Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak było w jedynce, bo tam nie miałem przyjemności pograć Warlockiem, ale tutaj dla mnie trzeba się nacieszyć póki się da umiejętnością odnawiania MAX HP po każdym killu jeśli uruchomimy "zew entropii" zabijając kogoś melee. Do PVE to jest jak złoto, bo jesteśmy praktycznie nieśmiertelni :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten build na razie mój ulubiony w grze, przy dobrym ogarnięciu i wystarczającej ilości przeciwników co kilkanaście sekund granat i łapa naładowana, a dodatkowo postać jest prawie nieśmiertelna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raid level potwierdzony i wynosi 260-280 .. czyli zaczynamy na mobach 260 a konczymy na 280. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się było spodziewać. Itemy pewnie będą mieć capa na 300, albo nawet 320, a potem wejdzie Prestige do 350.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie ciekawostki: pierwsza z crucible-5v4 - zapowiedź nowego trybu?:1_grinning:
Druga- drop z bright engram (miałem light 260), uwaga uwaga.... Chest light 10! Spotkaliście się już z z czymś takim?390f7bbb3c8cd57cd6fcfc27e73cb247.jpgb56f70dc867394bcc36b22db7cdd4104.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy armor, który wydropisz z jasnego engramu będzie miał light 10, co zresztą można sprawdzić podglądając zawartość możliwą do zdobycia bezpośrednio u Tris ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki to ma kurcze sens? Pod infuzję?

Do tej pory leciały mi same egzotyki z jasnych engramów, one miały normalny poziom light.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Z bright engram nie leci armor tylko duperele typu shader itp. A jeżeli już wyleci armor to właśnie na 10 power. Możesz go zinfuzować bo fajnie wygląda na przykład.

Edytowane przez Qba6113
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Greenadine napisał:

To jaki to ma kurcze sens? Pod infuzję?

Do tej pory leciały mi same egzotyki z jasnych engramów, one miały normalny poziom light.

 

Egzotyki z jasnych engramów? To mnie Bungie coś robi w konia, mi jedynie shadery, ewentualnie statek :30vm3cw:

Może muszę kupić trochę srebra to mi się drop polepszy :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to ja musiałem w takim razie coś pomieszać :1_grinning:

Raz mi się egzotyk przytrafił+ te skórki dla broni, które są żółte-dlatego mi się chyba przywidziało że to egzotyki, dzięki za rozjaśnienie sytuacji Panowie :1_grinning: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elementy wyposazenia z bright engram wygladaja totalnie inaczej niz wszystkie pozostale sety. Sa po to aby zrobic na nich infuzje i wygladac kozacko ;)

 

Na PvP pokazalo 5 osob bo kogos rozlaczylo wiec dolaczylo nowa osobe, mecz byl dalej 4v4 ale statystyki pokazuje dla wszystkich ktorzy brali udzial.

 

 

 

Cos jest pokaszanione z nagrodami z alta postaci, na reddit tez placz ze pomimo 280+ ludzie dostaja egoztyki i nagrody na 270+ ... u mnie to samo :38_worried:

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te elementy z brightów aż tak cudownie nie wyglądają, nic specjalnego. Ogólnie armor na razie nie robi żadnego wrażenia. Poza rakietowymi butami dla tytana cała reszta jest nudna i oklepana. Mam nadzieję, że w dlc czymś zaskoczą. Bronie zresztą to samo. Większość egzotyków idzie na przepał, albo trzymam tylko dla lighta. Brak czegoś co zrywa kaszkiet z beretu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla warlocka zbroje bardzo mi się podobają, jest kilka perełek i generalnie wszystkie czymś się różnią i wyglądają spoko.

Exo dla locka też jest sporo ciekawych, można kilka fajnych buildów wiążących się z exo zrobić, np. melee build (kapitan z tarczą na strzała) albo build który daje potrójny rift.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze @czacha79 - dzięki za wczorajszą pomoc w nightfall'u, po drugie - na co w końcu zwracać uwagę w przypadku pryzmatu, na kolor napisu ?? czy treść napisu ??? :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, peka71TrueOne napisał:

Po pierwsze @czacha79 - dzięki za wczorajszą pomoc w nightfall'u, po drugie - na co w końcu zwracać uwagę w przypadku pryzmatu, na kolor napisu ?? czy treść napisu ??? :)

Zmiencie wersje na angielska, wszystko bedzie gralo :) Kolejnosc na NF byla taka: startujesz misje i na poczatku nie dziala nic po czym po paru sekundach wskakuje fioletowy void (ikonka spirali), jesli zabijanie poszlo sprawnie to w momencie wychodzenia z pierwszego pomieszczenia wlacza sie niebieski arc (ikonka gwiazdki) a po nim na czerwono/pomaranczowy jest solar (ikonka ognia)... no i tak w kolko ;) W polskiej wersji cos jest pochrzanione z tlumaczeniem i kolorami ;)

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest kilka ciekawie wyglądających pancerzy i broni. Zresztą jeszcze nie widzieliśmy tych z raidu chyba, że mnie coś ominęło.

A tak btw to dziś wyłączają serwy o 17 na 4 godziny. Człowiek po pracy chce se pograć a tu taka lipa...

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie fabuły nie skończyłe. Jestem w ostatniej misji ale tam mi się wiesza co 1min. (musze czekać na patcha).Mam 20lvl 200 lighta narazie. Mam troche tych medali dla kupców czy oddawać je teraz by nabijać rangi czy później?

 

@tak potwierdzone info.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 265 spokojnie się możesz ubierać z repy, potem już jest ograniczone i wyżej nie wyskoczy. Tzn. wyskoczy, ale zawsze mniej niż Twój obecny poziom Power.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Patricko napisał:

Do 265 spokojnie się możesz ubierać z repy, potem już jest ograniczone i wyżej nie wyskoczy. Tzn. wyskoczy, ale zawsze mniej niż Twój obecny poziom Power.

A z kamieni milowych nadal lecą mocne itemy czy tez ograniczenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba powoli rusza ale siedzę już kwadrans i ciagle to samo
3b71cdc1b3dd363465db017b9f2ce8ec.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×