Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Banan91PL napisał:

Czemu w trybie fabularnym jest mocny kontrast kolory żywe grafa ładna a w pvp strike wszystko wyprane z kolorow?

Może to szalejąca burza w misji fabularnej wywarła na Tobie tak "piorunujące" (:21ozlae:) wrażenie?

Ogólnie wydaje mi się, że misje fabularne będą wyglądały lepiej niż pozostałe aktywności ze względu na bardziej korytarzową strukturę z licznymi skryptami (coś jak w CODzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w Destiny misje zaczynales na ogolnodostepnym terenie patroli i tylko pewne lokacje byly zamkniete.. nawet "strajki" i raidy mialy ta sama strukture. Myslisz ze tu bedzie inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sobie pobiorę betę na lapka. Zobaczymy jak będzie chodzić :-P

Start otwarte bety pewnie o 19.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, czacha79 napisał:

Przeciez w Destiny misje zaczynales na ogolnodostepnym terenie patroli i tylko pewne lokacje byly zamkniete.. nawet "strajki" i raidy mialy ta sama strukture. Myslisz ze tu bedzie inaczej?

No myślę, że będzie. Może nie we wszystkich misjach, ale w części dokładnie na to liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D2 na moim PC płynnie chodzi prawie na max i wyciąga 60 klatek. A jak szybko myszką się celuje :) Fajnie się gra ma PC.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ci co zakupili edycję cyfrową :1_grinning:

Ale na PC pobiera się jak krew z nosa. A mówią, że to serwery Sony takie beee. Od 19 pobieram i jeszcze mam niecałe 5GB do pobrania z 12-13GB.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to samo przed chwilę kumplom pisałem, jak ktoś narzeka na PSN to niech spróbuje ściągnąć 15GB z battlenet :)

Chociaż ja na PSN już złego słowa nie powiem, od dłuższego czasu prawie zawsze leci z maksymalną prędkościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo spoilerów zaczyna wypływać po starcie bety na PC. Ktoś na strajku znalazł takie coś:

Spoiler

image.thumb.png.f70128918283561399f3f6348a2c3cbe.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie składacie zamówienia na destiny? Pudełko najlepiej wziąć w empiku, cdp, ultimie? Jak to wygląda z Waszego doświadczenia. Który sklep ma najszybszą wysyłkę?;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wszebor napisał:

Pewnie ci co zakupili edycję cyfrową :1_grinning:

Ale na PC pobiera się jak krew z nosa. A mówią, że to serwery Sony takie beee. Od 19 pobieram i jeszcze mam niecałe 5GB do pobrania z 12-13GB.

 

 

Nie miałem żadnych problemów, pobrałem pełną parą łącza w kilka minut. 

 

Nie wiem czy porównywanie wersji PC do PS4, ma sens. Jedna i druga wersja ma swoje wady i zalety (gra na PC wygląda i chodzi fenomenalnie, na PS4 ma wyjątkowe community i właściwie brak hackerstwa/oszustw). Każdy może wybrać, co dla niego ważniejsze...Ja jako śmierdzący casual grający głównie solo w PvE wybrałem PC...W 1440p i 100+ fps to jest szaleństwo. Gra się wyśmienicie, nic na to nie poradzę...

 

Niewiele czasu spędziłem z D1, ale beta na PC zrobiła na mnie świetne wrażenie. Otwierająca misja cud, miód. Ograniczenia multi do 4vs4 nie rozumiem. Jestem pozytywnie nastawiony. W sieci też bardzo optymistyczne komentarze, szczególnie graczy, którzy nie grali w pierwszą odsłonę.

 

 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Greenadine

Empik odradzam, RTVAGD raczej też jak chcesz mieć grę przed premierą, kilka razy brałem grę w ultima i 2 razy miałem płytę dzień przed premierą, nie wiem jak wygląda to w cdp.

Jak jesteś z warszawy to warto podzwonić do jakichś mniejszych sklepów tam jest zawsze największa szansa na grę przed premierą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem zainteresowany 2 całkowicie choć trochę pograłem w 1 ale beta na PC mi chyba zmieniła zdanie :)

Graficznie na PC jest niesamowicie, gamepleyowo tez jest świetnie. Nie wiem czy nie kupić na PS4 bo na PC zaraz będzie masa oszustów choć graficznie jest lepiej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shemaforash dzięki za info. Wystarczy mi w dzień premiery, jak rozumiem dzień przed i tak będą serwery zblokowane i nic mi to nie da. W takim razie chyba padnie na ultimę, chyba że jeszcze ktoś się wypowie z lepszym pomysłem.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile raidów jest obiecanych w podstawce? Jeden? :38_worried: Max lvl to 20? Boję się znów o brak contentu do czasu dodatków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Greenadine napisał:

@shemaforash dzięki za info. Wystarczy mi w dzień premiery, jak rozumiem dzień przed i tak będą serwery zblokowane i nic mi to nie da. W takim razie chyba padnie na ultimę, chyba że jeszcze ktoś się wypowie z lepszym pomysłem.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiadomo jak to będzie, kilka dni temu serwery były aktywne bo trwały testy dla dziennikarzy, serwery na pewno będą aktywne o północy w nocy z 5 na 6.

 

@jimmyyy8

Tylko jeden raid, max level 20, mam nadzieje że Bungie wyciągnęło lekcję i będzie nowy content co kilka miesięcy a nie raz na rok :)

Bungie pisało że Destiny 2 "has more content than any of Bungie game", pewnie przesada ale  jak  na start będzie tyle contentu co teraz w D1 to na kilka miesięcy na pewno starczy.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Contentem moga nazywac ta sama bron tylko w 50 odmianach kolorystycznych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie już nosi, im bliżej premiery tym czas się ciągnie coraz bardziej. Oglądam wszelkie newsy, ale wszystko już wiadomo. No może dziś dowiedziałem się o aurach, które będą miały swój osoby slot w inventory, także będą wizualne fajerwerki :) Do tego styl naszego respawnu będzie uzależniony od dodatku na naszym statku :) Srogo liczę na mnóstwo opcji kustomizacji wszystkiego. 55183ebe7721701079b1fcecc2703747.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym respawnem moim zdaniem chodzi o klany, ale zobaczymy.

 

1 godzinę temu, helganin napisał:

Nie wiem czy nie kupić na PS4 bo na PC zaraz będzie masa oszustów choć graficznie jest lepiej :/

Jasne.. bo w jedynce Destiny na Playstation i Xboksie to nikt nie czitował ze zrzucaniem bossów na raidzie, przechodzeniem przez sciany, farmieniem "dziurki"  itd itp etc..  :jaro:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie tutaj do zgromadzonych, kupujecie na ps4 czy jednak po becie na PC ? Bo nie wiem co zrobić żeby pograć z ekipa jakaś solidna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gorekkk napisał:

Teraz pytanie tutaj do zgromadzonych, kupujecie na ps4 czy jednak po becie na PC ? Bo nie wiem co zrobić żeby pograć z ekipa jakaś solidna 

Xbox one zapraszam hehe. Moim zdaniem jak masz ps4 to bierz na 4  albo zapraszam na xa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze nie ma wersji na OSX bo by jeszcze mnie podkusilo zeby zainstalowac :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz pytanie tutaj do zgromadzonych, kupujecie na ps4 czy jednak po becie na PC ? Bo nie wiem co zrobić żeby pograć z ekipa jakaś solidna 
#pcnikogo

Największe community było, jest i będzie na PlayStation. Ekipy szukasz? Jeśli na pewno będziesz grać dużo (a nie kolejny ze słomianym zapałem) to możesz nawet wbijać do nas do klanu. Jeśli nie masz ochoty, to są duże społeczności na PS4, tam zawsze kogoś znajdziesz. Do tego sama gra będzie oferować "Guided games", więc tym łatwiej będzie można kogoś znaleźć, ale jak to będzie działać to wyjdzie w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×