Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem tego Manannan sr4 ale dałem infuzję na rzecz Bezimiennej północy. I tak na jedno wychodzi. Bronię prawie identyczne tylko jedna kinetyczna, a druga energetyczna.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię grać scoutami i zestaw midnight, sr4 i bazooka raidowa najbardziej mi siadł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po co? Taka dobra jest giwera? Mam ją ale ja już nie wiem z czego strzelać. Kurara, Bezimienna Północ, Numer, Dar Uriel, Primós Duchów Trawiasta zieleń, Scathelocke, Błąd obliczeń. I kogo się nie zapytasz wszystko dobre. W jedynce nie miałem takiego problemu.
A no i mam fatum na granatniki. Lęcą na potęgę.
Mam identycznie granatników jak nasrał, za to rakietnic malutko a jak już coś to shit. Nie mam jak nawet podnieść tej rajdowej. Ta bezimienna północ to leci z reputacji od zavali? Bardzo lubię scouty i bardzo bym chciał ta bezimienna ale za ciula nie mogę jej trafic

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko u Zavali leci, jest to najlepszy scout do pve obecnie, w pvp też daje rade.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iron Banner wraca - https://www.bungie.net/en/News/Article/46381

Zeus maria, te pancerze O_O

 

 

8 godzin temu, szuldi82 napisał:

 Nie mam jak nawet podnieść tej rajdowej. Ta bezimienna północ to leci z reputacji od zavali? Bardzo lubię scouty i bardzo bym chciał ta bezimienna ale za ciula nie mogę jej trafic

 

7 godzin temu, Patricko napisał:

Tylko u Zavali leci, jest to najlepszy scout do pve obecnie, w pvp też daje rade.

W sumie Zavala jeszcze ją daje do wyboru jako nagrodę po zrobieniu pierwszych strików. Właśnie po to robie drugą postać, żeby w końcu tą broń sprawdzić :24_stuck_out_tongue: Obstawiam, że i tak na co dzień zostanę przy Origin Story, ale na sytuacje wyjątkowe dobry scout się przyda.

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko u Zavali leci, jest to najlepszy scout do pve obecnie, w pvp też daje rade.

Czyli zostaje farmienie strajkow do usranej śmierci i liczyć że przy wbiciu poziomu reputacji w końcu poleci? Jeszcze jak to jest, jak dostaje engram za reputację, robię podgląd i widzę tam itemy bronie i armor.Czy jeśli nie ma tam np. tej bezimiennej to jej w tym przypadku nie dostanę czy może być tak że nie ma jej w tym podglądzie a poleci?

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szuldi82 napisał:

Czyli zostaje farmienie strajkow do usranej śmierci i liczyć że przy wbiciu poziomu reputacji w końcu poleci? Jeszcze jak to jest, jak dostaje engram za reputację, robię podgląd i widzę tam itemy bronie i armor.Czy jeśli nie ma tam np. tej bezimiennej to jej w tym przypadku nie dostanę czy może być tak że nie ma jej w tym podglądzie a poleci?

Jeden post wyżej Ci napisałem jak tą broń zdobyć najłatwiej (niekoniecznie najszybciej, ale za to pewnie).

To co się pokazuje w podglądzie nie ma wpływu na zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeden post wyżej Ci napisałem jak tą broń zdobyć najłatwiej (niekoniecznie najszybciej, ale za to pewnie).
To co się pokazuje w podglądzie nie ma wpływu na zawartość.
Spoko dzięki, taką odpowiedź chciałem usłyszeć. Nie wiem czy mam siłę żeby robić nowa postać, mało czasu mam na granie, zanim znów skończę fabułę, dobije do 20 poziomu i odblokują mi się strajki to może szybciej uda mi się to wyfarmic

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szuldi82 napisał:

Spoko dzięki, taką odpowiedź chciałem usłyszeć. Nie wiem czy mam siłę żeby robić nowa postać, mało czasu mam na granie, zanim znów skończę fabułę, dobije do 20 poziomu i odblokują mi się strajki to może szybciej uda mi się to wyfarmicemoji3.png

Striki odblokowujesz przed 20 poziomem, po zrobieniu ostatniej misji fabularnej na Io, gdzieś tak w 2/3 kampanii może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie pamiec nie myli przy 140 lighta jest pierwszy strike


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem podczas kampanii nie było do wyboru jednej z trzech broni od Zavali właśnie? Scout, Auto i Pulse bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tak jak mówisz. W radach nagrody masz do wyboru scota, pulsa lub auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym już 2 razy na tej stronie wątku :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dopiero pierwszy raz zaliczyłem RAID. Mam pytanie, mam klucz przewodnika i odpływu. Z tego co wiem to te skrzynie są gdzieś na Lewiatanie i żeby je otworzyć trzeba coś zrobić w grupie. Czy byłaby chętna jakaś grupa żeby pomóc mi otworzyć te skrzynie przed resetem?

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a ludzie z którymi robiłeś? Żeby otworzyć skrzynkę musicie rozwalić w danym pomieszczeniu 4 małe wieżyczki w przeciągu 4 sekund inaczej włączy się alarm i trzeba robić jeszcze raz. Rakietnica działa najlepiej na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, a ludzie z którymi robiłeś? Żeby otworzyć skrzynkę musicie rozwalić w danym pomieszczeniu 4 małe wieżyczki w przeciągu 4 sekund inaczej włączy się alarm i trzeba robić jeszcze raz. Rakietnica działa najlepiej na nie.
Do Callusa robiłem z kim innym, ta ekipa nie zbierze się na pewno. Callusa robiłem też z inną grupą. Robiłem samego bossa i nie chciało im się iść po te skrzynie.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak na moje to nic specjalnego :/ same reskiny

Kinetyczny karabinek jak origin story, parametrowo w sumie też, więc będzie więcej okazji, żeby zdobyć więcej sztuk dla pozostałych postaci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wojcik_dan napisał:

Orgin Story jaki ma odpowiednik w PL?

Na imprezie słyszałem chyba jak ktoś mówił pochodzenie, ale pewności nie mam. Karabinek automatyczny, który wypada z engramów od Zavali

http://db.destinytracker.com/d2/en/items/1644162710-origin-story taki o, teoretycznie najlepszy kinetyczny auto rifle. Ten z IB jest taki http://db.destinytracker.com/d2/en/items/2014642399-the-forward-path. Niby szybszy, ale ma niższą trochę stabilność, znacząco niższy zasięg i troche gorsze obrażenia. Jak wypadnie to będzie jako alternatywa dopóki się nie wyfarmi więcej origin story.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orgin Story jaki ma odpowiednik w PL?
Xavris dzięki.
Dokładnie to pochodzenie

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spolszczenie to jest jakas parodia.

 

Dreg on a pike - męt na szczupaku

Annual Skate [handcannon] - DOROCZNE ŁYŻWIARSTWO xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, One Post Man napisał:

To spolszczenie to jest jakas parodia.

 

Dreg on a pike - męt na szczupaku

Annual Skate [handcannon] - DOROCZNE ŁYŻWIARSTWO xD

Męt na szczupaku to brzmi jak jakaś choroba... pewnych elementów ludzkich, zwłaszcza męskich. Ja zmieniłem na angielski, bo mnie głosy kosmicznie drażniły, ale widzę, że opisy są jeszcze ciekawsze :)

Czy Better Devils to Lepsze Diabły? kurde, musimy zrobić zestawienie tłumaczeń :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak lepsze niż - masturbator doodbytniczy

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×