Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Panie...ja tylko gram żeby sobie porobić główne questy i mniej więcej żeby się orientować jak to tam wszystko się zmienia na bieżąco. Co dodają itp.

PVP to żart. Ja w pvp jestem przeciętnym graczem. KD teraz mam chyba 1,30 bo nawet mi się nie chce cisnąć statystyk bo nic z tego nie ma. Robię questy tygodniowe i o trybie zapominam. Kiedyś się zmobilizowałem i zrobiłem te questy na Redrixa i ostatnio na Lune. 2 lata temu to byłoby niemożliwe. Na lajcie zrobiłem sobie wtedy Pinncale weapon a teraz Ritual bo nawet grind nie jest za duży. Potem dodali tryb momentum gdzie dmg jest znacznie zwiększone - bez problemu w ramach jednego sezonu zrobiłem Mountaintop'a, Randyego, a potem Komodo. Jest trochę za łatwo zdobyć te bronie choć nawet widzę, że i tak sporo ludzi ich nie ma bo i tak nie chce im się tego robić. Najgrosze jest to, że najtrudniejsze aktywności nie dają adekwatnych nagród - ten najnowszy Nightfall może dać ci to samo co zwykły na 750 lighta.

Bronie z raidów to żart. Egzotyki jeszcze rozumiem, ale nie wszystkie...no ale z czego miałyby lecieć najlepsze bronie jak nie z raidów?

Statystyki podają, że raid robi +- 20% graczy więc...są to najbardziej zaangażowani gracze więc chciało im się grindować po Mountaintopa i inne więc nic dziwnego, że dominują w pvp.

Granie na PC teraz mija się z celem. Ilosć hackerów sprawia, że mnóstwo ludzi porzuca tytuł. W sumie nie dziwie im się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jesienią wydadzą DLC w którym "zaskoczą" graczy dodaniem zaktualizowanej Old Russia (to akurat bardzo fajna mapa!) i tyle. Nowych mobów nie dali od nie wiem już kiedy i ich nie dadzą jesienią.. ciągle te same stwory tylko w innym malowaniu z innym backgroundem. Serio, zjebali ta niedoskonala gre i to zdecydowanie nie jest wina Activision....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, czacha79 napisał:

Obawiam się, że jesienią wydadzą DLC w którym "zaskoczą" graczy dodaniem zaktualizowanej Old Russia (to akurat bardzo fajna mapa!) i tyle. Nowych mobów nie dali od nie wiem już kiedy i ich nie dadzą jesienią.. ciągle te same stwory tylko w innym malowaniu z innym backgroundem. Serio, zjebali ta niedoskonala gre i to zdecydowanie nie jest wina Activision....

Krążą plotki, że to dlc to jest takie przejściowe przed kolejnym które ma być bardzo dużo jak Forsaken. Piramidy się zbliżają = ciemność. Mają być niby nowe klasy właśnie ciemności itp. Nie wiem czy do tego momentu jeszcze kogoś będzie obchodzić ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piramidy się zbliżają od czasu D1, więc takie gadanie to już nie robi na nikim wrażenia. Koniec końców i tak wyskoczą z niej przerobieni Falleni, będą dwie misję na krzyż i strajk, który jest kopią misji. A na koniec wrzucą Gjalahorna i zrobią z tego wydarzenie na miarę Destiny 3. Szkoda, że nie widzą, jak bardzo są nieudolni skoro stary szajs jest lepszy od czegoś nowego.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 kwietnia napisałem że jesienia dadzą Cosmodrome .. no i dadza Cosmodrome. Tego .. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nowego tematu nie można założyć, bo jakiś błąd wywala.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.10.2020 o 11:30, arkadiuszj napisał:

Jestem nowy także tego 

mam zadanie -ukończ wyzwanie 

to znaczy co ? Pomożecie ?

Pewnie chodzi o jakieś zadanie tygodniowe. Możesz je wziąć od NPC w Wieży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytania i to dwa.

1.Szybkie w miarę łatwe, jak zdobyć łuk lub łuki egzotyczne w 15 sezonie czyli w aktualnym, mam niby dodatki porzuceni, poza światłem (jeszcze wrócę do tych dodatków potem)i twierdza cieni, nie pytam o farmienie jako takie czy jakieś raidy bo też jestem graczem poniżej średniej, czy są jakieś misje w tych dodatkach gdzie można dostać teraz taki łuk ?

2.No i teraz trudne, te dodatki powyżej mam ale gram teraz na xbox series x i one są darmowe, nasuwa mi się takie pytanie w wierzy jest ten ołtarzyk gdzie przy odpowiednich przedmiotach idzie sobie zrobić egzotyki, tyle że mnie się nie chce farmić i jak tam naciskam bodaj Y to wchodzi mi na sklep i pytanie czy jak kupię (pomimo tych trzech dodatków które mam za darmo) to coś lub wydam i kupie edycję legendarną czy wpadną mi te egzotyki, niby pisze że tak ale kurde nie chcę się dać wyjebać więc proszę o pomoc bardziej doświadczonych w tych kwestiach z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×