Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na start nikt Cię nie zmusza do kupna sezon passa. Pierwszy dodatek będzie pod koniec roku. Czyli do tego czasu będziesz już wiedział czy z grą zostajesz czy nie. Jak nie to sprzedasz a tytuł potraktujesz jak każdy inny czyli przechodzisz fabułę pograsz trochę multi i do żyda. Nie widzę problemu.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak prawdopodobnie zrobię. Miałem zamiar kupić edycję limitowaną, bo znalazłem w lepszej cenie niż w większości sklepów, ale jak nie siądzie to trochę będzie szkoda tego season passa. Mam tylko nadzieję, że sam season pass będzie w jakiejś sensownej cenie (bo chyba nie ma póki co ceny samego season passa, prawda?). Dzięki wszystkim za wyjaśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie nad kupnem dwojki. Jedynke kupilem kilka miesiecy po premierze, po zapoznaniu sie z demem dostepnym w psstore. Nie powiem, bardzo fajnie mi sie strzelalo i kupilem Destiny pierwszy raz. Gralem, nabijalem poziomy in generalnie dobrze sie bawilem. Wyszly dwa dodatki, ale jakos nie zwracalem na nie uwagi - tym bardziej, ze nie bylo to objetosciowo cos szczegolnego i wartego zakupu. Co innego po wyjsciu TTK, kupilem Destiny po raz drugi i faktycznie utwierdzilem sie w slusznosci przekonania, ze dodatki z season passa to byla nedza. TTK sam w sobie byl spoko, a jako calosc mysle, ze bronil sie calkiem spoko.

 

No ale to juz byl drugi zakup tej samej gry. Bogatszej, ale tej samej.

 

Gralem caly czas, na serio lubilem wlaczyc sobie Destiny na godzinke i pobawic sie online. Jednak w pewnym momencie nadszedl moment, w ktorym juz nie mozna bylo kupowac zadnych zlotych sprzecikow bo Bungie sobie zakonczyla wwspieranie DEestiny na PS3. No cholera, nie to, ze tegom jakos szczegolnie potrezebowalem, ale to mnie na serio wkurzylo.

 

Kupilem PS4, chociaz trojka zostala ze mna, ale juz raczej jako cos do odpalania Netflixa czy innego YT, a nie jako baza do grania.

 

Niestety nie zalapalem sie na transfer TTK z ps3 na ps4, no ale postacie z mojego konta sa dosteopne w trialowej wersji Destiny, ktora mam na ps4. 

 

Do czego zmierzam - nie, powiedzialem, ze za cholere nie kupie po raz trzeci Destiny z jakims tam dodatkiem na nowej konsoli. Tym wycieciem wsparcia dla trojki mnie wkurzyli, ja wiem, ze graczy craz mniej - ale takie postepowanie mnie wkurzylo strasznie. Nie chodzi o brak ostatniego dlc, ale wlasnie o to kastrowanie mozliwosci zakupow io mgeneralnie delikatne sugerowanie, ze mam spadac i najlepiej kupic jeszcze raz ich najnowsza super wersje na ps4. O takiego!

 

Niestety z D2 prawdopodobnie bedzie tak samo. BAza wyjdzie, bedzie lepsza w singlu i tak samo dobra jak jedynka w multi - a potem zacznie sie festowal DLC. Te z seqason passa beda zblizone do tych z D1, czyli slabe. Potem bedziewmy musieli kupic nowy duzy dodatek, albo lepsza wersje gry w wersji z nim wlasnioe - bo czemu by nie. I na koniec, tuz przed trojka (za dwa lata) uracza nas znow jakims srednim dodatkiem.

 

I nie chodzi mi o to, ze zaluje pieniedzy - ale jak porownam sobie dodatek do Bloodborne i takie House of Wolves to az mnie trzesie. Masakra, jak ja nie lubie bezczelnego okradania z kasy za dwie mapki i pistolecik.

 

Oj, troche sie nawyzlosliwialem - ale tak mysle. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas mogliby do piwa boostery dorzucać

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakieś zmasowane podwyżenie cen nastąpiło bo w Saturnach, Euro, Media itd już nie 249 a 269-79. Nawet w jakichś mniejszych, internetowych ceny wzrosły, gdzie wcześniej dużo taniej było, także niezdecydowanym polecam szybkie podjęcie decyzji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni przed premierą ruch się zwiększy :-P

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowanie w ch*j widać hehe a zaraz premiera 
Biorąc pod uwagę, że na forum jest kilka osób na krzyż, z czego 2 może się interesują grą. Bez obaw, jeszcze będziesz czytać newsy, że gra idzie jak świeże bułki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po premierze na pewno ruch się zwiększy, teraz ciężko o czymkolwiek napisać, jedynie nowe info może pojawić się przy okazji bety na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę info było w magazynie Edge ostatnio, ale jedyne co mnie zainteresowało to to, że jak ktoś z Twojego klanu zrobi Nightfalla, to Ci co nie zrobili dostają paczkę honorową czy coś w ten deseń.
Także dawać do nas, bo w końcu klan będzie miał jakiś sens :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz też od razu po dodaniu oznaczyć grupę jako klan, bo po 23 sierpnia Ci co nie są w klanie są usuwani.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na pewno piszę się na udział w klanie, jak tylko przyjdzie mi D2 to będę wiedział do kogo uderzać, szczególnie, że jestem zielony w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Banan91PL napisał:

A ja w 2 będę grał na xboxie znalazłem fajna ekipę zobaczymy co to będzie bo Sony jest be

Ilu was jest w tej ekipie? Jakbym się zdecydował ostatecznie to w sumie na jakiej platformie będę grał to mi to bez różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Frost Prime napisał:

Ilu was jest w tej ekipie? Jakbym się zdecydował ostatecznie to w sumie na jakiej platformie będę grał to mi to bez różnicy.

Z 80 w klanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu mieliśmy ponad 200 osób w grupie, z czego grały regularnie może 4... Żaden wyznacznik :) Na stronie Bungie można sprawdzić profil każdego i zobaczyć ile grał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×