Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tragedia ten pl dubbing, zmieniłem język systemu na ang i gra się odpala po ang ale bez napisów pl :/
Prócz tego sam miód i orzeszki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, żebyście nie kusili...

Jak pisałem, jedyne czego się obawiam, to że nie będzie co robić oprócz grindowania, ale jak mówicie, że jest co robić to może i by to wziąć...

Takie zwykłe pudełko na spróbera :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograne do 7 rano od polnocy ... pierwsze wrazenie ze to Destiny 1.5 ... ale potem bylo juz tylko lepiej :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, czacha79 napisał:

Pograne do 7 rano od polnocy ... pierwsze wrazenie ze to Destiny 1.5 ... ale potem bylo juz tylko lepiej :good:

 a co sprawiło konkretnie, że pozniej bylo juz tylko lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że lakoniczne 'recenzje' niewyspanych użytkowników świadczą, że jest dobrze :biggrin:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, szurubur napisał:

 a co sprawiło konkretnie, że pozniej bylo juz tylko lepiej?

Gejmplej, filing, szał ciał i grad pocisków.. jest miód :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli pytasz o miejscowki z patroli to nie ma lokacji Old Russia, jest nowa European Dead Zone - wydaje sie byc sporo wieksza. Byc moze dalej w fabule cos sie zmienia, ale nie wydaje mi sie ;) Mapy sa bardzo rozbudowane i miejscowki robia wrazenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś z Was limitke w Empiku? Ja zamawiałem w połowie lipca i przed godziną dostałem maila odnośnie anulowania zakupu (oczywiście opłacone). Zamawiałem wcześniej dlatego, że spodobała mi się figurka, którą teraz chętnie bym zwrócił i kupił gdziekolwiek indziej tą limitkę... Nie polecam emipka.

Z drugiej strony teraz to pewnie już nigdzie nie kupię limitki.. -,- Banan im w 4 litery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem w ultimie z koszulka i dzisiaj dostałem sama grę ...

Nawet głupiego przepraszamy koszulki się skończyły ( a byłem jednym z pierwszych zamawiających ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby opisać po krótce jaki jest cel tej gry? Coś jak the division tylko fps? Tyle szumu a mi tak naprawdę to koło nosa przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BułkazSzynką napisał:

Ktoś mógłby opisać po krótce jaki jest cel tej gry? Coś jak the division tylko fps? Tyle szumu a mi tak naprawdę to koło nosa przeszło.

Ja bym powiedział ze mieszanka diablo pod względem aktywności i grindu z domieszka wowa i borderlands

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BułkazSzynką napisał:

Ktoś mógłby opisać po krótce jaki jest cel tej gry? Coś jak the division tylko fps? Tyle szumu a mi tak naprawdę to koło nosa przeszło.

FPS z elementami gridnu, expa, rpg, coopa.. Division to dobre porownanie ;) Albo Borderlands. Ale jak mogles pominac cos takiego jak Destiny to nie rozumiem ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak jak w becie. Po 40minutach niebieski ekran z kodem błedu. Kurw.. mać. Tylko w Destiny 2 tak mam. Ps4Pro.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wojcik_dan napisał:

A ja tak jak w becie. Po 40minutach niebieski ekran z kodem błedu. Kurw.. mać. Tylko w Destiny 2 tak mam. Ps4Pro.

Dobrze ze zostałem graczem amatorem wszystko śmiga tak na full hd wyglada jak 4k z hdr i 60 fps a tak serio widziałem na fejsbuku nie tylko ty tak masz ale myśle żebyś się nie stresował wyjdzie patch raz dwa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Problem dotyka PRO, nie słyszałem żeby stare ps4 miały problemy. Ale nie wykluczone.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tylko pro. Najlepsze że te białe specjalnie wypuszczone na premiere Destiny 2 też się zawieszają. Ten błąd był już w becie i tak chłopaki z Bungie poprawili...ach szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Od razu powiem, że dopiero zaczynam przygodę z D2. Nie ogrywałem pierwszej części.

Po 30 minutach grania mam kilka pytań z prośbą o odpowiedź  i proszę nie traktować ich, jako lamerskich:

- w recenzji gry przeczytałem, że można zapisywać w dowolnym momencie, ale nie znalazłem nigdzie takiej opcji w menu. Co dziwniejsze. Nie dostrzegłem też żadnego alertu, a także podczas gry o zapisywaniu w punktach kontrolnych. Wiec jak to jest z tym zapisem? Trzeba przejść całą misję?

- czy w tej grze ustawia się poziom trudności? Bo póki to powiem, że jest bardzo słabo, jeżeli chodzi o poziom trudności.

- podczas pierwszej misji doznałem zgonu przez upadek z wysokości. Po ożywieniu na arenie zauważyłem, że oprócz wrogów pojawił się inny gracz. Czy gra automatycznie innych graczy zaprasza po śmierci, aby nam pomóc? Da się to jakoś wyłączyć poza graniem offline? Jaka jest w ogóle idea gry fabularnej - samej kampanii? Chciałbym ją przechodzić wyłącznie solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabułę grasz tak jak masz skład, jak grasz sam to misję grasz sam. Ale pomiędzy misjami jesteś w publicznej strefie i tutaj można spotkać innych. I nie, nie da się tego wyłączyć. Idea tej gry to coop.

Poziom trudności jest banalny w fabule, dopiero potem rośnie przy Nightfallu czy Raidzie. Na początku zresztą nawet strike'i sprawiają problem. Zwykłe mobki na strefach otwartych i misjach zawsze były proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to Destiny. Jak wpadlismy w trzech do crucible to wszystko zamiatane bylo, a sam feeling ze strzelania jest wysmienity, poki co wrazenia jak najbardziej pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że w tej edycji (mówię o misjach fabularnych) jest dużo mniej dropu samej amunicji?

 

PS.

Tak, wiem, powinien wszystkich oneshotować celując tylko w głowę i problemu nie będzie.

No niestety, nie da rady. Problem pojawia się oczywiście w momencie gdy dochodzimy do bossa na końcu misji, ze zwykłych mobków bardzo rzadko coś wypada. W poprzedniej edycji pamiętam, że pół ekranu świeciło na szaro/zielono/fioletowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×