Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe od czego to zależy. Mnie już drugi raz pobrało tą większą paczkę...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z Twittera bungie : konserwacja przedłużona o następne 2 godziny.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znowu coś spaprali jak tydzień temu trialsy od poniedziałku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do północy przedłużona. No to dzisiaj pograłem.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo co w tamtym tygodniu, mam dzień wolny od pracy - Bungie wyłącza serwery...:xzibit:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Szukam ludzi do wspolnej gry. Wszystkich chetnych na crucible, trialsy, czy tez nf lub raid uprzejmie prosze o dodanie do znajomych, bo najzwyklej w swiecie samemu mi smutno :,(

psn: swizzyqt - 292 tytan

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Swizzy dodaje. Bo niby jestem w klanie ale przez te wieszanie się wcześniej Pro miałem opóźniony start z grą i ekipy zdążyły się zżyć i mają swoje stałe składy a ja jestem na ławce rezerwowych;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu chyba będzie realna szansa na zrobienie prestige NF, nareszcie jakiś nightfall który jest do zrobienia bez większej spiny o czas :1_grinning:

Powiedziałbym, że wręcz jest za łatwo w porównaniu do poprzednich :1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem chyba noobem, bo co prawda zrobilem wczoraj tego NF, ale zostalo nam doslownie kilka sekund do konca zanim boss padl. Na samym koncu to tyle tego badziewa do nas strzelalo ze czeste zgony byly gwarantowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakim poziomie light to robiliście? My na 304,290 i 293 mieliśmy 2 podejścia (pierwsze dlatego że pierwszy raz widzieliśmy ten strike na oczy) ale przy drugim zostało nam kolo 7minut.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Swizzy dodaje. Bo niby jestem w klanie ale przez te wieszanie się wcześniej Pro miałem opóźniony start z grą i ekipy zdążyły się zżyć i mają swoje stałe składy a ja jestem na ławce rezerwowych;-).
Dziku notecki wystarczy wbić na impre i już będziesz miał z kim grać. Coś się taki wstydliwy zrobił :1_grinning:
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zanim odpale D2 to najpierw sprawdzam czy jest impreza komara z kumplami.

Jak jest to wlaze i juz jest i z kim pogadac i z kim pograc.

Wczoraj mnie nawet zabrali na raida :) Co prawda dlugo nie pogralismy, ale przynajmniej zobaczylem "o co kaman" i nawet potezny endgram wynioslem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Dziku notecki wystarczy wbić na impre i już będziesz miał z kim grać. Coś się taki wstydliwy zrobił :1_grinning:

Aa bo kurde jak widze że już w sześciu raid robicie to  tyłka Wam nie zawracam. Ale ok tak będę robić. Dzięki Komar.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie widział, że gramy z @manoszek (ja jestem w klanie, dla Manego już brakło miejsca - bez sensu te ograniczenia :/) i nie jest superkoksem, a chciałby spróbować być, to też niech wbija :) My słabi i nieśmiali, a chcielibyśmy porobić jakieś nightfalle i inne duperele :24_stuck_out_tongue: Sprzęt jako taki już jest, więc coś można podziałać :)

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od premiery (prawie bo xkom się spóźnił) i dopiero wczoraj wbiłem 264 lighta. W końcu trafiłem na softcap. W takim tempie to ja nigdy na raidzie nie będę :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Wszebor napisał:

Gram od premiery (prawie bo xkom się spóźnił) i dopiero wczoraj wbiłem 264 lighta. W końcu trafiłem na softcap. W takim tempie to ja nigdy na raidzie nie będę :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
 

To nie wiem ile Ty czasu poświęcasz na granie. Ja gram około 3x w tygodniu co daje max 10h i mam 272 bodajże. Lecą te bronie non stop, a do tego ciągle robię te wyzwania przez co non stop losuje mi się mocniejszy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc w klanie i robiąc same kamienie milowe dobiłem do chyba 275, nie robiąc ani jednego nightfalla i raidów. Jedyny problem z czym mam, to bronie kinetyczne, bo lecą mi najrzadziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie. Co poradzisz. Ostatnio mam tyle czasu by tylko Milestony zrobić za publiczne eventy i PvP. Dodam, że gram wg poradnika do lighta. Nie odebrałem jeszcze egzotyka od Zavali, żetonów od reputacji nie używam jak na razie, a potężne engramy odbieram w poniedziałek przed resetem.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Wszebor napisał:

Życie. Co poradzisz. Ostatnio mam tyle czasu by tylko Milestony zrobić za publiczne eventy i PvP. Dodam, że gram wg poradnika do lighta. Nie odebrałem jeszcze egzotyka od Zavali, żetonów od reputacji nie używam jak na razie, a potężne engramy odbieram w poniedziałek przed resetem.

Żetony reputacji (te z planet) to jestem prawie pewien, że mają capa na 265, więc możesz je już śmiało wybrać. Powyżej tego tylko engramy z kamieni milowych i fartownie trafione wyposażenie z legendarnymi modami z engramów z planet.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasował ktoś postać która przeniosła się z Destiny 1? czy kasując ją w D2 kasujemy ją również z D1? mam tytana który już mi się nie podoba z wyglądu i rasy, chce zrobic nowego, ale jezlei dziwnym trafem acti by wpadło na pomysł by przed uśmierceniem gry dac wszystkie dodatki do D1 za friko, to chciałbym to tej gry jeszcze wrócić, i nie chciałbym zaczynac tam od zera :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×