Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie utknąłem. Mam 272 Light a 2 dni temu 270, nie chcą już dropić dobre rzeczy. NPC dają z mocą 266.. Z public eventów same słabe bronie. Zostały mi tylko nocne szturmy i raidy, żeby wbić więcej światła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, HubertS91 napisał:

Panowie utknąłem. Mam 272 Light a 2 dni temu 270, nie chcą już dropić dobre rzeczy. NPC dają z mocą 266.. Z public eventów same słabe bronie. Zostały mi tylko nocne szturmy i raidy, żeby wbić więcej światła?

Poczekaj na reset w wtorek i od nowa wszystko kamienie milowe nf  itp i tak w kółko Macieju 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Banan91PL napisał:

Poczekaj na reset w wtorek i od nowa wszystko kamienie milowe nf  itp i tak w kółko Macieju 

Czekając już drugą postać zrobiłem na 267 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, HubertS91 napisał:

Czekając już drugą postać zrobiłem na 267 ;/

 

Przed chwilą, HubertS91 napisał:

Czekając już drugą postać zrobiłem na 267 ;/

No to jest właśnie Destiny grind grind w kółko to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flashpointy moga dropnac cos powyzej twojego levelu tak samo jak skrzynki od cayde'a. Publiczne eventy maja chyba cap'a na 265. Sam siedze na 269 ale niestety nie mam czasu na nightfalla czy raidy nawet gdyby udalo mi sie znalezc kogos cierpliwego do wspolnego grania :1_grinning:


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mialem crasha z Destiny 2 na PRO a gra od polnocy 6 wrzesnia albo jest grana albo mam ja w trybie standby. (No raz musialem ja wylaczyc ze wzgledu na update systemu.)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno to ok. 20%prosiaków ma tą przypadłość z Destiny2. I ja jestem wśród nich. Dlatego śledzę na bieżąco czy już to naprawili bo nie wiem czy oddawać na gwarancję czy to faktycznie wina Bungie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ludzie maja takie problemy z Destiny na swoich prosiakach a inne gry chodza ok to powinno byc wiadomo gdzie lezy problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, HubertS91 napisał:

Panowie utknąłem. Mam 272 Light a 2 dni temu 270, nie chcą już dropić dobre rzeczy. NPC dają z mocą 266.. Z public eventów same słabe bronie. Zostały mi tylko nocne szturmy i raidy, żeby wbić więcej światła?

A masz fioletowe mody w najlepszym sprzęcie? Ogólnie wyżej możesz dostać z egzotycznych engramów, nf, flashpoint, call to arms, raid i chyba trialsy też (nie grałem jeszcze). No i z klanowych bonusów też.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu oglądałem recenzje Destiny 1.
Teraz czas na dwójkę :-D



Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od koniec zasnąłem ale mając 230 mocy on jeszcze gry nie widział.

Ten rajd jest strasznie zwalony ale będzie robiony regularnie chociażby dla engramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raid skończony, pierwszy raid który udało się zrobić w pierwszym tygodniu.

Bansai i reszta ekipy dali radę :1_grinning:

 

Niestety nie przebili mojego ulubionego KF z Destiny 1 ale mimo wszystko jeden z fajniejszych raidów.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 lata temu oglądałem recenzje Destiny 1.
Teraz czas na dwójkę :-D




Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Ze znaczną większością się zgadzam, fabuła jest znów średnia co najwyżej. Przyznaję, że początek mi się podobał, ale środek i zakończenie to wciąż słabizna, a ostatnia walka to jakiś fail... Moby na publicu mi więcej problemów sprawiały... Do tego krótka strasznie, 2 dni i ograne, szkoda...

Co do raidu to powiedział, a raczej gość od którego wziął material, że na chwilę obecną robienie raidu nie ma najmniejszego sensu ze względu na tragiczny drop. W dodatku robienie pokoi nie sprawia żadnej przyjemności, a bardziej robienie tego z musu. Do tego jeden boss, którego walka również nie jest jakaś pozwalająca. Oczywiście boss nadal stoi w miejscu, czyli do Destiny 3 nie ma się co spodziewać zmian na tym tle. Ale tak jak mówię, drop jest tragiczny... Jeśli po raidzie na którym spędziłem co najmniej 3 dni dostaję jedynie karabin i klatę, to coś tu jest nie tak... No i żetony, za które dostajemy sprzęt z raidu, ale znacznie słabszy. Really? Szczerze nie wiem czy będę miał ochotę go powtarzać tyle razy co VoGa, albo Crote, na pewno nie przy tym dropie.

Osobiście uważam również, że cała idea power levelu została zepsuta u podstaw. Przede wszystkim gracze nie powinni być w stanie koksić w nieskończoność na debilnych public eventach. Strike'ów obecnie nie ma sensu robić. Klepiesz go 20 minut, żeby dostać kilka niebieskich itemów jak przez ten czas zrobi się co najmniej 4 eventy? Strike powinien mieć zwiększoną szansę na egzotyk, a Nightfall po pierwszym ukończeniu gwarantowany. Tylko czekać aż geniusze znerfią skrzynie z eventów. Uważam, że idea z lightem z jedynki była lepsza, czyli ubieramy się do raidu, potem z raidu sprzęt do harda, a z harda już do maksimum. Obecnie wystarczy walić w nieskończoność eventy, wyjdzie na to samo... Wtedy light mógł być jakimś wyznacznikiem skilla i doświadczenia, a teraz byle noob ze zbyt dużą ilością czasu dojedzie do ponad 300 z palcem w zadzie. Nie powinno to tak wyglądać.

PVP ma dobre zmiany w mechanice, ale złe w trybach gry. Dlaczego jestem zmuszony do grania słabej supremacji? Tryb z bombą to już w ogóle porażka do kwadratu, myślałem że gorzej od Rifta się nie da, ale jednak się da... No i ten matchmaking... Grając samemu jestem wystawiany przeciwko klanowi, gdzie goście mają KD 3,46... No ja jebe, co za debil to projektował to nie mam pytań. Jak w jedynce grało mi się super, bo matchmaking (początkowo) był ok i mogłem pykać Clasha, tak teraz te playlisty są słabe jak sik węża.

Boli mnie też serduszko, że tak kolosalnie jest ta gra pocięta. Tydzień, góra dwa i nawet osoby grające raptem kilka godzin dziennie wyczerpali już zawartość. Poza tygodniówkami nie ma tu co robić za bardzo już.

Bungie pomimo, że są królami strzelanek na konsole, wypuszczeniu gry 3 lata temu i zebraniu tony feedbacku, wciąż popełniają tak idiotyczne błędy, że to się w pale nie mieści. Chęć zysku już ich tak pochłonęła, że możemy już zapomnieć o bogatym w content produkcie w dniu premiery.

Pomimo mojego marudzenia to uważam, że wciąż jest to fantastyczna gra, przy której spędzę setki godzin. Wyżej wymieniłem to co mnie najbardziej boli, ale jakbym miał wymienić co mi się podoba to pewnie post byłby znacznie dłuższy. Mam swoją ekipę, gramy regularnie i razem cierpimy na raidzie czy trialsach. I tak już od podstawki D1. To jest piękne w tej grze, czego nie da mi żadna inna.
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patriko co z tego że byle noob nabije 300 lighta jak raidu i tak nie ukończy :)
Ten raid bardzo promuje zgrany zespół, pizdeczki nie przeciągniesz :1_grinning: co do nagród z ewentów, strajków, nf itd zgadzam się z Tobą w 100%.
Drop rate z raidu to porażka na całej lini. Miecz, bazooka i hełm na dwóch postaciach... fakju Bungi!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzętu to racja, też uważam że max light powinien być 280 ze zwykłych eventów a wyżej ubieramy się z raidu, NG na prestige oraz trialsów.

Raid wczoraj skończyliśmy i po jednym raidzie mam auto rifle, pulse, klata, buty oraz exotyczny engram z challenge więc nie jest źle.

 

Contentu jak dla mnie jest doyć, robię ostry no-life od premiery a nie widziałem wszystkich strike, nightfall na prestige czeka, mam 2 questy na bronie, oraz jedna postać czeka na ubranie a druga na skończenie fabuły, jak ktoś gra po 2-3h dziennie pewnie ma jeszcze więcej do roboty.

Przy tym ledwo liznąłem tryb PvP, a jest to miejsce gdzie na pewno spędzę najwięcej czasu bo daje mega frajdę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie nowicjusza , w jaki sposób grać kampanię w kooperacji z randomami? czy wszystkie aktywnosci mozna grac z randomami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Gdyby konsola była moją jedyną platformą do gierek to pewnie bym wziął d2 bo ciężko o jakąś alternatywe jeśli chodzi o granie ze znajomymi.  Czytając recenzje i wasze opinie dochodze do wnoosku że rozsądnie jest poczekać przynajmniej na te 2 dlc i wtedy kupić pakiet. Zakładam że będzie wiecej kontentu, dojdą nowe tryby pvp i zbalansują loot. Na pc raczej nie przewiduje sytuacji że nie bede mial w co grać do tego czasu.

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie nowicjusza , w jaki sposób grać kampanię w kooperacji z randomami? czy wszystkie aktywnosci mozna grac z randomami?
Kampanię grasz sam, albo ze znajomymi. Randomów Ci tam nie dobierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W godzinach od 16 do 20 będzie konserwacja serwerów.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze jestem w robocie do 23


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

gdyby ktoś szukał luźnego klanu 30+ wiekowo to zapraszamy klan wściekłe węże a nasze motto "nic tak nie wchodzi jak wódka no chyba że z kolegami" PSN ID jak w profilu kitek84

https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupId=228321

 

nie rekrutujemy 

Edytowane przez kitemar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×