś tuz świata gier powinien uświadamiać devsów i graczy o ,,ergonomii gameplayu''. W tej chwili beta Destiny 2 jest niebezpiecznie blisko końca skali tego parametru, zamykanego przez rzygopędne Kane & Lynch 2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to pierwszy raz slysze ze im wiecej efektow tym gra jest slabsza ;) Beta D2 wizualnie jest super, moze za stary jestes na gry gdzie na ekranie sa wiecej niz 2 ruchome elementy? :jaro:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny 2 - takie piękne, że aż się rzygać chce. Masakra. Jeden marudzi bo za mało kolorów i słaba grafa. Drugi marudzi bo za dobra grafa. Trzeci marudzi bo ma za słabego neta i nawet nie grał. :facepalmz:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ulala, ale pojechali po bandzie. Misję skończyłem, ale strike'a w połowie odpuściłem i delete, po prostu przegięli pałencję z ilością efektów cząsteczkowych i innych dziwów graficznych. Normalnie aż mi fizycznie jakoś niedobrze było, do tego niski fov, kapiszonowate bronie, 30 fps i ogólny chaos napędzany efekciarskimi skryptami i efektem jest gameplayowa kloaka. Jedynka była przejrzysta, no i strzelanie bardziej mięsiste, ekspertem nie jestem, bo przeszedłem podstawkę i TTK, jakieś 80 godzin gry łącznie to pikuś w porównaniu z weteranami, ale dla mnie po becie dwójka jest gorszą grą, znacznie gorszą. Nie wiem jak będzie z zawartością, mówię o fundamencie rozgrywki, skopali to w pogoni za upiększeniem gry. Winą obarczam po części digital foundry, xboxa x i ps4 pro, 3 molochy napędzające podnietę graficzną, która prowadzi do zguby wielu gier AAA. A spójrzcie na takie The Witness, śliczna gra, w której wszystko widzę i nie dostaję epizodu epileptycznego, nie można by tak w innych grach? Jakiś tuz świata gier powinien uświadamiać devsów i graczy o ,,ergonomii gameplayu''. W tej chwili beta Destiny 2 jest niebezpiecznie blisko końca skali tego parametru, zamykanego przez rzygopędne Kane & Lynch 2. 

To może powrót do Atari, commodore, tam tylu efektów mieć nie będziesz więc oczopląs Ci nie grozi, no i gry przecież kiedyś były lepsze 😀

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem pierwszą misje - fajnie się gra. Kolorowa gra, fajny klimat - podoba mi się. Jedyne ten polski dubbing - Boże jak to jest spieprzone to głowa boli od słuchania. Kapitan Ameryka wymiata. Pewnie kupię choć poczekam na recenzje i jakieś informacje odnośnie zawartości bo nie chce by gra przeleżała na dysku 2 lata zanim zawartość jakkolwiek mnie zadowoli jak było w przypadku The Taken King.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Frost Prime napisał:

Ograłem pierwszą misje - fajnie się gra. Kolorowa gra, fajny klimat - podoba mi się. Jedyne ten polski dubbing - Boże jak to jest spieprzone to głowa boli od słuchania. Kapitan Ameryka wymiata. Pewnie kupię choć poczekam na recenzje i jakieś informacje odnośnie zawartości bo nie chce by gra przeleżała na dysku 2 lata zanim zawartość jakkolwiek mnie zadowoli jak było w przypadku The Taken King.

 

A ty człowieku nie miałeś XboxOne czasem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Frost Prime napisał:

Mam obie.

 

Paniczu przycebuluj Jak Ja/MY :24_stuck_out_tongue: wersję z SP najbardziej wypasioną po prawie 500zł, mam za 180 :24_stuck_out_tongue:

To jak byś brał zwykłą to już w ogóle grosze być dał :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Frost Prime napisał:

Ograłem pierwszą misje - fajnie się gra. Kolorowa gra, fajny klimat - podoba mi się. Jedyne ten polski dubbing - Boże jak to jest spieprzone to głowa boli od słuchania. Kapitan Ameryka wymiata. Pewnie kupię choć poczekam na recenzje i jakieś informacje odnośnie zawartości bo nie chce by gra przeleżała na dysku 2 lata zanim zawartość jakkolwiek mnie zadowoli jak było w przypadku The Taken King.

 

Tak to już jest z naszym rodzimym dubbingiem, tłumacze i lektorzy często gry na oczy nie widzą tylko czytają z kartki: Obrona wieży przed kabanami, a mi jakiś guardian falsetem nawija lol, albo biegnę sobie po schodach, wszystko się wali, a bodajże Zavala ,,do mnie zbiórka!'', takie teksty to na obozie harcerskim chłopie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc przez pryzmat tego, czym w ogóle jest Destiny, to ta beta cierpi między innymi na tak bardzo normalne (dla Bungie) problemy z balansem, które rzekomo już zostały poprawione w drodze do pełnej wersji. Skille zdecydowanie za wolno się ładują i są ogólnie za słabe, Hunter to jest w ogóle jakiś śmiech w porównaniu do pozostałych klas itp. Osobiście nie jestem też fanem nowego systemu broni oraz ograniczenia obrażeń wszystkiego, między innymi skilli, na rzecz wydłużonego TTK. Od czasów The Taken King Bungie idzie konsekwentnie w nerf fest, którego nie mogę znieść - jeżeli coś jest zbyt często używane = za mocne i należy to znerfić - poroniona filozofia.

 

Nie podoba mi się również zmiana w PvP na 4v4, jaki tok myślenia stał za tą decyzją - nie wiem, ale nie był za mądry. Wolniejsza rozgrywka, bardziej taktyczna? Czemu ma to służyć? Teraz co, inna liczba graczy na raid, inna na PvP, inna na Strike, to jak grupa znajomych się zbierze na wspólne granie, to przy przechodzeniu z jednego do drugiego będą musieli ciągle kogoś odrzucać albo dodawać? To ma być to wsparcie dla klanów? Tak Bungie zachęca do gry z ziomkami? Co tam się w ogóle dzieje - w jednej i taj samej grze takie przejawy geniuszu i takie idiotyzmy... to tylko oni tak potrafią.

 

Pierwszy raz prolog przeszedłem Hunterem i gameplay tej klasy jest po prostu żałośnie tępy. Była to moja ulubiona klasa w D1. Teraz nie ma ona po prostu nic, żadnego wsparcia, żadnych ciekawych skilli i synergii z niczym poza własnym unik - melee, które i tak nie jest zbyt porywające. Ma to być mobilna klasa, która w tej chwilo ma najgorszą mobilność.

 

Natomiast Warlock, a w szczególności Dawnblade... łooo panie, jak jedna gra może mieć dwa tak różne oblicza... dawno tak dobrej rozgrywki FPS nie próbowałem. Bardzo fajne skille, powietrzna walka w trakcie szybowania z użyciem SMG, uniki w powietrzu, do tego wyborny Super. Z pozytywów to również odgórnie nałożone buildy mogą być dobrym pomysłem, jeżeli faktycznie będą różnić się stylem rozgrywki. No i oprawa audiowizualna, która jest totalnym majstersztykiem IMO, ale to tak samo jak w D1.

 

Podsumowując, to pre-order ani nawet kupno na premierę w grę absolutnie nie wchodzi, ekipa czy nie. W zasadzie to mój zapał został nawet ostudzony przez tę betę. W grze jest zbyt wiele niewiadomych i udziwnień. Co najmniej tydzień będzie trzeba poczekać na dogłębne analizy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w d2 pozostane wierny hunterowi w pvp, golden gun dalej robi robote :zygmunt:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bez urazy, ale takie akcje to robi każdy kto chociaż minimalnie potrafi celować :) W dodatku stoisz w miejscu i miałeś farta, że Ci tak nadbiegli.

 

 

PS.

 

Co do Farmy to jakaś porażka... Nie chodzi o miejscówkę, bo ta sama w sobie jest ładna, jednak po co włączać na godzinę zupełnie puste miejsce... Co my niby mieliśmy tam robić, grać w piłkę przez godzinę?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Patricko napisał:

 

 

Bez urazy, ale takie akcje to robi każdy kto chociaż minimalnie potrafi celować :) W dodatku stoisz w miejscu i miałeś farta, że Ci tak nadbiegli.

 

 

 

nie żywie urazy :) aczkolwiek wyeliminować caly team goldengunem jest zdecydowanie trudniej niz jakimś smiesznym downbladem czy strikerem dla noobkow :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta przedłużona do wtorku

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wszebor napisał:

Beta przedłużona do wtorku

A u nas nawet do Środy, bo jako oficjalny czas zamknięcia podano "mniej więcej" 6PM czasu pacyficznego, czyli jakaś 2 - 3 w nocy u nas.

 

Na strike olałem misję i poszedłem zwiedzać. Już dokładnie można sobie wyobrazić patrol na tej lokacji, nawet punkt startowy znalazłem. Można powalczyć z Fallen, którzy przetrwali w niezmienionej formie. Można pojeździć na Pikach. Nessus naprawdę świetnie wygląda, choć naturalnie nie ma tam nic godnego uwagi.

 

Polatałem po farmie przez jakiś czas, ale nic tam nie było poza kilkoma światełkami, które można było wyłączyć. Wlazłem w każdy zakamarek. Niestety Eververse w mikropłatnościami przetrwał, bo jest namiot z logiem. Jest też nowe stoisko Cryptarcha. Boisko do upośledzonej gry w piłkę nawet śmieszne. Po strzeleniu trzech goli do jednej bramki odpalają się race.

 

2 godziny temu, Patricko napisał:

Co my niby mieliśmy tam robić, grać w piłkę przez godzinę?

Bungie podało, że testują "social matchmaking" i chcą jedynie, aby jak największa ilość ludzi próbowała wejść w tym samym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Patricko napisał:

 

 

Bez urazy, ale takie akcje to robi każdy kto chociaż minimalnie potrafi celować :) W dodatku stoisz w miejscu i miałeś farta, że Ci tak nadbiegli.

 

A ja tam szanuję bo ten 6cio strzałowy Golden gun tak szybko się kończy, że taki noobek jak ja nawet nie nadążał 6 razy strzelić w wyznaczonym czasie a co dopiero trafić.

 

10 godzin temu, bany4KHDR napisał:

w d2 pozostane wierny hunterowi w pvp, golden gun dalej robi robote :zygmunt:

Dawnblade jakby miał jeszcze blink to byłoby klasa idealna i moim zdaniem jest to najlepsza subklasa z obecnie dostępnych. Golden to dalej golden czyli cały czas solidnie, ale ten hunterowy unik jest tak biedny, że szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi trochę hypę przed betą opadł, ale po becie jestem w 100% pozytywnie nastawiony do tej gry.

Nie będę wchodził w szczegóły bo to beta i dodatkowo na starym buildzie ale najbardziej ciesze się z tego że Bungie bardzo stonowało aim assist i teraz gra za nas nie celuje, w końcu więcej się strzela nić lata rzuca granaty i wali z superów.

Jednak najważniejsza zmiana to unik na warlocku, przed betę wahałem się między warlockiem a tytanem ale teraz jestem pewny którą klasą zaczę grę w D2 :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja anulowalem pre-order wersji z przepustka sezonowa - wyjatkowo kupie podstawke na plycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×