Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopacy są aktywni nie wszyscy ale spora większość mamy grupę na fejsie itp można fajnie pogadsc niekoniecznie o grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczby jakie ma Patricko w Destiny to dla mnie kosmos. Ja mam jakieś 320h...on 1300h. Kosmos. Można wiedzieć co robisz na co dzień? Żona, dzieci, praca? Ja pracując normalnie mam w ciągu tygodnia max 20h na granie, a gdzie tu inne gry. Wykręcenie 1300h w jednej grze to dla mnie kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze w takiej grze, ktora jest juz na rynku chyba 3 lata to normalna ilosc. Sam gralem tylko do dodatku TTK i mam okolo 800 godzin a w tygodniu gram po 2-3 godziny dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o klany to warto zauważyć, że na początku D1 obecność w klanie dawała tylko napis przy nicku, żadnych innych korzyści, możliwości łączenia się z kolegami z klanu itp. - mówiąc krótko, nie miały sensu.

 

Mnie beta D2 póki co zniechęciła do zakupu, poczekam na premierę i zobaczymy jak się to będzie prezentować, głównie pod względem zawartości. Z jednej strony pamiętam początki pierwszej części, kiedy potrafiłem siedzieć całą noc i z ekipą tłuc raidy czy strike'i, a z drugiej kolejne rozczarowania wychodzącymi dodatkami i powtarzalnością... Biorąc pod uwagę, że czasu mam sporo mniej niż te trzy lata temu, to cierpliwie poczekam póki co chociaż grze bardzo mocno kibicuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Frost Prime napisał:

Liczby jakie ma Patricko w Destiny to dla mnie kosmos. Ja mam jakieś 320h...on 1300h. Kosmos. Można wiedzieć co robisz na co dzień? Żona, dzieci, praca? Ja pracując normalnie mam w ciągu tygodnia max 20h na granie, a gdzie tu inne gry. Wykręcenie 1300h w jednej grze to dla mnie kosmos.

 

5 godzin temu, Qba6113 napisał:

Mysle, ze w takiej grze, ktora jest juz na rynku chyba 3 lata to normalna ilosc. Sam gralem tylko do dodatku TTK i mam okolo 800 godzin a w tygodniu gram po 2-3 godziny dziennie.

 

Otóż to, gra jest już bardzo długo na rynku, więc takie liczby to norma, szczególnie że od premiery nie grałem praktycznie w nic innego. Jedynie jak się ograło wszystko i czekało na nowego patcha/dlc to wtedy grałem w inne gry. W dodatku miałem pół roczną delegację i nie grałem w ogóle, więc gdyby nie to, to pewnie byłoby jeszcze więcej. W ekipie mam ludzi co mają ponad 3000h, także moje 1300h to pryszcz :24_stuck_out_tongue: Jak ktoś lubi Destiny to wie, że czas w tej grze nie liczy się w godzinach, ale w setkach godzin :) Na samym jednym raidzie spędza się więcej godzin niż w niejednej grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Patricko napisał:

A sparrow nadal ten sam...

Smerf maruda znowu w akcji :xzibit:  jeszcze tylko 2 tygodnie i marudzeniu nie będzie końca.

Ogólnie zwiastun polecam jednak obczaić w wersji angielskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiemy kogo nie zaproszą na prezentację D3 i kto nie dostanie kodów :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecie subklasy nieoficjalnie potwierdzone.

 

Edit: Stormcaller (o ile nie zmienili nazwy)

 

desty.jpg

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie może być kompletna lista trofek... Chyba, że szykują coś dziwnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie pogratulować waszych fapow... Teraz co płacz

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Może prawda może nie... Przeca D2 było okropne jak g... Teraz ruchajo was 2 raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie 48h przerwy od forum... 

I nie chodzi tylko o tego posta, tylko o każdego w którym próbujesz być "śmieszny", a do tematu i tak nie wnosisz kompletnie nic. 

  • Like 4
  • Thanks 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Patricko napisał:

Zrób sobie 48h przerwy od forum... 

I nie chodzi tylko o tego posta, tylko o każdego w którym próbujesz być "śmieszny", a do tematu i tak nie wnosisz kompletnie nic. 

 Wreszcie jakiś głos rozsądku , z góry przepraszam za offtop.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DigitalMan_PL napisał:

No panowie pogratulować waszych fapow... Teraz co płacz emoji14.png

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Może prawda może nie... Przeca D2 było okropne jak g... Teraz ruchajo was 2 raz emoji14.png

A myślałem ze kupujesz 2 na xa ;<. Trofeów mało ale to nie znaczy ze nie będzie co robić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Patricko napisał:

To nie może być kompletna lista trofek... Chyba, że szykują coś dziwnego.

Teraz przynajmniej mam realną szansę na zrobienie platyny a nie to co w jedynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będą dawać puchary przy każdym eventcie i może znacznie więcej przy dlc.
Nie ma nawet nic za Crucible. Nie zdziwię się jak już w dniu premiery dodadzą kolejne puchary, ale nie wymagane do platyny. Byłoby spoko dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że przy okazji ozyrysa coś dodadzą, ale też się zdziwiłem że nic z Crucible nie ma.

Chociaż lepiej 10 konkretnych złotych pucharków niż robienie dziesiątek jakiś pierdół.

 

@Patricko

200 platyn, graty, 201 w Destiny 2? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofki "ułatwione", drzewko skilli tez "ulatwione", egoztyczne engramy maja leciec znacznie latwiej ze skrzynek w EDZ ... nie za bardzo to wszystko splaszczaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×