Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

@up

To chyba jedna z lepszych zmian, w końcu nie będzie trzeba latać w najlepszym sprzęcie tylko dla tego żeby mieć najwyższy LL lub przebierać się co godzinę przy dekodowaniu engramów.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie w temacie No więc skąd ta ekscytacja ? (nie pytam złośliwie bo zaraz znowu Patricko bana mi da za szkalowanie D2, tylko serio.)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie w temacie No więc skąd ta ekscytacja ? (nie pytam złośliwie bo zaraz znowu Patricko bana mi da za szkalowanie D2, tylko serio.)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Dałem Ci bana za zachowywanie się jak skończony debil i następny nie będzie już czasowy...
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



No więc skąd ta ekscytacja ?


Bo jedynka była zajebistą szczelanką do pogrania wspólnie ze znajomymi, a 2 zapowiada się na jeszcze lepszą. U mnie na liście wszyscy znajomi z D1 już zakupili D2. Hype jest przeokrutny, nawet większy niż u Ciebie na to obrzydliwe cebulowanie :22_stuck_out_tongue_winking_eye:
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:


 

 


Bo jedynka była zajebistą szczelanką do pogrania wspólnie ze znajomymi, a 2 zapowiada się na jeszcze lepszą. U mnie na liście wszyscy znajomi z D1 już zakupili D2. Hype jest przeokrutny, nawet większy niż u Ciebie na to obrzydliwe cebulowanie :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

 

Przeca ja mam D2 w tej najbardziej wypasionej wersji już od ok.2 miesięcy kupione :24_stuck_out_tongue:

A wracając do tematu ktoś rozjaśni mi sprawę z tym EQ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh...

W jedynce musiałeś ubrać najlepszy sprzęt przy otwieraniu engramów, przez co często trzeba było przenosić itemy z banku, ubierać je, itd.
Teraz nic nie trzeba, bo gra sama będzie szukać najlepszego sprzętu, bez względu na to co masz założone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie bylo trzeba tego robic, ale gdy okazalo sie ze roll z engramu zalezy od tego co mas zna sobie ludzie po prostu zaczeli to robic ;)  To co teraz prezentuja jest troche bez sensu, bo po wykoksaniu pierwszej postaci kazda kolejna na niskim levelu i tak powinna dostawac wysokie engramy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest raczej przypisane do jednej postaci, a nie do wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, czacha79 napisał:

W sumie to nie bylo trzeba tego robic, ale gdy okazalo sie ze roll z engramu zalezy od tego co mas zna sobie ludzie po prostu zaczeli to robic ;)  To co teraz prezentuja jest troche bez sensu, bo po wykoksaniu pierwszej postaci kazda kolejna na niskim levelu i tak powinna dostawac wysokie engramy ;)

 

11 minut temu, Patricko napisał:

Ale to jest raczej przypisane do jednej postaci, a nie do wszystkich.

Biorą i czytają:

 

That’s convenient! What if I have a level 20 Hunter and make a new Hunter so I can have 3 Hunters? Will all my drops be level 20 gear on the new Hunter? What if I've got a ton of Exotics?
 
Daniel: Nope! The system is smart enough to look at level requirements and make sure it ignores anything that is too high for the current character to equip. It also obeys equipping restrictions, so it understands that you can only equip one Exotic weapon and one piece of exotic armor and figures that in.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej Panowie, znamy praktycznie całą zawartość gry i... Nie ma szału Wyciekł poradnik do D2, jest tam praktycznie wszystko, klasy, egzotyki, itd. Nie ma tego dużo, ale mam nadzieję, że nie wszystko wrzucili do sieci.

 

Link do reddita, a tam już cała reszta:

 

https://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/6xaebu/spoiler_destiny_2_gamestop_guide_leak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się nie opłaciło czekanie..:D

Wszystkie sklepy podwyższyły cenę destiny a na cdp.pl zniknął bundle z koszulką. 
Teraz najtaniej 260/270 zł za pudełko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, przebywam aktualnie w Niemczech i chce kupić tutaj Destiny 2 i czy gra tutaj zakupiona bedzie mieć język polski czy to zależy od danej gry ? Chociaż jak bedzie język angielski to już mi to wystarczy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniesli ceny bo jest popyt na gre ... to nic ze dolar i euro tanieja, ceny warto podniesc skoro lud sie bije o preordery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czysto teoretyczne, dzielenie się kontami pozwoli też na grę jednoczesną w gry takie jak destiny2? Mimo że jest sieciowa? W uncharted nie było problemu ale grałem singlowo głównie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanko, przebywam aktualnie w Niemczech i chce kupić tutaj Destiny 2 i czy gra tutaj zakupiona bedzie mieć język polski czy to zależy od danej gry ? Chociaż jak bedzie język angielski to już mi to wystarczy ;D
Wszystko zależy od tego jakie jest wydanie na Europę. Ale stawiam, że jest jedno, więc powinna mieć normalnie wszystkie języki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam straszne obawy, że będę zmuszony grać w grę z polskim dubbingiem, bo deweloper nie da w grze opcji wyboru.
Katorgą będzie zmiana języku systemu konsoli. Jak byśmy się cofneli o 10 lat wstecz do czasów PS3.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam straszne obawy, że będę zmuszony grać w grę z polskim dubbingiem, bo deweloper nie da w grze opcji wyboru.
Katorgą będzie zmiana języku systemu konsoli. Jak byśmy się cofneli o 10 lat wstecz do czasów PS3.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka


Naprawdę tak ciężko Ci zmienić język w konsoli? :) Innej opcji nie ma na pełny englisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mi tak samo ciężko jak deweloperowi dać taką opcję w grze :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 6 strajków w tym jeden ekskluzywny... Ale się nagramy. Do tego 17 misji fabularnych. 2-3 wieczory i gra pęka, a potem tylko raid i czekanie do dodatku :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdziewiczenie wszystkich aktywnosci przejdzie szybko, ale potem zacznie sie orka i farmienie .. jak beda z tego 3 tygodnie grania to bedzie super :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakbyście nie pre-orderowali wszystkiego jak ślepe owce, zawartości byłoby więcej? A tak mają waszą kasę w kieszeni i wy*ebka na naiwnych

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×