Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pograłem jeszcze chwilę i...raczej nic z tego nie będzie. Na 99% czekam na recenzje i ogólne opinie odnośnie zawartości. Nie chce znowu czekać 2 lata by można było powiedzieć, że w końcu jest co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w końcu będzie sens włączania patrolu :) Przynajmniej raz w tygodniu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jebe... Milion trybów w które nikt grać nie będzie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha jaka kombinacja, może chociaż pod jakieś turnieje sie nada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na start ma być ponoć 5 trybów i 10 map także już widać, że ciosaja ile mogą żeby resztę nam sprzedać później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty gadania o broni .. i nie przekonali mnie ;) Chociaz odpadlem po tym jak sie okazalo, ze to kolejny filmik w ktorym developerzy nasladuja jakies dzwieki z gry.. :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maszynka marketingowa ruszyła pełną parą. Jedni dają fidget spinnery inni dają ghosta co będzie zliczał zliczał wszystkie fragi z Pvp i Pve. Co jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ilość preorderów się zatrzymała więc trzeba noobków skusić czymś innym. Nie wygląda to zbyt...hmmm...nie wygląda to na jakieś zachowanie z klasą. Gra nie broni się sama, uniwersum nie broni się samo...szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie nie przebija się entuzjazm, ja pewnie poczekam aż wyjdzie jakieś legendary/collection edition bo może wtedy ta gra nabierze rumieńców jak jedynka po TTK.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie wnioski? Ja bięrę na premierę i nic mnie od tego nie odwiedzie. Destiny to gra, którą kocham nienawidzić. To, że obśmiewamy tu wiele różnych posunięć marketingowych nie znaczy, że będzie słabo i nikt nie kupi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem niektórych zachowań...będzie premiera, będziemy czytać i słuchać te wszystkie *urwy i *uje że nic się nie zmieniło, to to zyebali, że to nie tak, że to takie samo jak było, że nic nowego, że zbyt cukierkowo, że srak i owak...i będą grać mimo to, że striki nudne, że pvp ssie, że loot *ujowy...

Ja nie wiem...czy to podejście tylko polskich graczy czy wszystkich? Czy ktoś serio wierzy, że jak nie wiem...będzie cierpiał, męczył się i denerwował to czeka go za to jakaś nagroda na końcu?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w WoWa, albo jakieś inne MMO z kimś, kto gra w to długie lata i spytaj co mu nie pasuje... Listy nie będzie końca... Im dłużej w coś grasz tym więcej dostrzegasz błędów, to logiczne. Każdy chciałby, żeby coś wyglądało inaczej, działało lepiej, itd. Nie ma gry idealnej i nie będzie. Destiny pomimo masy błędów, debilnych rozwiązań i ogólnie ubogiego contentu dało mi tyle frajdy co żadna inna gra w historii mojego grania... Może raptem kilka tytułów mógłbym wymienić przy których bawiłem się równie świetnie, ale to inne czasy były.

 

A jak jakiś nup rzeczywiście nie czerpie z gry przyjemności, a gra mimo to, to już oznaka choroby psychicznej.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ginie, chociaż znając życie to wróci albo w dlc, albo nawet w Destiny 3 i będzie ogólny spust :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda sytuacja z DLC? W edycji limitowanej jest season pass na dodatki, ale dodatki tutaj są rozumiane jako małe DLC, czy takie większe w stylu The Taken King z D1? W ogóle za czasów D1 gra miała jakieś aktualizacje z darmową zawartością, czy za wszystko trzeba było płacić (małe i duże dodatki). W ogóle czy ten season pass w takim razie pokrywa cały zakładany cykl życia D2, czy jest to year 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko na te 2 pierwsze dlc. Potem trzeba już płacić normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej jest to Year 1. Sezon pass na dwa pierwsze duże dodatki. W przypadku TK to był 3 którego pass nie obowiązywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dlc jest w zimie, a drugie na wiosnę. Potem każde dlc będzie płatne. Eventy typu SRL będą darmowe, ale co z tego jak wszystko będzie w paczkach za silvery... Szczerze to wolę płatny dodatek i mieć wszystko dostępne w ramach gry niż w tych debilnych paczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się jaram tym nowym D2, w pierwszą część nigdy nie grałem i nie wiele o niej słyszałem, ale coś czuję, że te D2 to to na co czekam od dawna. Wiecie gdzie najlepiej zamówić pre-order na fizyczną kopie żeby dotarła do mnie w dniu premiery i żebym dostał tą bonusową broń za pre-order?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli nie chce się odstawać od innych graczy, to koniecznie trzeba zakupić ten season pass? Nie ma raczej opcji, żeby przykładowo odpuścić małe dodatki i dopiero zakupić duży (taki jak TTK) bo pewnie sprzętowo będzie się mocno do tyłu, że ukończenie instancji będzie utrudniona? Czy jakiekolwiek dodatki są również darmowe? Jak przykładowo w Battlefroncie były mapy, to tutaj jakieś nowe lokacje PvE lub PvP? Czy w takim razie, decydując się na Destiny, decyduję się również na kupowanie przez najbliższe kilka lat co rok season passów i dużych dodatków, jeżeli mi podejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Darion93 napisał:

Czyli jeżeli nie chce się odstawać od innych graczy, to koniecznie trzeba zakupić ten season pass? Nie ma raczej opcji, żeby przykładowo odpuścić małe dodatki i dopiero zakupić duży (taki jak TTK) bo pewnie sprzętowo będzie się mocno do tyłu, że ukończenie instancji będzie utrudniona? Czy jakiekolwiek dodatki są również darmowe? Jak przykładowo w Battlefroncie były mapy, to tutaj jakieś nowe lokacje PvE lub PvP? Czy w takim razie, decydując się na Destiny, decyduję się również na kupowanie przez najbliższe kilka lat co rok season passów i dużych dodatków, jeżeli mi podejdzie?

Dokładnie. Jak nie kupisz season passa to po roku czy dwóch Twoja broń w porównaniu do innych będzie niczym. Równie dobrze mógłbyś mieć w ręce patyk i udawać, że strzelasz. Bez dodatków granie w tą grę nie ma sensu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×