Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Frost Prime napisał:

W FF14 tym mmo dodali taką opcję, że możesz zmienić wygląd armoru na dowolny. Czyli masz armor max level a możesz biegać w najsłabszych szmatach. To by było ciekawe jak widzisz postać z konkretnym egzotykiem, a tu zonk...coś innego.

W world of warcraft taka opcja weszła pare lat temu nazywało się to transf-coś tam ze mogłeś zmienić wygląd itemu na inny i było to fajne bo niektóre bronie fajnie wyglądały i nie musieliśmy się męczyć z lepszym ale brzydszym itemem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dodadza w drugim platnym dodatku, za 289zl ;)

Na Twitchu streamy z D2 poszly w ruch ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam preorderów w xkom, zamawiałem w lipcu a dowiedziałem się że grę planują wysłać dopiero 8 września :seriously:

Trzeba będzie się odciąć od internetu :sad:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy z uk podesłał mi screeny z Edge z recką D2. Jak Patricko pozwoli to mogę tu wrzucić, chyba źe to spoiler czy inne zło :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez x kom ale mi odpowiedzieli wczoraj ze jeszcze nic nie wiedza bo nie dostali od dystrybutora, jak wysla 8 dostaniesz 11 niezly pre order chyba wezme cyfrowke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawia sens składania preorderów skoro w zdecydowanej większości przypadków wysyłane są albo w ten sam dzień albo nawet później, a przecież wystarczy podjechać w dniu premiery do Saturna/MM itp.

 

Pomijam fakt jak ktoś mieszka w Pciu Dolnym i do większego sklepu z elektroniką ma ~100km. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od xkomu :
Witamy ponownie :) Łukaszu, dzisiaj przyjmujemy dostawę gry, jednak potwierdziły się przypuszczenia o zbyt małej ilości limitowanych i kolekcjonerskich edycji. Nieco więcej będziemy wiedzieli popołudniu jak wygląda sytuacja - damy znać na bieżąco i mamy nadzieję, że również uda się zrealizować Twoje zamówienie :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Banan91PL napisał:

W world of warcraft taka opcja weszła pare lat temu nazywało się to transf-coś tam ze mogłeś zmienić wygląd itemu na inny i było to fajne bo niektóre bronie fajnie wyglądały i nie musieliśmy się męczyć z lepszym ale brzydszym itemem 

Transmogryfikacja :) W diablo było to samo. Można było zmienić wygląd dowolnego przedmiotu na dowolny inny w tej kategorii, który się kiedyś posiadało. 

Ja z tym destiny mam taki problem, że strasznie bym w taką gierkę pocisnął. Grałem w jedynkę jeszcze na ps3, ale że grałem sam to było w sumie smutno.

Na 2 się jakoś specjalnie nie czaiłem, później forumek i @manoszek mnie trochę zachęcili, a później się okazało, że będzie stosunkowo niewiele zawartości i bez dlc co pół roku się nie obędzie. Jakby było dużo gry w grze i wychodziły jakieś konkretne dodatki (jak we wspomnianym wcześniej wowie, w którym spędziłem prawie 4 lata nie nudząc się przez sekundę) to spoko, ale jak gra jest średnio rozbudowana (a tak interpretuję to, jak pisaliście że zawartości jest na 3 wieczory a później tylko farma) i równie niewielkie dodatki wychodzą co pare miesięcy to trochę zniechęca osobę, która nie jest napalona jak szczerbaty na suchary.

Gry nie skreślam - poczekam na recenzje i Wasze wrażenia i przemyślimy sprawę :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KOMARZYSKO napisał:

Znajomy z uk podesłał mi screeny z Edge z recką D2. Jak Patricko pozwoli to mogę tu wrzucić, chyba źe to spoiler czy inne zło :1_grinning:

Dawaj w tag spoiler i kto będzie chciał zobaczy :)

 

1 godzinę temu, Geble napisał:

Zawsze mnie zastanawia sens składania preorderów skoro w zdecydowanej większości przypadków wysyłane są albo w ten sam dzień albo nawet później, a przecież wystarczy podjechać w dniu premiery do Saturna/MM itp.

Są premiery gdzie po prostu gier brakuje, chociażby ostatnio remaster Crasha, po dwóch dniach dostać grę w sklepie graniczyło z cudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znajomy z uk podesłał mi screeny z Edge z recką D2. Jak Patricko pozwoli to mogę tu wrzucić, chyba źe to spoiler czy inne zło :1_grinning:
Wrzucaj, a nie pytaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to w taptoku wrzucic w spoiler, więc jak mod "umi" to niech edytuje :)05c8f9119833c11da509718cf6138122.jpg727d704301692b53533e256643f1b577.jpg150955f52635c36931677fbe3ba968e4.jpg4f7837b32685c46d2d87513d5c97e097.jpgee1d6bbc6a0297a67cc105e0ef5cd6a7.jpg0e228ddbccc019b5b6729ca00a9bdce3.jpg75df8c666cb92e85aceca4a15f5bf3de.jpg8cc50501eb21a7eb1f8cd20ed86ddfda.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Transmogryfikacja :) W diablo było to samo. Można było zmienić wygląd dowolnego przedmiotu na dowolny inny w tej kategorii, który się kiedyś posiadało. 

Ja z tym destiny mam taki problem, że strasznie bym w taką gierkę pocisnął. Grałem w jedynkę jeszcze na ps3, ale że grałem sam to było w sumie smutno.

Na 2 się jakoś specjalnie nie czaiłem, później forumek i @manoszek mnie trochę zachęcili, a później się okazało, że będzie stosunkowo niewiele zawartości i bez dlc co pół roku się nie obędzie. Jakby było dużo gry w grze i wychodziły jakieś konkretne dodatki (jak we wspomnianym wcześniej wowie, w którym spędziłem prawie 4 lata nie nudząc się przez sekundę) to spoko, ale jak gra jest średnio rozbudowana (a tak interpretuję to, jak pisaliście że zawartości jest na 3 wieczory a później tylko farma) i równie niewielkie dodatki wychodzą co pare miesięcy to trochę zniechęca osobę, która nie jest napalona jak szczerbaty na suchary.

Gry nie skreślam - poczekam na recenzje i Wasze wrażenia i przemyślimy sprawę :)

Stosunkowo niewiele zawartosci? Prosze cie ... 100h pyknie nie wiadomo kiedy i nawet nie zdazysz ziewnac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma kopię fizyczną może już pocinać.

 

Edit: I już pierwsza wtopa.

 

image.png.482a7ca6d5828d0bcb879449eb7f5df6.png

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że taka informacja dotycząca klanów krążyła już po sieci parę dni temu.

Znając życie wprowadzą klany w dniu wprowadzenia raidu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo to chyba nie zdziwi, ale srebro do kupienia od początku gry plus jakiś pył tak jak za srebro kupić można było silver dust tak tu jakiś inny. Mikrotransakcje potwierdzone - każdy wiedział, że będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem ze trzy streamy i u wszystkich "jaszczmop" sie gliczuje :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejsc wprowadzenie, potem samotna wizyta na farmie i zdaje sie ze dopiero potem na orbicie / misji ktos moze dolaczyc lub ty do kogos. Kolejna wizyta na farmie to juz pelno ludzi i enpecow.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×