Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dołączam się do pytania

Angielska wersja posiada język polski

 

N6&TT

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy exoctic jaki mi legitnie dropnal i jest to ta ekskluzywna dla ps4 snajpa xd

 

21368808_1641483945913438_71232293528895

 

Nawet spoko jest miec opcje zmiany zywiolu w locie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz sprobowalismy, moby nie sa jakies mega ciezkie ale za wolno idzie nam zabijanie ich .. czas sie skonczyl :38_worried: Ale biorac pod uwage jaki boss jest na koncu tego strike'a to raczej bysmy go nie polozyli .. skubany ma duuuuuzo hp ;)

 

Power levele podchodza juz pod 270, strasznie szybko to leci :rofl: Ciekawe czy bedzie Xur .. obstawiam ze tak a waluta beda shardy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ze znajomym weszliśmy na nightfalla (ja 236, znajomy 231).... generalnie nie wyszliśmy zza pierwszego węgła przez 5 minut :) ...fajna sprawa z dodawaniem czasu za zabicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam (nie miałem wszystkich dodatków w d1 więc możliwe że coś mnie ominęło) czy egzotyki takie jak np hand cannon sunshot albo egzotyczne części pancerza, które można dostać/wyfarmić na początku/w środku kampanii są później jeszcze użyteczne? 

Czy lepiej je rozmontować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w 2 ale w D1 z rozmontowanego egzotyka leciał exotic shard czy jakoś tak, który pozwalał infusowac inne egzotyki albo na "odtworzenie" egzotyka z kiosku. Wiec w jedynce można było rozmontować jak sie nie używało bo zawsze można było przywrócić. Co do użyteczności to egzotyki przeważnie miały fajne perki i często warto było go zostawić i ewentualnie podnieść światło. Z drugiej strony po pewnym czasie grania miało się tyle duplikatów ze infuse nie był konieczny :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infuse nadal można zrobić...na egzotyku jest korzystniej, bo jak wczoraj podbijałem egzotyka 231 na 236 (z legendarki) to finalnie wskoczyło mi 239. Potrzebne do tego odłamki (coś takiego jak shardy z D1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w D2 jakoś się odblokowuje Engramy popychając fabułę do przodu? Wczoraj zrobiłem dwie misje fabularne i mogłem w końcu iść swobodnie powybijać mobki i porobić publici i po 3 godzinach grania, wbicia 9 lvl nie poleciał żaden Engram, a skrzyń za zabicie elite'ów otwarłem chyba z 20, a publiców ukończyłem kilkanaście. Pamiętam, że w D1 po godzinie farmienia miałem kilkadziesiąt Engramów, a tutaj po 3 godzinach okrągłe zero, jedynie masa żetonów EMS :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Greenadine napisał:

No właśnie, ale jak "podnieść światło" ?

Daj sobie spokój na razie z podnoszeniem światła. Jak ten egzotyk Ci się podoba to zostaw a jak średnio to zmiel i zapomnij.

3 minuty temu, Geble napisał:

Czy w D2 jakoś się odblokowuje Engramy popychając fabułę do przodu? Wczoraj zrobiłem dwie misje fabularne i mogłem w końcu iść swobodnie powybijać mobki i porobić publici i po 3 godzinach grania, wbicia 9 lvl nie poleciał żaden Engram, a skrzyń za zabicie elite'ów otwarłem chyba z 20, a publiców ukończyłem kilkanaście. Pamiętam, że w D1 po godzinie farmienia miałem kilkadziesiąt Engramów, a tutaj po 3 godzinach okrągłe zero, jedynie masa żetonów EMS :30vm3cw:

Białe, zielone i niebieskie jak lecą z mobków to w zasadzie od razu się dekodują. Tylko bright, legendy i egzotyki trzeba odkodować a te nie lecą za często. Nie wiem czy drop się nie zwiększa po wbiciu 20 lvlu.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazujac na wiedzy z D1, nie oplaca sie infusowac egzotykow za wczesnie, zbyt duzy koszt, lepiej polowac na kopie na wyzszym swietle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xur za tydzien dopiero :38_worried: 

1 minutę temu, CePeeN napisał:

Bazujac na wiedzy z D1, nie oplaca sie infusowac egzotykow za wczesnie, zbyt duzy koszt, lepiej polowac na kopie na wyzszym swietle.

Z tym masz racje, ale jest tyle rzeczy zmienionych ze warto kupic dwojke ;)

 

 

52 minuty temu, peka71TrueOne napisał:

Infuse nadal można zrobić...na egzotyku jest korzystniej, bo jak wczoraj podbijałem egzotyka 231 na 236 (z legendarki) to finalnie wskoczyło mi 239. Potrzebne do tego odłamki (coś takiego jak shardy z D1)

 

Daj spokoj z tym infusion na tak niskim levelu, za pare godzin bedziesz mial 260-270, dopiero potem sie w to baw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nie mowie zeby nie kupowac 2, tylko ze na razie nie mam, i opieram wiedze na jedynce. Dwojke pewnie kupie za jakis czas, bo na razie nie mam czasu na grind.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o pvp? My wczoraj pograliśmy ekipa i jest słabo 4 na 4  to za mało gra jest za spokojna za cicha zrobił się z pvp jakiś cs i rainbow six  brakuje więcej graczy i tej randomowej rozpierduchy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PvP jest o wiele wolniejsze niż w jedynce. No i mniej się dzieje. Do tego dziwnie rozwiązali sprawę leaverów :jeżeli ktoś ucieknie z gry to nikt do twojego teamu nie dołącza.. w rezultacie wczoraj z około 10 gier grałem 5 w okrojonym składzie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Pvp to chyba chcieli żeby było bardziej taktycznie no i mniej graczy to mniej lagerów na mapie :smart:

 

Jak zacznie się płacz burgerów na forach to pewnie dorzucą za jakiś czas 6vs6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czego jak czego ale taktyki to ja tam nie zauważyłem w żadnym meczu :misio:

Na razie najbardziej marudzą na forach na shadery, które można użyć tylko raz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole wydaje mi sie, czy nie ma sensu wygrywania w PvP? Jak gralem z ekipa to ciagle wygrywalismy, z kolei wczoraj zanim poszedlem spac pogralem kilka meczy sam, jak to bywa mialem same warzywa w druzynie wiec poszlo kilka porazek pod rzad mimo iiiiiii... w sumie nic, praktycznie ten sam poziom nagrod dostalem.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o ile mniej się nerwów najesz jak wygrywasz ..:D

Pewnie zrobią jakiś update nagród jak ochłoną po premierze, tak jak to było w jedynce, tylko tam było na początku tragicznie i dopiero później się poprawiło.

Tu bedzie odwrotnie :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, One Post Man napisał:

W ogole wydaje mi sie, czy nie ma sensu wygrywania w PvP? Jak gralem z ekipa to ciagle wygrywalismy, z kolei wczoraj zanim poszedlem spac pogralem kilka meczy sam, jak to bywa mialem same warzywa w druzynie wiec poszlo kilka porazek pod rzad mimo iiiiiii... w sumie nic, praktycznie ten sam poziom nagrod dostalem.

W jedynce było to samo. Drop po meczu był randomowy dla wszystkich tylko za zwycięstwo więcej expa. Teraz chyba za wygraną więcej tych monet dla Shaxxa leci, ale pewien nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy oni rozwiążą ten problem ze zwieszaniem się Pro czy mam już sie przesiadać na X-a i szukać znajomych. Dali dupy po całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wojcik_dan napisał:

A ja się zastanawiam czy oni rozwiążą ten problem ze zwieszaniem się Pro czy mam już sie przesiadać na X-a i szukać znajomych. Dali dupy po całości.

Będzie patch na dniach 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tylko jedną rzecz, do Strike'ów konkretnych można jakoś wejść z mapy jak w D1? czy tylko losowo z playlisty? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×