Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Patricko napisał:

#pcnikogo

Największe community było, jest i będzie na PlayStation. Ekipy szukasz? Jeśli na pewno będziesz grać dużo (a nie kolejny ze słomianym zapałem) to możesz nawet wbijać do nas do klanu. Jeśli nie masz ochoty, to są duże społeczności na PS4, tam zawsze kogoś znajdziesz. Do tego sama gra będzie oferować "Guided games", więc tym łatwiej będzie można kogoś znaleźć, ale jak to będzie działać to wyjdzie w praniu.

 

No nie wiem Patricko...Bo reakcjach na betę zakładam, że na PC grę kupi  miliony graczy i community może być większe niż na konsolach. Natomiast będzie to społeczność pełna rozwrzeszczanych gówniarzy, "elitarnych" graczy itp. Jak ktoś chce grać poważnie z ekipą, to tylko PS4. Chyba, że ktoś ma już zgraną ogarniętą grupę, z którą gra w inne tytuły na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Grabeq napisał:

 

No nie wiem Patricko...Bo reakcjach na betę zakładam, że na PC grę kupi  miliony graczy i community może być większe niż na konsolach. Natomiast będzie to społeczność pełna rozwrzeszczanych gówniarzy, "elitarnych" graczy itp. Jak ktoś chce grać poważnie z ekipą, to tylko PS4. Chyba, że ktoś ma już zgraną ogarniętą grupę, z którą gra w inne tytuły na PC.

 

Reakcje na Bf1 też były raczej pozytywne, a popatrz teraz ile ludzi gra na PC a ile na PS4.  Inna sprawa, że gracz PCtowy to gracz marudny, pogra chwile i pójdzie gdzie indziej a na PS4 ludzie będą katować wiele miesięcy jak  jedynkę :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popa to.
 
Zajebiste! Oby dobre emoty zrobili jakieś i będzie wypas :1_grinning:

Już niecały tydzień!
535e04a0cf161a4d9c2a6deb049d1eff.jpg
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holograficzne emoty .... to ten content o ktorym mowili w zapowiedziach? :FailFish:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w klanie jak jest milion osób to nie ma takiej więzi bo nie znasz każdego ja dołączyłem na xboxie do klanu 35 osobowego poznajemy się i jest mega czuje ze  bd zgrana rodzinna ekipa ze tak powiem.

 

A co do tematu to prawda ze serwery rusza dopiero 2 w nocy z środy ma czwartek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego niby mialyby tak zrobic? Gry maja premiere o polnocy strefy do ktorej przypisane jest twoje konto, tak bylo od zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, czacha79 napisał:

A dlaczego niby mialyby tak zrobic? Gry maja premiere o polnocy strefy do ktorej przypisane jest twoje konto, tak bylo od zawsze.

Tak ale gdzieś czytałem ze serwery uruchomią dopiero na raz wszystkie czasu polskiego 2 w nocy z srody na czwartek w stanach to wtedy któraś tam godzina. Destiny to gra sieciowa wiec klienta włączysz po 12 ale serwery będą wyłączone i nie pograsz. Nie mówię se tak będzie tylko wiele osób to mówiło mi dlatego pytam czy to prawda 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Banan91PL napisał:

Tak ale gdzieś czytałem ze serwery uruchomią dopiero na raz wszystkie czasu polskiego 2 w nocy z srody na czwartek w stanach to wtedy któraś tam godzina. Destiny to gra sieciowa wiec klienta włączysz po 12 ale serwery będą wyłączone i nie pograsz. Nie mówię se tak będzie tylko wiele osób to mówiło mi dlatego pytam czy to prawda 

Zobacz co Patryk wrzucił wyżej z tym licznikiem. Wtedy ruszą serwery. Może dla wszystkich od razu a może będą wpuszczali o północy dla danej strefy czasowej, ale na pewno nie 26 godzin po premierze w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja logikę serwery są jedne nie i włącza je na raz Wiec na pewno równo o 12 nie pograsz bo premiera jest 6 na całym świecie a o 12 w Polsce jest 19 w nowym jorku a wtedy jest tam jeszcze 5 rozumiesz Wiec chyba trochę racji mam ze równo o 12 na pewno nie programy  klienta włączysz owszem ale serwery będą offline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start jest dla każdego regionu o północy, czyli Australia gra jako pierwsza. USA ma jedną date startu. Jest to potwierdzona informacja przez samo Bungie. Zresztą każdy kto ma pre-ordera na sklepiku niech sprawdzi, o której godzinie zostanie odblokowana gra.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Patricko napisał:

Start jest dla każdego regionu o północy, czyli Australia gra jako pierwsza. USA ma jedną date startu. Jest to potwierdzona informacja przez samo Bungie. Zresztą każdy kto ma pre-ordera na sklepiku niech sprawdzi, o której godzinie zostanie odblokowana gra.

Mi na xboxie pokazuje 2 w nocy jak liczę ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem go wczoraj, szkoda że nie powiedział nic ciekawego ani nowego :38_worried: Chyba poza prawdziwą nazwą Volleya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zwróciłem Destiny 2 na xboxie jednak wybieram ps4 tu jednak łatwiej bd znaleść wiarę No i starzy znajomi  to co jakis klan ^^?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Banan91PL

Klan jest i zapraszamy do SH! :1_grinning: Mamy temat w dziale Destiny !

 

Teraz będzie jeszcze łatwiej znaleźć wiarę do gry dzięki ich małym, bo małym, ale zawsze posunięciom do przodu :1_grinning:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BartexXx20 napisał:

@Banan91PL

Klan jest i zapraszamy do SH! :1_grinning: Mamy temat w dziale Destiny !

 

Teraz będzie jeszcze łatwiej znaleźć wiarę do gry dzięki ich małym, bo małym, ale zawsze posunięciom do przodu :1_grinning:

Ale jak w klanie jest 4000 osób to ciężko się zrzyc i zgrać bo nie będziesz znał nikogo ani nikt ciebie ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak w klanie jest 4000 osób to ciężko się zrzyc i zgrać bo nie będziesz znał nikogo ani nikt ciebie ;
W klanie mamy póki co nawet nie 40 osób, więc bez przesady, a grających na serio regularnie może z max 10 będzie, także spokojnie. Co jakiś czas czyszczę klan z ludzi, którzy nie grają w ogóle.
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Patricko napisał:
Przed chwilą, Banan91PL napisał:
Ale jak w klanie jest 4000 osób to ciężko się zrzyc i zgrać bo nie będziesz znał nikogo ani nikt ciebie ;

W klanie mamy póki co nawet nie 40 osób, więc bez przesady, a grających na serio regularnie może z max 10 będzie, także spokojnie. Co jakiś czas czyszczę klan z ludzi, którzy nie grają w ogóle.

Spoko to co 6 zaczynamy ? Zaraz wyślę zapro na psn ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało. Na początku będzie pewnie oblężenie i nawet do party się nie będzie dało dostać, ale ogarniemy wszystko. Pierwsze tygodnie trzeba przeboleć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Patricko napisał:

Śmiało. Na początku będzie pewnie oblężenie i nawet do party się nie będzie dało dostać, ale ogarniemy wszystko. Pierwsze tygodnie trzeba przeboleć :)

Macie jakiś czat grupowy na mesengerze czy coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalilem bete na pc na najwyższych (wcześniej ogrywałem na ps4p),  płynoość, grafa, efekty, szczerze mówiąc to sie nie spodziewałem że aż taka różnica. Musze tylko m+k okiełznać, myślałem że przesiadka z konsoli na pc będzie łatwiejsza. Mysz jak mysz ale klawe mi cieżko opanować bo musze sie co chwile na nią gapić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem na PC w końcu w robocie bo w chacie na laptopie nie dało rady. Różnica jest spora, ale chyba jestem już do szpiku przesiąknięty graniem na konsoli.

Granie na myszce i klawiaturze to dla mnie masochizm, trzeba jakieś wygibasy robić żeby płynnie poruszać się po mapie.

Nie grałem na PC (oprócz Diablo 3) prawie 15 lat i już chyba za późno dla mnie.

Płynnie, szybko, ładnie ale niewygodnie no i za dużo grafiki :24_stuck_out_tongue:

Tylko #consolepeasants :)

 

Jeszcze jedna rzecz, co mnie bardzo zdziwiło miałem wrażenie że na PC jest dużo większy aim assist przy grze na padzie niż na konsoli.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko - poszedł request o dołączenie do klanu. Zamówiłem preordera - niech się dzieje co chce :14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×