Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a opłaca się tą grę kupić, kiedy nie ma się ekipy i najczęściej grać się będzie z randomami?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Kolos28 napisał:

Panowie a opłaca się tą grę kupić, kiedy nie ma się ekipy i najczęściej grać się będzie z randomami?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Ja w jedynkę grałem z randomami i całkiem dobrze się bawiłem, ale w pewnym momencie zrobiło się smutno i nudno.

Ale tą grę ma tyle osób z forum, że chyba wręcz trudno będzie nie grać z kimś :) 

Możesz dołączyć do mnie i @manoszek, tyle że my zaczniemy na poważnie w przyszłym tygodniu, bo chłop ma w tej chwili ważniejsze rzeczy na głowie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolos jak chcesz grać sam, jak z tego tylko forum gra masa ludzi :) powysyłaj zaproszenia i Twoja lista zmieni sie w listę Destynacji :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Story ukończone i stwierdzam, że jest dobrze. Całość zajęła mi jakieś 8-9 godzin także i tu jest spoko. Względem D1 to jest przepaść, ale i tak mogli się jeszcze trochę bardziej wysilić i dołożyć kilka twistów fabularnych a tu tak bezpiecznie to wszystko poprowadzono. Dźwięk i muzyka to czysta poezja a i na zwyklutkim PS4 gra wygląda obłędnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro Bungie już wrzuca oficjalnie na swój profil, to chyba najwyższa pora na wątek na forum :1_grinning: Czyżby planowali jakieś info jeszcze przed E3? Byłoby fajnie. 954c37020ad792fa11b7d6d2bbd6162b.jpg

Panowie a opłaca się tą grę kupić, kiedy nie ma się ekipy i najczęściej grać się będzie z randomami?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

U mnie na liście znajomych na 41 online wczoraj z 90% gralo w destiny 2, zawsze idzie kogoś znaleźć do grania

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście może, że na mapach jest bardzo mało surowców do zbierania? 

Przynajmniej ja prawie niczego podczas misji nie znajduję, jedynie 1 (JEDEN) surowiec, który wymienić można na punkty reputacji.

Czy to się zmienia po ukończeniu kampanii, czy może surowce dostępne są tylko podczas patrolowania?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Greenadine napisał:

Zauważyliście może, że na mapach jest bardzo mało surowców do zbierania? 

Przynajmniej ja prawie niczego podczas misji nie znajduję, jedynie 1 (JEDEN) surowiec, który wymienić można na punkty reputacji.

Czy to się zmienia po ukończeniu kampanii, czy może surowce dostępne są tylko podczas patrolowania?

 

To raczej ma być tak jak jest. Ludzie na początku D1 strasznie narzekali na zbieranie surowców i koniec końców chyba całkiem wywalili.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na Patrolach nie ma dużo? Pytam, bo jeszcze nie odblokowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Geble napisał:

Nie macie wrażenia, że w tej edycji (mówię o misjach fabularnych) jest dużo mniej dropu samej amunicji?

 

 

Whaaaaat? W zyciu tyle dropu heavy ammo nie widzialem, az czuje sie nie swojo ze niedlugo skonczy sie te eldorado bo sie programisci walneli i niedlugo naprawia ten blad :rofl:

Co do surowcow to jako takie do niczego nie sa potrzebne. Podobnie jak tokeny sluza do levelowania reputacji, a nie crafcenia czy ulepszania.Nie trzeba odblokowywac zadnych perkow, wszystko jest aktywne od razu.

W zasadzie to nawet nie trzeba ich zbierac, wystarcza tokeny ze skrzynek.. no ale ja tam surowcom nie przepuszcze, jak widze to zbieram :1_grinning: 

U mnie fabula skonczona wczoraj, trzecis bublkasa Tytana wklepana. Sunbreaker jest jakis taki nijaki w porownaniu ze Strikerem i Sentinelem. Moze trzeba go ubarwic egzotykami? ;) 

 

Jestem zaskoczony jak ta gra dobrze wyglada.. wszystko smiga mega plynnie na PS4Pro, loadingi sa w miare szybkie, jak jest sieczka na ekranie to az milo sie patrzy na te wszystkie latajaco-wybuchajaco-implodujace moby .. wczoraj inny Tytan i Warlock odpalili supery w tym samym czasie przy sporej grupce mobow, a ja tylko stalem i podziwialem fajerwerki :1_grinning: Do tego lokacje sa .. wow .. tak jak przy pierwszym Destiny najwiekszy wow byl przy Black Garden, tak tutaj wow jest co misje przy nowej miejscowce........ zaprojektowali swiat z rozmachem :1_grinning: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że tak ułatwili ...:1_grinning: 

W jedynce to był fun, spędzić 10 godzin farmiąc hardronic essence żeby odblokować perka w armorze :1_grinning: 

Pozytywnie zaskoczony jestem ilością public eventów, co się gdzieś człowiek przeniesie to event. Nudzić się nie można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie te wszystkie eventy, tokeny .. strasznie duzo tego leci ... az strach pomyslec ile bedzie tego potrzeba farmic w pozniejszym etapie gry :rofl:

BTW egzotyczny granatnik ten z taka paszczą to jakas porazka .. reload po kazdym strzale :FailFish:

Ciekawia mnie mapy skarbow, troche kosztuja a z jednej skrzynki nic mi nie wylecialo, a z pozostalych niebieski szit.. slabo jak na prawie 5k glimerow za sztuke ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie granatniki są w tej grze w ogóle niepotrzebne, na pvp nie sprawdzają sie w ogólę a na pve lepsze rocket launchery.

Mi żona powiedziała, że w d1 wszystko jakieś takie bardziej kosmiczne było, teraz tak ZIEMSKO :1_grinning: Misję co prawda wtedy robiłem na Ziemi ale trochę racji ma. 

Ludzie marudzili na forach, że hunter jest słaby w d2 a tu co nie wejdę w crucible to na tych małych mapach hunter wymiata. Co super to team wipe :1_grinning:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Greenadine napisał:

Jak dla mnie granatniki są w tej grze w ogóle niepotrzebne, na pvp nie sprawdzają sie w ogólę a na pve lepsze rocket launchery.

Ludzie marudzili na forach, że hunter jest słaby w d2 a tu co nie wejdę w crucible to na tych małych mapach hunter wymiata. Co super to team wipe :1_grinning:

 

 

Spokojnie z tym Pvp. Ludzie na razie nie mają najlepszych broni i mnóstwo noobków lata więc łatwo wykosić wszystkich na jednym superze.

Granatniki sprawdzają się tak naprawdę tylko w niektórych momentach i w zasadzie tylko na dość bliskim dystansie. Pewnie jedna z pierwszych klas broni, która będzie potrzebowała buffa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jestem mile zaskoczony, jedynka mnie szybko znudzila a tutaj az chce sie wracac... (juz mysle o L4 :24_stuck_out_tongue: )

 

Pytanie, jak uzywac modyfikacji broni albo farbek do armoru?  :)


Jakby ktos mial chec pograc to wysylac zapro : pl_m4ckoo

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2017 o 08:04, sulivein napisał:

Orientuje się ktoś, czy wersja z UK posiada polską wersje językową?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dołączam się do pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie inne i wybaczyć ze tutaj ale wiąże sie to w sumie z grą. 

Używacie kontrolfreek ? Ja miałem kiedyś Vortexy ale zgubiłem ;D i zamierzam kupić właśnie pod Destiny 2 jakie polecacie do FPS ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze czekam na swoją kopię, bo brytyjska poczta dała dupy. Tak to jest, jak człowiek klepie pre-order w czerwcu a i tak nie gra na premierę. Teraz dopiero zrozumiałem, że zamawianie wcześniej standardowych edycji gier przez internet, nie ma żadnego sensu. Tym bardziej, że mieszkam w mieście i mogę z samego rana kupić grę w takim Tesco czy Asdzie xD Lecę na jakąś głupią skórkę czy inną pierdołę dodawaną do pre-orderów i potem mam.

 

Ale żeby nie było totalnego offtopu - ktoś mi powie czy schemat misji fabularnych zmienił się coś względem jedynki? Oczywiście wiem, że jest duuuuużo wincyj cutscenek i lepsza narracja, ale czy misje dalej opierają się na chodzenie z punktu do punktu i skanowanie różnych rzeczy ghostem, i tak w kółko? Czy są od czasu do czasu jakieś rozmaitości w gameplayu? W D1 jedyną taką rzecz, którą pamiętam, była sekwencja bicia bossa mieczem  z trzeciej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Marcossik napisał:

Ja jeszcze czekam na swoją kopię, bo brytyjska poczta dała dupy. Tak to jest, jak człowiek klepie pre-order w czerwcu a i tak nie gra na premierę. Teraz dopiero zrozumiałem, że zamawianie wcześniej standardowych edycji gier przez internet, nie ma żadnego sensu. Tym bardziej, że mieszkam w mieście i mogę z samego rana kupić grę w takim Tesco czy Asdzie xD Lecę na jakąś głupią skórkę czy inną pierdołę dodawaną do pre-orderów i potem mam.

 

Ale żeby nie było totalnego offtopu - ktoś mi powie czy schemat misji fabularnych zmienił się coś względem jedynki? Oczywiście wiem, że jest duuuuużo wincyj cutscenek i lepsza narracja, ale czy misje dalej opierają się na chodzenie z punktu do punktu i skanowanie różnych rzeczy ghostem, i tak w kółko? Czy są od czasu do czasu jakieś rozmaitości w gameplayu? W D1 jedyną taką rzecz, którą pamiętam, była sekwencja bicia bossa mieczem  z trzeciej osoby.

Nie ma skanowania jak w 1 jest fajnie serio nie zwiedziesz się ;) porównałbym kampanie do halo z xboxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gorekkk napisał:

A ja mam pytanie inne i wybaczyć ze tutaj ale wiąże sie to w sumie z grą. 

Używacie kontrolfreek ? Ja miałem kiedyś Vortexy ale zgubiłem ;D i zamierzam kupić właśnie pod Destiny 2 jakie polecacie do FPS ? 

Używam Vortex, sprawdzałem inne modele ale ten najbardziem mi przypasował, nie potrafie już bez nich grać w FPS :24_stuck_out_tongue:

 

3 godziny temu, SantomHQ napisał:

Szczerze to jestem mile zaskoczony, jedynka mnie szybko znudzila a tutaj az chce sie wracac... (juz mysle o L4 :24_stuck_out_tongue: )

 

Pytanie, jak uzywac modyfikacji broni albo farbek do armoru?  :)


Jakby ktos mial chec pograc to wysylac zapro : pl_m4ckoo

 

 

Trójkąt na broni/zbroi i na dole masz 3 ikonki, jedna to infuzaj, jedna modyfikacje i ostatnia kolorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie inne i wybaczyć ze tutaj ale wiąże sie to w sumie z grą. 
Używacie kontrolfreek ? Ja miałem kiedyś Vortexy ale zgubiłem ;D i zamierzam kupić właśnie pod Destiny 2 jakie polecacie do FPS ? 

Vortex ewentualnie Inferno

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem :) Miałem zastanowić się na chłodno i po urlopie na koniec miesiąca kupić bądź nie kupić. Wy tutaj zachwalacie a ja z ciekawości sprawdziłem jak się ceny kształtują po premierze No i nie wytrzymałem jak zobaczyłem ofertę za 200 zł . Także do zobaczenia na na polu bitwy :) ! Sory za offtop (musiałem się pochwalić bo cieszę się jak dziecko )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te bonusy do pre-orderów w postaci tego Coldhearta (broni) i tych emotek to dostaliście na maila czy były w pudełku? Bo być może pierwsza partia egzemplarzy jest "Day One Edition" i nawet nie będzie trzeba pre-ordera. Bo jeśli by tak było, to zaraz anuluje w piz** ten ich pożal się Boże pre-order na Amazonie i kupię lokalnie w sklepie. 

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pudelku kod, nie pre-orderowalem nic jak rak branzy tylko prawilnie poszedlem do sklepu w dzien premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, One Post Man napisał:

w pudelku kod, nie pre-orderowalem nic jak rak branzy tylko prawilnie poszedlem do sklepu w dzien premiery

 

Paniczu a Ty taki fan Destiny jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×