Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, shemaforash napisał:

 

Jeszcze jedna rzecz, co mnie bardzo zdziwiło miałem wrażenie że na PC jest dużo większy aim assist przy grze na padzie niż na konsoli.

 

Z tego powodu jest wielki płacz i zgrzytanie zębami. Zakładam, że będą istotne zmiany w tym zakresie. Ludzie z padem i pistoletem sieją spustoszenie w PvP :D. Swoją drogą nudnym jak flaki z olejem PvP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz konta zakładać. Twój PSN jest kontem na Bungie.net oraz w samej grze. Tak samo jest z Xboxem i Battle.netem.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bany4KHDR napisał:

odpalilem bete na pc na najwyższych (wcześniej ogrywałem na ps4p),  płynoość, grafa, efekty, szczerze mówiąc to sie nie spodziewałem że aż taka różnica. Musze tylko m+k okiełznać, myślałem że przesiadka z konsoli na pc będzie łatwiejsza. Mysz jak mysz ale klawe mi cieżko opanować bo musze sie co chwile na nią gapić

 

Na PC coś nie ogarnęli za bardzo sterowania M+K, gra ma naleciałości konsolowe, więc nie trenuj na tej grze . Ludzie na PvP lepsze staty kręcą na padach niż m+k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie trochę fakt, że dzisiaj pojawiło się sporo informacji o wycofanych zamówieniach na limitki. Ja mam zamówienie w Xkomie, dzwoniłem dzisiaj i też dostałem odpowiedź, że nie są w stanie mnie zapewnić, że gra będzie. Informacja czy będą mieli odpowiednią ilośc sztuk na stanie pojawi się niestety dopiero 4.09, co jak dla mnie zakrawa o jakiś żart. O tym kto dostanie, będzie oczywiście decydowała chronologia. Ja niestety głupio postąpiłem, bo nie mogłem się zdecydować czy standard czy limitka i zamówiłem dopiero 10.08 jak nagle się zorientowałem, że podstawka nagle wszędzie z 249 poszła w góre na 269. Mam nadzieję, że jednak mi się poszczęści bo pudełko ładne, a i już season pass będzie z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Martwi mnie trochę fakt, że dzisiaj pojawiło się sporo informacji o wycofanych zamówieniach na limitki. Ja mam zamówienie w Xkomie, dzwoniłem dzisiaj i też dostałem odpowiedź, że nie są w stanie mnie zapewnić, że gra będzie. Informacja czy będą mieli odpowiednią ilośc sztuk na stanie pojawi się niestety dopiero 4.09, co jak dla mnie zakrawa o jakiś żart. O tym kto dostanie, będzie oczywiście decydowała chronologia. Ja niestety głupio postąpiłem, bo nie mogłem się zdecydować czy standard czy limitka i zamówiłem dopiero 10.08 jak nagle się zorientowałem, że podstawka nagle wszędzie z 249 poszła w góre na 269. Mam nadzieję, że jednak mi się poszczęści bo pudełko ładne, a i już season pass będzie z głowy.

Heh to samo mi ostatnio powiedzieli... Ze gra dotrze do mnie 08.09...bo nie wiedzą kiedy dostaną i że przecież premiera może ulec zmianie jak im napisałem że jest ona 06.09...żenujące z lekka

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

PS. Dzisiejsza odp od xkomu odnośnie złożonych zamówień na Limited Edition :

Witamy serdecznie,

 

Łukaszu, w chwili obecnej posiadamy potwierdzenie dla realizacji wszystkich złożonych do tej pory zamówień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik tez mi kiedyś tak zrobił ale dali potem niezły rabat na kolejna grę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, wesoly_kowal napisał:

Heh to samo mi ostatnio powiedzieli... Ze gra dotrze do mnie 08.09...bo nie wiedzą kiedy dostaną i że przecież premiera może ulec zmianie jak im napisałem że jest ona 06.09...żenujące z lekka

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

 

6 minut temu, CePeeN napisał:

Empik tez mi kiedyś tak zrobił ale dali potem niezły rabat na kolejna grę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Pfyyyy :) ten Empik to zawsze wali w hooya, kupcie wersję cyfrową i po problemie :) Na premierę będziecie mieli w 100 %.

Prawda jest taka, że z każdym sklepem stacjonarnym może być różnie (za dużo etapów z czynnikiem ludzkim :24_stuck_out_tongue: tj. ktoś musi to załadować, dowieźć, przyjąć w każdym z tych etapów przysłowiowo ktoś może dać ciała -> bo miał np. gorszy dzień :24_stuck_out_tongue:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale empik mnie tylko raz tak dal dupy, tak to zawsze w dniu premiery mam gre na biurku. A chlopaki pisza o Xcomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loteria teraz kupować na premierę pudełka. Mnie tylko nigdy nie zawodzi cdp, zawsze na premierę gra w paczkomacie czeka.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość premierowych gier zakupionych w formie pudełkowej dochodziło do mnie w dniu premiery czyli jeśli premiera jest w środę o 24 to produkt dostawałem w czwartek między 12-18 i liczę, że x-kom podtrzyma ten trend jeśli nie to moje pierwsze i ostatnie zamówienie u nich. Jak się wkurzę to kupie edycje cyfrową ale dwa pudełka z limitką z d1 i d2 ładnie by wyglądały obok siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Grabeq napisał:

 

Z tego powodu jest wielki płacz i zgrzytanie zębami. Zakładam, że będą istotne zmiany w tym zakresie. Ludzie z padem i pistoletem sieją spustoszenie w PvP :D. Swoją drogą nudnym jak flaki z olejem PvP...

Rzeczywiście, nie wydawało mi się że będzie to aż takie wielki problem, ale na reddit kilka wątków, neogaf, youtube też o tym mówią.

Wcale się nie dziwię, nie chciałbym po każdym przegranym pojedynku 1v1 zastanawiać się czy to mi zabrakło umiejętności czy przeciwnika miał za dużo AA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, czacha79 napisał:

Startuje 31 sierpnia czyli dzisiaj.

 Chodziło mi bardziej która godzina 

 

a tak w ogóle panowie wysyłajcie zaproszenia na psnie i napiszcie wiadomość ze chodzi o Destiny im więcej wiary do wspólnej gry tym lepiej

 

Banan91PL

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jakas roznica ktora to bedzie godzina skoro i tak gry nie odpalisz do 6 wrzesnia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, czacha79 napisał:

A to jakas roznica ktora to bedzie godzina skoro i tak gry nie odpalisz do 6 wrzesnia? ;)

Dla mnie tak bo ściąga się jak krew z nosa wszystko z psna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na to tydzien .. pozostaw konsole w trybie uspienia i sie sciagnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Frost Prime napisał:

Wie ktoś kiedy pojawią się pierwsze recenzje?

Dzień przed premierą, 5 września.

 

 

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy w grze kupionej na polskim PS Store będzie do wyboru język angielski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo czy w grze kupionej na polskim PS Store będzie do wyboru język angielski?
Tak, będzie. Masz tam listę języków na karcie gry w sklepiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 dni!

 

image.png.27f6e5796a4ff4305ef817589852947b.png

 

No wreszcie:

Daniel: When we say "best possible gear," we look at what the best scenario is for your character across your account. This means that, if you are playing on your Hunter (like you should), we might use the Helmet you accidentally left in the vault, the Boots you just picked up but haven't equipped, and the Auto Rifle that you forgot to transfer from your Warlock. Gear on other characters, in the vault, in your inventory, or currently equipped are all compared to find the best loadout you could have.

 

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×