Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co, czekac na jakies turbo duzo raidow edyszyn jak nie mam parcia na gierke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Jak można nie mieć parcia na tą grę? :1_grinning:

Doświadczenie uczy, że do tej marki trzeba podchodzić z dużą ostrożnością. Może być tak jak w przypadku pierwszej części. zawartość była ok dopiero po 2 latach.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mam zamiaru czekać dwa lata

Dokładnie.
Lepiej na spokojnie od początku niż później na szybko i mieć za dużo rzeczy do zrobienia i szukać ekipy.
...gdzie starszym graczom już się nie chce a nowi są nie ogarnięci.
Przerabiałem to na Xbox. Zacząłem od Rise of Iron. Na szczęście wróciły aktywności z year 1 w formie wyzwań i mojej ekipie chciało się wrócić do starych raidów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Frosta trochę rozumiem. Jedynkę kupiłem na premierę i odbiłem się od niej jak od ściany. Wróciłem dopiero po wyjściu Irona, i były to bardzo intensywne gejmingowe doznania ;) stąd u mnie duży hype na 2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi kupisz gierke Komar to obiecuje miec parcie, cisnienie i hajp!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralbym sobie w jakiegos looter-shootera i mysle wlasnie, czy sie porwac na to destiny, czy moze sobie do division wrocic?

 

Recki beda przed premiera? Ciekaw jestem czy kampania chociaz daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ploteczeki

Spoiler

Ponoć mają być sety broni, który jeżeli będą wyposażone razem dadzą dodatkowe bonusy. Przykład jaki podano to Mida + jakiś submachine Mini tool czy jakoś tak. Ciekawe.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy niebieski i standardowy fioletowy loot będzie coś warty. Czy i tak wszyscy będą biegać ze sprzętem i w ciuchach z raidu uzupełnionym o jakiś egzotyk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy niebieski i standardowy fioletowy loot będzie coś warty. Czy i tak wszyscy będą biegać ze sprzętem i w ciuchach z raidu uzupełnionym o jakiś egzotyk. 
Na 101%. Sprzęt z raidu będzie najlepszy póki nie wyjdzie drugi raid, a go też nie jest pewne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Patricko napisał:

Na 101%. Sprzęt z raidu będzie najlepszy póki nie wyjdzie drugi raid, a go też nie jest pewne :)

 

W takim razie po co cała reszta :)  Ja rozumiem,  że sprzęt z raidu to coś elitarnego, ale potem dochodzi do sytuacji, że każdy biega tak samo ubrany. A fajnie by było jakby było kilka wariantów topowych ciuchów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie będzie infusion można zrobić. Pewnie z raidu będzie leciał max. power i potem ewentualnie przepalasz na ulubione legendy i egzotyki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zanim dojdziesz do raidu, a potem jeszcze się na nim ubierzesz to też trochę potrwa. Poza tym do pvp pewnie będzie inny sprzęt. Koniec końców i tak wszyscy będą biegać w podobnym sprzęcie. To nie World of Warcraft, tu masz parę itemów na krzyż, więc czego oczekujesz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Patricko napisał:

Bo zanim dojdziesz do raidu, a potem jeszcze się na nim ubierzesz to też trochę potrwa. Poza tym do pvp pewnie będzie inny sprzęt. Koniec końców i tak wszyscy będą biegać w podobnym sprzęcie. To nie World of Warcraft, tu masz parę itemów na krzyż, więc czego oczekujesz :)

 

Jak to czego, tons of content  :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FF14 tym mmo dodali taką opcję, że możesz zmienić wygląd armoru na dowolny. Czyli masz armor max level a możesz biegać w najsłabszych szmatach. To by było ciekawe jak widzisz postać z konkretnym egzotykiem, a tu zonk...coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×