Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Wszebor napisał:

Co do wielkości patcha to czytałem, że to zależy od wersji gry. Wersja cyfrowa pobiera 4GB, a ci co mają płycie 50MB.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
 

Mam cyfrowa wersje a patch mial 50MB.. chociaz mam lacze 600mbit to moglo pociagnac rownie szybko jak 50tke i nie zauwazylem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, czacha79 napisał:

Mam cyfrowa wersje a patch mial 50MB.. chociaz mam lacze 600mbit to moglo pociagnac rownie szybko jak 50tke i nie zauwazylem ;)

Proszę się tu nie chwalić internetami. Ja mam 10mbit i muszę z tym żyć;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cyfrówkę i prawie 5GB aktualizacja ważyła. Ciekawe od czego to zależy...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę się tu nie chwalić internetami. Ja mam 10mbit i muszę z tym żyć;-)

Szczerze współczuję.
Nie myślisz nad jakimś mobilnym jak@Patricko?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, SephiroT napisał:


Szczerze współczuję.
Nie myślisz nad jakimś mobilnym jak@Patricko?

Wiesz co. Jakoś się przyzwyczaiłem. Przynajmniej stałe 10. Połączenie bez NAT-u. Online jak najbardziej bez przeszkód tyle tylko że jak giere trzeba ściągać to na noc.

Są jakieś prognozy na światłowód do końca roku. Zobaczymy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze stabilne 10 niż 50 z mobilnego :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, CePeeN napisał:

Lepsze stabilne 10 niż 50 z mobilnego :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No właśnie to miałem na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Raidzie doszlismy do psow i probujemy rozkminiac dalej. Nawet polecial jakis drop ;)

 

 

IMG_0270.JPG

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiemy jak przejsc Ogród, zabraklo 1/4 kreski HP ostatniego pieseła :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed chwilą maila z xkom, że moja koszulka Destiny 2 będzie wysłana do mnie. Zamówienie jest skompletowane i do zapłaty mam 2 grosze.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam się udało ukończyć 2 pierwsze wyzwania, raid super potrzebna jest idealna koordynacja i komunikacja.

Fajnie że jest mechanika która nie pozwala na 'januszowanie' i często jak jedna osoba da dupy to game over.

O co z tym chodzi (spoiler odnośnie 3 pierwszych wyzwań):



Jak ktoś padnie to trzeba go podnieść w 30 sekund albo wipe, można podnosić po 5 sekundach.

Każda osoba może podnieść 1 lub 2 razy (nie wiem dokładnie bo ciężko się skupić na tym :)) i potem już nie może podnieść nikogo więcej.

Pierwsza walka to największy test bo tam każdy ma coś do roboty i każdy robi to samo, jak ktoś nie daje rady to poleci cała grupa.

Drugie wyzwanie jest BARDZO TRUDNE, potrzebna idealna koordynacja i do tego trzeba konkretny DPS później wsadzić.

Trzecie wyzwanie wydaje się prostsze niż 2 pierwsze, ale już była 2 w nocy więc pobiegaliśmy po mapie i poszliśmy spać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest ze wczoraj było przeciążenie serwerów przez raid ? Na imprezie przez polowe raidu strasznie słabo było mnie słychać nikt nie mógł mnie zrozumieć a w grze podobno cały migałem i przeskakiwalem jak bym miał 900 pingu (ja wszystko normalnie widziałem nie miałem lagow w grze) może to być wina serwerów Sony z powodu raidu ? Mieszkam w uk może to tez ma znaczenie bo inni słyszeli siebie dobrze a jest to irytujące podczas raidu kiedy wymagana jest komunikacja  

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak ustawić ręcznie te ustawienia mtu itp pod ps4? Bo nie wiem już czy to wina serwerów czy tego ze słuchawki podpięte do pada i coś nie trybi czy to wina neta irytujące mega to jest 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś jak ustawić ręcznie te ustawienia mtu itp pod ps4? Bo nie wiem już czy to wina serwerów czy tego ze słuchawki podpięte do pada i coś nie trybi czy to wina neta irytujące mega to jest 
Różne mogą być przyczyny, ja jak miałem słuchawki do pada podpięte i grałem w destiny to strasznie ładowałem, wczoraj być może coś z serwerami bo mnie dwa razy wywaliło z gry i utracono łączność z serwerami.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawę z grą zaczynam od poniedziałku i chętnie bym przeszedł z kimś kampanię od początku. Wiem, ze większość forumowiczów ją ukończyła, ale ktoś może będzie robił nową postać itp. Mój nik SenorHD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xur powrócił..

Spoiler

Jest na Nessusie zaraz obok Watchers GraveMa 4 itemy: po 1 exotyku na każdą klasę (każdy można wybrać w trakcie kampanii.. oraz merciless-całkiem fajny fusion rifle. Niestety light lvl=270..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest i na co są kody w pudełku z grą w polskiej dystrybucji ? Tylko na karabin Zimne Serce czy coś jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Król Szczurów w ekwipunku...skończyliśmy przed czasem prawie 7 minut

KR wyskoczył na 299

 

Edytowane przez rejpsnake68
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ekipą poszliśmy na trialsy i udalo sie zdobyc 7 zwyciestw... biggrin.png

 

W sumie zgarnalem 2 armory i 4 bronie.

 

21762567_1648879591840540_17823435750724

 

21458049_1648879588507207_58007026025746

 

21731732_1648879585173874_24576136024141

 

 

38 minut temu, Patricko napisał:

Trailsy jak waliły kałem tak nadal walą... Mida fest XD

 

Mapa jest idealna do scoutow wiec nic dziwnego ze wszyscy z mida lataja. xD

Edytowane przez One Post Man
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten raid ma zjebany drop rate, dwie skrzynki nie dały nic, kompletne zero. Dostałem jedynie bazooke a doszliśmy do Imperatora. Tfuu Bungie...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze skrzynek na klucze leci roznie, mi z jednej polecial fioletowy engramu a z drugiej fiolet i egzotyk na 303. Za to z samego Raidu nie ma szalu z dropem, ale nie zapominajcie ze oprocz dropu sa jeszcze engramy do dostania za tokeny na wiezy gdy ukonczy sie Raida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Ale ten raid ma zjebany drop rate, dwie skrzynki nie dały nic, kompletne zero. Dostałem jedynie bazooke a doszliśmy do Imperatora. Tfuu Bungie...

Nie chciałbyś zrobić etapu po psach ? Trafiam na samych nieogarow a to najłatwiejszy etap, 4 razy pod rząd gościu strzelał w przyciski w które nie miał a mówił ze rozumie i ze nie wie co się stało to mi rece opadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×