Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Patriko co z tego że byle noob nabije 300 lighta jak raidu i tak nie ukończy :)
Ten raid bardzo promuje zgrany zespół, pizdeczki nie przeciągniesz :1_grinning: co do nagród z ewentów, strajków, nf itd zgadzam się z Tobą w 100%.
Drop rate z raidu to porażka na całej lini. Miecz, bazooka i hełm na dwóch postaciach... fakju Bungi!

 

Troche pechowo, nie powiem.

 

Ja z rajdu dostalem smg, pulse rifle, 2 armory i bond warlocka, takze nie ma tragedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patriko co z tego że byle noob nabije 300 lighta jak raidu i tak nie ukończy
Ten raid bardzo promuje zgrany zespół, pizdeczki nie przeciągniesz :1_grinning: co do nagród z ewentów, strajków, nf itd zgadzam się z Tobą w 100%.
Drop rate z raidu to porażka na całej lini. Miecz, bazooka i hełm na dwóch postaciach... fakju Bungi!
To jest wg mnie zarówno ogromna zaleta tego raidu jak i poniekąd wada. Każdy musi wiedzieć co robić i po prostu nie ma opierdalania się, każda rola jest trudna. Wadą można to uznać dlatego, że mimo wszystko fail jednej osoby = wipe. Po paru godzinach strzelania w strzałki czy bieganiu w kółko można zwariować, bo ktoś nie zdążył wskoczyć na platformę czy gdzieś został drugi psion bo był fail na bramce.

Ja za cały raid dostałem auto rifle i klatę... Nic więcej. Tragedia drop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłacało się dłużej posiedzieć i zrobić kamień milowy za tygiel. Z engramu wypadły dwa egzotyki ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy za żetony EMS maksymalny level cap na legendarne engramy wynosi 252? Cały czas rosło, a wczoraj pograłem z dwie godzinki, porobiłem heroici z randomami, ostatecznie oddałem i za repe dostałem w sumie 3 engramy i każdy kolejny miał 252. Gdzieś kiedyś czytałem, że jest 265, ale może mi się coś pokasztaniło :ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pech to był zwykły. Powinno być do 265. Potem będzie lecieć ok 10 lighta mniej niż masz maksymalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w tej grze możliwość ustawienie polskich napisów? Sporo rozumiem, ale nie wszystko, a też jak jest jakaś akcja i gram to za bardzo nie skupiam się na wsłuchiwaniu w to co mówią. Dubbing beznadziejny, nagrywany chyba w piwnicy. Aktorzy pewnie jak zwykle nie widzą co się dzieje na ekranie i wypowiadają randomowe kwestie. Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, polskie napisy masz w polskiej wersji jezykowej ... jak przelaczysz konsole na angielski to bedziesz mial gre po angielsku.. ale napisy tez po angielsku. Jaki problem maja developerzy aby dorzucic do gry dwa suwaczki wiecej do zmiany jezyka audio i napisow ? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zeby zaliczylo milestone do tej rozgrywki"Dziewiatki" - wystarczy wygrac tylko jeden mecz?
Tak, ale to Ci daje tylko wstęp, żadnego engramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Banan91PL napisał:

Niby błąd jest na zwykłym rajdzie leca itemy za presrige

Nie leca, nie leca.. jakas plotka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Patricko napisał:
2 godziny temu, mierniczek napisał:
Zeby zaliczylo milestone do tej rozgrywki"Dziewiatki" - wystarczy wygrac tylko jeden mecz?

Tak, ale to Ci daje tylko wstęp, żadnego engramu.

 

Chce sie tylko pozbyc tej pozycji z listy milestone (hehe nie lubie jak mam tam cos czego nie bede robil).

Teraz kwestia tego czy musze miec ekipe 3 znajomych czy moze do tego tez jest jakas forma wyszukiwania randomow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mierniczek napisał:

 

Chce sie tylko pozbyc tej pozycji z listy milestone (hehe nie lubie jak mam tam cos czego nie bede robil).

Teraz kwestia tego czy musze miec ekipe 3 znajomych czy moze do tego tez jest jakas forma wyszukiwania randomow?

Trialsy wymagają ekipy 4 osób, nie ma matchmakingu. Poza tym to Ci się będzie co tydzień pojawiać więc nie ma sensu, naprawdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, czacha79 napisał:

Nie leca, nie leca.. jakas plotka ;)

Ale nie ze za każdym razem tylko może wypaść komuś wypadła snajperka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś tak miły i napisze mi jakie są polskie nazwy poszczególnych pokoi na Raidzie? 

Głównie chodzi mi o: Conduit, Irrigation, Drain, Chain Room, Engine, Grinder, Gauntlet.

Wiem jak się normalnie to tłumaczy, ale jak oni to w grze przetłumaczyli to nie wiem, a na tym mi zależy :)

 

Z góry dziękuje rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2017 o 14:18, Banan91PL napisał:

Niby błąd jest na zwykłym rajdzie leca itemy za presrige

 

Wczoraj na szybko doszlismy do ostatniego bossa i normalny drop byl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam tak samo nie polecialo nic nadzwyczajnego - ja dostalem klate i Mob Justice ... mam mieszane uczucia co do tego SMG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, czacha79 napisał:

Nam tak samo nie polecialo nic nadzwyczajnego - ja dostalem klate i Mob Justice ... mam mieszane uczucia co do tego SMG.

Oo to muszę na krzywy ryj wbić na raid do was bo jeszcze z zadna ekipa nie zabiłem bossa i te żetony za raid mogę wsadzić sobie w 4 litery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Banan91PL napisał:

Oo to muszę na krzywy ryj wbić na raid do was bo jeszcze z zadna ekipa nie zabiłem bossa i te żetony za raid mogę wsadzić sobie w 4 litery

Ty to masz minusa za to ze ostatnio miales wrocic i nie wrociles .. a czekalismy :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Banan91PL napisał:

Ale nie ze za każdym razem tylko może wypaść komuś wypadła snajperka 

Ponoć lecą. Widziałem gdzieś gostka co miał handcanon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi ktoś może dziś raid? Coś mi się moja ekipa nie może czasowo zgrać ostatnio..

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

 

Jak tam wrazenia z D2 po D1 ?:)

Faktycznie pozmienialo się coś na plus czy tylko lifting i nowe lokacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×